New
de Veentjes 87001 DL DoetinchemStadscentrum - noord
€ 325,000 k.k.
- 106 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherComfortabel & instapklaar appartement in de binnenstad van Doetinchem
Description
Wonen in een parkachtige omgeving direct aan de rand van het gezellige centrum van de stad Doetinchem?! Pak dan nu die kans en kom snel dit comfortabele appartement in Doetinchem bekijken.
Dit ruime appartement is een van de 44 appartementen die in 2020 zijn gerealiseerd door transformatie van de op de begane grond gesitueerde winkelruimten aan De Veentjes, Schouwburgplein, Dr. Huber-Noodtstraat en de Amphionstraat in Doetinchem. De gerealiseerde appartementen zijn volledig geïsoleerd, voorzien van kunststof kozijnen en uitgerust met een comfortabele vloerverwarming met een keurige pvc vloerafwerking. Hierdoor kunnen deze appartementen, welke beschikken over een gunstig energielabel A of A+, worden betiteld als "instap klaar".
Dit betreffende appartement is erg leuk gelegen en grenst aan de achterzijde aan de binnentuin van het gebouw. Het meet een netto woonoppervlakte van 106 m² en beschikt over een privé terras aan de voorzijde ter grootte van ca. 16 m². In het gebouw bevindt zich nog een eigen berging van ca. 5 m².
Indeling; via het privéterras aan de voorzijde geeft de voordeur toegang tot het appartement welke is ingedeeld met een grote woonkamer, een open keuken voorzien van allerhande inbouwapparatuur zoals een combi-oven, vaatwasser, koelkast met diepvriesvak en een 4 pits kookplaat met afzuigkap, 2 royale slaapkamers, badkamer met inloopdouche, badkamermeubel met wastafel en designradiator. In de praktische berging bevindt zich de aansluiting voor de wasmachine. De toiletruimte is voorzien van een hangcloset en een fontein.
Algemeen;
Het oorspronkelijk in 1980 gebouwde appartementencomplex staat gesitueerd in een recentelijk geheel gerevitaliseerd deel van het centrum van Doetinchem hetgeen heeft geresulteerd in een frisse, groene en hippe woonomgeving. Het appartementencomplex verkeert in een goede onderhoudstoestand en de financieel gezonde VVE word bestuurt door een professionele vastgoedbeheerder.
Op loopafstand bevinden zich allerhande voorzieningen zoals winkels, supermarkten, scholen, openbaar vervoer en sportaccommodaties. Parkeren doe je in de directe omgeving op een van de omliggende parkeerplaatsen.
De te koop aangeboden appartementen waren sinds 2020 verhuurd en zijn per heden vrij van huur en gebruik om te worden verkocht.
In de koopovereenkomst zal derhalve een artikel feitelijke staat worden opgenomen en is er geen NVM vragenlijst aanwezig.
De servicekosten voor dit appartement bedragen € 219,15 per maand. Inbegrepen zijn de bijdragen voor de opstalverzekering, het reservefonds voor het meer-jaren onderhoudsplan én de kosten voor het beheer van de VVE.
Niet inbegrepen is het voorschot voor de stookkosten van de vloerverwarming en warm water. Deze voorschotten bedragen € 75,- per maand.
Ben je na het bekijken van deze presentatie enthousiast geworden over dit leuke appartement in de binnenstad van Doetinchem?! Neem dan contact op met Alpina, Jouw Makelaar In Oost Gelderland, wij informeren je graag verder over de bezichtigingsmogelijkheden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,066
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 219.15 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 106 m²
- Volume in cubic meters
- 350 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Communal central heating and complete floor heating
- Hot water
- Water heater
Cadastral data
- AMBT-DOETINCHEM C 2007
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- AMBT-DOETINCHEM C 2007
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park and in centre
- Garden
- Front garden and side garden
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 219.15 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
837x
Viewed
21x
Saved
13-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




