Sold
Klaproos 36942 LZ DidamDidam-Noord
€ 639,000 k.k.
- 172 m²living area
- 1,355 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- May 22, 2025
- Date of sale
- June 23, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Aan de Klaproos 3 in Didam bieden wij u deze vrijstaande, karakteristieke rietgedekte woning aan, gelegen op een ruim perceel van 1.355 m². Deze prachtige woning biedt niet alleen sfeer en uitstraling, maar ook verrassend veel ruimte en functionaliteit voor het hele gezin.
Bij binnenkomst in de sfeervolle hal kunt u naar de L-vormige woonkamer. De voorzetramen zorgen voor een knusse, landelijke sfeer en veel lichtinval. De aangrenzende opkamer, momenteel in gebruik als kantoorruimte, maakt thuiswerken of studeren extra aangenaam.
De gezellige woonkeuken is voorzien van een complete inbouwkeuken – hier wordt samen koken en tafelen vanzelfsprekend. Vanuit de keuken heeft u fraai uitzicht over uw eigen tuin. De aansluitende bijkeuken biedt volop ruimte voor witgoed en praktische opslag. Vanuit hier bereikt u de berging én de achterom, handig voor het dagelijks gebruik.
De woning beschikt over een ruime provisiekelder en een dubbele garage met een praktische bergzolder – ideaal voor hobby’s, opslag of klussen.
Op de eerste verdieping vindt u vier slaapkamers en een badkamer. Via een vaste trap bereikt u de royale bergzolder op de tweede verdieping.
De woning staat prettig gesitueerd op enkele fietsminuten van het gezellige centrum van Didam. De middelgrote plaats Didam ligt centraal tussen Arnhem en Doetinchem en beschikt over alle denkbare voorzieningen zoals een gezellig centrum met diverse horeca, een grote diversiteit aan winkels, openbaar vervoer, scholen en sportaccommodaties. Op fietsafstand van de woning bevinden zich de uitgestrekte “Montferlandse bossen” met prachtige wandel en fietsroutes. Ook biedt Didam een rijk verenigingsleven. Kortom: voor eenieder een heerlijke plaats om te wonen!
Indeling:
Kelder: provisiekelder.
Begane grond: Entree/hal, toiletruimte met staand toilet en fontein, L-vormige woonkamer met voorzetramen. Opkamer momenteel in gebruik als kantoor. Woonkeuken voorzien van inbouwkeuken met koelkast, fornuis met 6-pits gaskookplaat en dubbele oven, natuurstenen werkblad, afzuigkap met schouw en vaatwasser. Bijkeuken voorzien van gootsteen, witgoedopstelling en meterkast. Berging met achter entree.
Garage: dubbele garage met één elektrische deur en bergzolder.
1e Verdieping: Overloop, vier slaapkamers waarvan 2 slaapkamers voorzien zijn van een dakkapel, berging met C.V.-opstelling en badkamer voorzien van een dakkapel, hangcloset, douchecabine, wastafel en radiator.
2e Verdieping: bergzolder bereikbaar via een vaste trap.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar 1902;
• Inhoud ca. 691 m³;
• Woonoppervlakte ca. 172 m²;
• Overig inpandige ruimte(n) ca. 14 m²;
• Externe bergruimte(n) ca. 64 m²;
• Perceeloppervlakte 1.355 m²;
• Combiketel Atag uit 2022;
• Deel voorzetramen, deels HR en deels enkel glas;
• Glasvezel;
• Waterpomp/puntstuk aanwezig;
• Energielabel D;
• Buitenschilderwerk elk jaar bijgehouden;
• Aanvaarding in overleg.
Interesse in dit huis? Neemt u gerust contact op met ons kantoor of schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 639,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,715
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1902
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with cane
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 172 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- External storage space
- 64 m²
- Plot size
- 1,355 m²
- Volume in cubic meters
- 691 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- DIDAM O 754
- Cadastral map
- Area
- 610 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- DIDAM O 1145
- Cadastral map
- Area
- 495 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- DIDAM O 540
- Cadastral map
- Area
- 250 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
8,071x
Viewed
105x
Saved
22-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




