Under offer
Burg. Van Marlestraat 227413 BK DeventerBurgemeestersbuurt
€ 500,000 k.k.
- 110 m²living area
- 191 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherSfeervolle jaren '30 woning met oa. diepe tuin en 4 slaapkamers
Description
Ben je op zoek naar een jaren ’30-woning met nog de authentieke uitstraling en kenmerken uit die bouwperiode? Dan moet je deze woning aan de Burg. van Marlestraat zeker komen bekijken. De woning is gelegen in de populaire Burgemeestersbuurt in de voorstad van Deventer. Het levendige en historische centrum is binnen 5 minuten per fiets bereikbaar. De supermarkt en het treinstation bevinden zich op loopafstand. Daarnaast zijn de uitvalswegen N337 en N344 in de directe omgeving. Kortom: een fraaie woning op een fantastische locatie.
Kom genieten van dit heerlijke huis dat rijk is aan authentieke details. De woning beschikt onder andere over een dubbele erker, glas-in-loodramen, paneeldeuren en diverse vaste kasten, waaronder een karakteristieke servieskast in de keuken. Het balkenplafond versterkt de sfeervolle uitstraling, terwijl de openslaande tuindeuren toegang geven tot de diepe achtertuin van ruim 15 meter. Daarnaast zorgen de brede overstekken en het fraaie metselwerk met knipvoeg voor een onderscheidend gevelbeeld. De woning is bovendien volledig onderkelderd dus aan opslag voor je spullen geen gebrek.
Begane grond:
Ruime entree met trapopgang naar de verdieping, een toilet en toegang tot de kelder. De woonkamer is voorzien van een balkenplafond, een gaskachel en kenmerkt zich door de prettige lichtinval. Het woon- en eetgedeelte is afgewerkt met een stijlvolle parketvloer in visgraatmotief. Aan de voorzijde bevindt zich een erker met glas-in-loodramen, wat bijdraagt aan de karakteristieke sfeer. Aan de achterzijde is er voldoende ruimte voor een grote eettafel en via de openslaande tuindeuren bereik je direct het zonneterras achter de woning. De keuken is uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en combi-oven en biedt eveneens toegang tot de achtertuin.
Eerste verdieping:
Via de overloop zijn de verschillende vertrekken op deze verdieping bereikbaar. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de ouderslaapkamer met erker, die zorgt voor meer ruimte en extra lichtinval. Deze kamer is bovendien voorzien van grote, vaste inbouwkasten. Ook aan de voorzijde ligt een tweede kamer, ideaal als slaap- of studeerkamer.
De badkamer is gesitueerd aan de achterzijde en beschikt over een inloopdouche, een dubbele wastafel met meubel en een toilet. Tevens bevinden zich hier de aansluitingen voor de wasapparatuur. Vanuit de badkamer is het achtergelegen balkon bereikbaar. Daarnaast is er nog een ruime slaapkamer aan de achterzijde van de woning.
Zolder:
Middels een vaste trap is de zolderverdieping bereikbaar. Op de voorzolder is een extra werkplek gecreëerd, waar dankzij het dakraam voldoende daglicht binnenkomt. Daarnaast bevindt zich hier een ruime vierde slaapkamer met een grote vaste kast. In deze kast is volop bergruimte aanwezig en hier is tevens de cv-ketel geplaatst. De gehele zolder is netjes afgewerkt en rondom voorzien van knieschotten, wat zorgt voor extra praktische bergruimte.
Kelder:
De woning beschikt over een volledige onderkeldering, die momenteel in gebruik is als praktische opslagruimte. Dankzij de omvang en indeling biedt deze ruimte volop mogelijkheden voor andere doeleinden, zoals een hobbyruimte, werkplek of bijvoorbeeld een wijnkelder. Met enkele aanpassingen is de ruimte eenvoudig naar eigen wens in te richten. Een veelzijdige extra verdieping met volop mogelijkheden.
Tuin:
De achtertuin is gelegen op het zuidoosten en geniet dankzij de gunstige ligging vrijwel de hele dag van de zon. Direct achter de woning bevindt zich een ruim zonneterras met voldoende plek voor een grote hoekbank, een tafel en extra stoelen; een heerlijke plek om te genieten van de ochtendzon. De tuin is ruim 15 meter diep en biedt veel privacy en een groen uitzicht rondom. Achterin de tuin staat een overkapping waar het heerlijk zitten is, ongeacht het weer. Daarnaast is er een praktische berging aanwezig voor bijvoorbeeld fietsen en tuinspullen. De tuin beschikt bovendien over een achterom.
Interesse in deze mooie jaren '30 woning? Neem snel contact op met ons kantoor voor een bezichtiginsafspraak!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,545
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1934
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Other space inside the building
- 44 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 191 m²
- Volume in cubic meters
- 533 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- AWB ThermoElegance 4 - A/2 (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- DEVENTER B 12566
- Cadastral map
- Area
- 191 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 90 m² (15.74 metre deep and 5.69 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
7,372x
Viewed
160x
Saved
15-4-2026
On Funda
Neighborhood

Burgemeestersbuurt
Deventer- Residents
- 1,255
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,176
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



