Leonard Springerlaan 1407425 EA DeventerOp den Haar
€ 445,000 k.k.
- 125 m²living area
- 130 m²plot size
- 3bedrooms
- A+++energy label
Description
Kom Binnen kijken! Aan de autoluwe ventweg parallel aan de Leonard Springerlaan in Deventer staat deze luxe & energiezuinige drive-in woning met een speelse indeling en een uitzonderlijk afwerkingsniveau. Alles aan deze woning ademt comfort, stijl en duurzaamheid. Met een woonoppervlak van 130 m², een energielabel A+++ en maar liefst 17 zonnepanelen woon je hier helemaal klaar voor de toekomst. De woning is geheel voorzien van vloerverwarming met een strakke gietvloer en kunststof kozijnen met HR++ glas. Door de niet alledaagse indeling is deze woning perfect voor een beroep aan huis.
De woning ligt in de rustige, kindvriendelijke wijk bij de Vijfhoek, aan een autoluwe ventweg met enkel bestemmingsverkeer. Basisscholen, speeltuintjes en supermarkten liggen op loopafstand, net als diverse voorzieningen en uitvalswegen. Een fijne plek waar rust, gemak & kindvriendelijkheid samenkomen. De verzorgde achtertuin met grote houten overkapping vormt een echte eyecatcher – ideaal om te ontspannen of te gebruiken als praktijkruimte aan huis. Momenteel in gebruik als nagelsalon, maar ook perfect als thuiskantoor of atelier.
Indeling: Begane grond: Entree met hal, toilet en trapopgang. Binnendoor bereik je de berging. Tussenhal met opstelling was- en droogmachine en cv-ketel. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd wat er voor zorgt dat je een ruime werkkamer hebt, deze is nu in gebruik als nagelsalon. Via de openslaande deur loop je zo de achtertuin in. De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming en een strakke gietvloer.
Eerste verdieping: Overloop. De lichte woonkamer is ruim en modern ingericht en loopt vloeiend over in de luxe keuken (2021) met kookeiland, hoogwaardige apparatuur en volop bergruimte. Dankzij de drive-in indeling heeft de woning een verrassende, speelse opzet met een logische verbinding tussen de leefruimtes. Het voorraam is net zo breed als de woning, hierdoor heb je veel lichtinval op elk moment van de dag. De eerste verdieping is voorzien van vloerverwarming en een strakke gietvloer, waardoor het geheel een rustige, stijlvolle uitstraling heeft.
Tweede verdieping: Overloop met toegang tot drie ruime slaapkamers. De ouderslaapkamer is over de gehele breedte van de woning. De badkamer (2021) is hoogwaardig afgewerkt met een inloopdouche, toilet, wastafelmeubel en vloerverwarming – een heerlijke plek om de dag ontspannen te beginnen.
Tuin: De verzorgde achtertuin ligt gunstig op het oosten en is voorzien van een ruime houten overkapping waar je heerlijk kunt zitten. De tuin is tevens bereikbaar via een achterom.
Algemeen
– bouwjaar 1998 (2021 verbouwd)
– energielabel A+++
– drive-in woning met speelse indeling
– hybride warmtepomp en airconditioning
– 17 zonnepanelen
– luxe keuken met kookeiland (2021)
– hoogwaardige badkamer (2021)
– volledig voorzien van vloerverwarming
– grotendeels kunststof kozijnen met HR++ glas
– 2 parkeerplaatsen op eigen terrein
– verzorgde achtertuin met grote houten overkapping
– praktijkruimte/thuiswerkplek mogelijk
– autoluwe ventweg, rustig gelegen parallel aan Leonard Springerlaan
– basisscholen en supermarkt op loopafstand
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 445,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,560
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house (drive-in residential property)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 125 m²
- External storage space
- 3 m²
- Plot size
- 130 m²
- Volume in cubic meters
- 442 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- DEVENTER L 3133
- Cadastral map
- Area
- 130 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 45 m² (9.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,354x
Viewed
38x
Saved
3-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





