Sold under reservation
Hofstraat 797001 JD DoetinchemHet Loo
€ 509,000 k.k.
- 149 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherVeel woonruimte met 3 slaapkamers, woonkeuken, bijkeuken en berging!
Description
ZUIDWESTELIJK GESITUEERD HOEKAPPARTEMENT MET PARKEERPLAATS EN BERGING IN DE ONDERBOUW | VEEL WOONRUIMTE MET 3 SLAAPKAMERS, EEN WOONKEUKEN, EEN BIJKEUKEN EN MEERDERE BERG-OPTIES | GEWELDIG GELEGEN AAN DE RAND VAN DE BINNENSTAD!
Voor mensen die geen concessies willen doen in woonruimte, alle stedelijke voorzieningen graag 'om de hoek' benutten én graag 'de zon in huis zien stralen': wij laten je met plezier kennismaken met de Hofstraat 79 in Doetinchem.
Dit appartement van 149 m² woonoppervlakte heeft 3 slaapkamers, een dubbele berging, 2 balkons en een eigen parkeerplaats in de kelder en biedt een groots woongemak en comfort in het centrum van de stad. Dankzij de relatief jonge leeftijd -bouwjaar 2000- is het geheel geïsoleerd. Dit zorgt mede voor het groene energielabel A.
De oriëntatie van het appartement zorgt ervoor dat de woonkamer heerlijk licht is en je ook op het grote balkon kunt genieten van de middag-/avondzon.
WAT DIT APPARTEMENT BIJZONDER MAAKT
Wat dit appartement absoluut kenmerkt is de goede praktische verdeling van de ruimte. Het is royaal genoeg om riant te wonen en er is daarnaast voldoende ruimte om bijvoorbeeld ook gasten te kunnen ontvangen. En om de kracht van de indeling te onderstrepen: naast een grote woonkamer beschikt dit appartement ook over een woonkeuken van ca. 16 m² (de keuken is overigens uitgerust met een dubbele wasbak, een oven, koelkast (met vriesvak), een combi-oven, elektrische kookvoorziening en uiteraard een vaatwasmachine).
Vaak beschikken appartementen maar beperkt over bergruimte. Dat is hier anders! Want naast de berging van 8 m² in de kelder beschikt het appartement over een grote bergkast in de keuken, een zeer ruime bijkeuken en heeft het een extra bergkast op de centrale hal voor het appartement.
Voor de exacte indeling en maatvoering verwijzen wij graag naar de plattegronden.
DE LIGGING
De ligging is ideaal: op loopafstand van alle centrumvoorzieningen van Doetinchem. Winkels, supermarkten, restaurants, de schouwburg, bioscoop en het filmhuis.... dit alles is binnen handbereik te benutten. Sterker nog: vanuit de woonkamer en vanaf het balkon kijk je uit op De Gruitpoort (creatief en cultureel centrum) en richting het herkenningspunt van het centrum: de D-Toren! Daarnaast loop je binnen 5 minuten aan de oevers van de Oude IJssel en zijn de aansluitingen op het openbaar vervoer in Doetinchem volop aanwezig.
DE VVE
De maandelijkse servicekosten bedragen € 267,42, wat zorgt voor een zorgeloos woongenot. Want vanuit de VvE wordt onder andere het groot onderhoud aan het gebouw verricht, is de opstal-brandverzekering geregeld, wordt de lift onderhouden en wordt er bijvoorbeeld zorggedragen voor de schoonmaak van de algemene ruimten.
GAAN WIJ ELKAAR ONTMOETEN AAN DE HOFSTRAAT?
Via Alpina Makelaardij kan een bezichtiging worden aangevraagd. Graag laten we je alles zien van dit appartement!
TIP: kijk op HOFSTRAAT79.NL voor nog meer informatie over het appartement en de omgeving.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 509,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,416
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 267.42 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2000
- Living area
- 149 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 451 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 5th floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- AMBT-DOETINCHEM O 772
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- AMBT-DOETINCHEM O 772
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- AMBT-DOETINCHEM O 772
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- AMBT-DOETINCHEM O 772
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- AMBT-DOETINCHEM O 772
- Periodic contribution
- Yes (€ 267.42 per month)
- Reserve fund present