In nette woonwijk aan de rand van Diever gelegen VRIJSTAANDE WONING, met speelse indeling, met aangebouwde garage, voorzien van zonnepanelen, met energielabel A+, op een perceel van 543 m². De woning is gebouwd in 1998, de badkamer is in 2019 vernieuwd en het geheel is zeer goed onderhouden.
ZOEKT U EEN ZEER GOED ONDERHOUDEN VRIJSTAANDE WONING IN DIEVER? BEL ONS GERUST VOOR EEN AFSPRAAK!
Diever is een leuk brinkdorp met een gezellig centrum en vele voorzieningen (o.a. basisscholen, voortgezet onderwijs, gezondheidscentrum). Wie in Diever woont, stapt bij voorkeur op de fiets om intens te genieten van de schitterende omgeving. Maar ook de automobilist kan zijn hart ophalen in het afwisselende Drentse landschap met zijn prachtige landweggetjes.
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal, modern toilet (vernieuwd in 2021) met fontein, meterkast. Royale woonkamer met veel lichtinval, dichte keuken (gedeeltelijk gerenoveerd in 2016) met o.a. Quooker, elektrische kookplaat (beide in 2022 geplaatst) en vaatwasser, met binnendoor naar bijkeuken met witgoedaansluiting, aangebouwde garage.
1e verdieping:
Overloop, bergruimte/bergkamer, 4 slaapkamers waarvan 1 met kastenwand, moderne en hoogwaardige badkamer (2019) met inloopdouche, tweede toilet en wastafelmeubel (de badkamer is voorzien van vloerverwarming).
Zolder:
Via vlizotrap te bereiken bergzolder.
Algemeen:
Bouwjaar: 1998;
Kaveloppervlakte ca. 543 m²;
Woonoppervlakte ca. 136 m², overige inpandige ruimte ca. 32 m², gebouwgebonden buitenruimte ca. 13 m², externe buitenruimte ca. 0 m², inhoud ca. 621 m³;
Verwarming en warmwatervoorziening door middel van CV-ketel, Intergas HRE uit 2016, jaarlijks onderhouden.
Tuin:
Fraai aangelegde en goed onderhouden tuin rondom met parkeermogelijkheden op eigen terrein.
Goed om te weten:
- In de koopakte zullen de volgende clausules worden opgenomen: ouderdomsclausule jaren ’90.
- Energielabel A+, voorzien van 18 zonnepanelen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Original asking price
€ 649,500 kosten koper
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 625,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,596
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1998
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
136 m²
Other space inside the building
32 m²
Exterior space attached to the building
13 m²
Plot size
543 m²
Volume in cubic meters
621 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, toilet, and washstand
Number of stories
2 stories and an attic
Facilities
Outdoor awning, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
Energy label
A+
Insulation
Completely insulated
Heating
CH boiler and partial floor heating
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)