Het Laar 1897414 BN DeventerBorgele
€ 430,000 k.k.
- 132 m²living area
- 168 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Description
Misschien is dit wel het huis waar je op hebt gewacht! Ruim, praktisch ingedeeld en met volop mogelijkheden. Aan Het Laar 189 woon je in een ruime eindwoning met onder andere een oprit voor meerdere auto’s, vier slaapkamers en een ruim balkon. Zie je jezelf hier al wonen? Plan dan direct via ons online platform een bezichtiging in. Dan is de kans dat je straks in dit fijne huis woont een stuk groter. Waarom? Dat ontdek je hieronder.
Ruimte en comfort op de begane grond
Bij aankomst valt direct de ruime oprit op, waar je met gemak meerdere auto’s kwijt kunt. Binnenkomend merk je dat de woning praktisch is ingericht en veel leefruimte biedt. De woonkamer ligt aan de tuinzijde en is door de grote kunststof schuifpui prettig licht. Via deze pui heb je direct toegang tot de achtertuin, wat zorgt voor een fijne verbinding tussen binnen en buiten. De halfopen keuken is onderdeel van de leefruimte en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, inductiekookplaat, combimagnetron en koelkast. Vanuit de hal bereik je de bijkeuken met aansluitingen voor wasapparatuur en een extra werkblad. Ook is hier toegang tot de berging. De meterkast is vernieuwd en beschikt over tien groepen en een waterontharder. De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd, biedt veel privacy en is voorzien van een zonnescherm aan de achtergevel.
Praktisch ingedeelde verdiepingen
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers aanwezig. De grootste slaapkamer beschikt over een deur naar het dakterras, wat zorgt voor extra buitenruimte. De badkamer is compleet uitgevoerd met een wastafelmeubel, toilet en ligbad met douchefunctie. Dankzij een extra raam aan de zijkant is er natuurlijke ventilatie en daglicht. De tweede verdieping bestaat uit een voorzolder met CV-ketel en bergruimte. Daarnaast is hier een vierde slaapkamer gerealiseerd, voorzien van knieschotten en een slaapvide. Deze ruimte is flexibel in te delen en geschikt als slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. Door de indeling is de woning geschikt voor verschillende woonwensen, zoals een gezin of thuiswerken.
Prettig wonen in Borgele
De woning is gelegen aan een rustige straat in de wijk Borgele. Je woont hier in een groene en ruim opgezette omgeving met alle voorzieningen binnen handbereik. Op loopafstand vind je een winkelcentrum voor de dagelijkse boodschappen en een bushalte praktisch naast de deur. Deventer zelf biedt een sfeervolle binnenstad met een gevarieerd aanbod aan winkels, horeca en parken. Met de fiets ben je hier binnen enkele minuten. Ook uitvalswegen zijn goed bereikbaar, waardoor je snel de stad uit bent. Een fijne woonlocatie waar rust en bereikbaarheid goed samenkomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 430,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,258
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 132 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 24 m²
- Plot size
- 168 m²
- Volume in cubic meters
- 515 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- ATAG (gas-fired combination boiler from 1999, in ownership)
Cadastral data
- DEVENTER F 1426
- Cadastral map
- Area
- 168 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 46 m² (8.50 metre deep and 5.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,417x
Viewed
30x
Saved
20-3-2026
On Funda
Neighborhood

Borgele
Deventer- Residents
- 3,665
- Family with children
- 27%
- Avg. asking price / m²
- € 3,253
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



