Sold
- 124 m²living area
- 169 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- June 11, 2025
- Date of sale
- June 19, 2025
- Term
- 8 days
Description
In de moderne woonwijk “Hof van Kalteren” in Diever, op korte afstand van alle voorzieningen en de natuur van het Nationale park Drents Friese Wold gelegen, uitgebouwde, TUSSENWONING met een zonnige tuin. De woning ligt aan het eind van de achterom en heeft daarom een grotere tuin dan de andere tussenwoningen. In de achtertuin is het heerlijk zonnig, de tuin ligt op het zuidoosten. Onder het royale uitvalscherm is het ook bij warm weer heerlijk toeven. Verder kijkt u vanuit de achtertuin aantrekkelijk weg op een bomenrij. Vanuit de keuken is er ook een vrij uitzicht, er zijn geen bouwplannen aan de overzijde. De woning ligt op een perceel van ca. 131 m².
De woning is gebouwd in 2016 en bij de bouw verlengd, daarom is de woonkamer extra ruim. De onderhoudsvriendelijke woning is voorzien van o.a. kunststof kozijnen. De begane grond is voorzien van een PVC-vloer met vloerverwarming.
De woning ligt op loopafstand van zowel Nationaal Park Drents-Friese Wold als het centrum van het gezellig dorp Diever. Diever beschikt over een centrum met diverse voorzieningen zoals o.a. winkels, eetgelegenheden , cafés en sportaccommodaties. Daarnaast is er een supermarkt, scholen (basis- en voortgezet onderwijs), naschoolse opvang, openbaar vervoer, sportverenigingen, gezondheidscentrum en de welbekende openluchtuitvoeringen van het Shakespeare Theater Diever.
Indeling:
Begane grond:
Entree met moderne meterkast, keurig toilet en trapopgang. Uitgebouwde, tuingerichte woonkamer met tuindeuren en zonwering over de gehele breedte van de woning.
De woonkamer is voorzien van een PVC-vloer met verwarming. De praktische trapkast biedt ook plaats aan de waterontharder. Open keuken met een moderne keukeninrichting, in een hoekopstelling. De keuken is voorzien van een mooi composiet werkblad en inbouwapparatuur als inductieplaat, afzuigkap, combimagnetron, koelkast, diepvries en vaatwasser..
1e verdieping:
Overloop. 3 Slaapkamers met moderne laminaatvloeren en radiatoren. Moderne badkamer met badmeubel, toilet en douchecabine.
2e verdieping:
Ruime zolder met witgoed-aansluitingen, installatieruimte en een dakraam. Deze verdieping is uitstekend geschikt om een extra kamer te realiseren.
Algemeen:
Bouwjaar: 2016;
Kaveloppervlakte ca. 131 m²;
Woonoppervlakte ca. 124 m², overige inpandige ruimte ca. 0 m², gebouwgebonden buitenruimte ca. 0 m², externe buitenruimte ca. 5 m², inhoud ca. 445 m³;
Verwarming en warmwatervoorziening door middel van CV-ketel. bouwjaar 2016
Warmte-terug-win-installatie, bouwjaar 2016.
Goed om te weten:
Bij de verkoop hoort het aandeel in het achtergelegen mandelige pad.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 359,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,899
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2016
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 169 m²
- Volume in cubic meters
- 445 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Heat pump
Cadastral data
- DIEVER G 1384
- Cadastral map
- Area
- 131 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- DIEVER (MANDELIG PERCEEL) G 1386
- Cadastral map
- Area
- 38 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,486x
Viewed
23x
Saved
11-6-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




