Molenstraat 357411 NP DeventerNoordenbergkwartier
€ 350,000 k.k.
- 59 m²living area
- 44 m²plot size
- 1bedroom
- Eenergy label
Description
Wat een superlief huis is dit en het staat ook nog eens in het Noordenbergkwartier, die unieke woonbuurt in de oude binnenstad van Deventer. Dit huis is geschikt voor 1 of twee personen die lekker middenin het centrum willen wonen, maar niet teveel drukte om het huis. Het huis heeft geen tuin, dat niet, maar wat heeft het allemaal wel? Laten we het daar eens over hebben!
Om te beginnen heeft het een groot charme gehalte. Die mooie gepleisterde voorgevel met echt werkende schuiframen contrasteert prachtig met de zijgevel van eeuwenoude kloostermoppen. Het rode pannendak heeft een dakkapel met luiken waar kleine raampjes in zitten. Dakoverstekken, gootklossen, muurankers, alle ingrediënten voor de juiste uitstaling zijn aanwezig. In 1977 is door de toen 80 jarige Frits Albert Drijver een gedenksteen in de zijgevel geplaatst, ter herinnering aan de start van blikfabriek Thomassen & Drijver op deze plek. De geschiedenis van de stad vermengt heden en toekomst, dat maakt een plek als deze uniek om te wonen.
Achter de voordeur is een hal met een forse berging met wasmachineaansluiting, c.v.-ketel en genoeg ruimte voor je fiets of andere zaken. Op de begane grond is een slaapkamer en een royale badkamer met een wastafelmeubel, toilet en een ligbad waar je ook in kunt douchen. Tegelwerk en sanitair ziet er netjes uit. Misschien wil je het vervangen, die keuze is aan jezelf natuurlijk.
We gaan naar boven. Bovenaan de trap is een overloop met het toilet. Hier kom je de woonkamer binnen. Wat licht is het hier door al die schuiframen! Het balkenplafond, de houten vloer en de schouw met openhaardzijn echte sfeermakers. De open keuken heeft nette, witte inrichting met een ingebouwde gaskookplaat en een afzuigkap, de koelkast staat los in een kast.
De vliering is te bereiken via een luik in de keuken. Hier boven is verrassend veel ruimte en ook licht doordat er vier flinke dakramen in zijn geplaatst. De kap is vernieuwd waarbij geïsoleerde dakplaten zijn gebruikt. De vliering is echt een berging en niet geschikt om als slaapkamer te verbouwen. Het pand is een beschermd stadsgezicht, dus de contouren van het huis mogen niet veranderd worden.
Rivier de IJssel is om de hoek, waar je langs de kade kunt wandelen met een rustpauze op het Tobbe terras, je voetjes op de kadebalk. Steek de IJssel over met het pontje en kies tussen stadsstrand Meadows en het IJsselhotel, speelstrand Woeste Willem of "gewoon" lekker wandelen langs de standjes van de IJsseloever. Wil je liever stadsgedruis? Film Theater Mimik is vlakbij en je bent dan ook al op de pleinen die Deventer rijk is. Een variëteit aan restaurants, cafétjes, winkels, echt er is teveel om op te noemen. Van de gezellige weekmarkt tot zelfs sportclubs, alles is voorhanden. Een auto heb je daar niet voor nodig. Mocht je die wel hebben, dat is het fijn te weten dat je met een vergunning bijvoorbeeld op het Muggeplein kunt parkeren.
Kom kijken, van harte welkom!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,932
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1850
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Bouwkundige Keuring
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 59 m²
- Other space inside the building
- 11 m²
- Plot size
- 44 m²
- Volume in cubic meters
- 255 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and flue
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kompakt HRE (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- DEVENTER E 9811
- Cadastral map
- Area
- 44 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
Popularity
25,858x
Viewed
186x
Saved
20-8-2025
On Funda
Neighborhood

Noordenbergkwartier
Deventer- Residents
- 820
- Family with children
- 14%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





