Sold under reservation
Bachlaan 37002 MZ DoetinchemMuziekbuurt
€ 339,000 k.k.
- 94 m²living area
- 166 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherLevensloopbestendig | Modern | Betaalbaar | Nabij het centrum!
Description
Levensloopbestendig, modern én betaalbaar | Oprit met ruimte voor meerdere auto's | Achtertuin en dakterras om toch lekker in het zonnetje te kunnen zitten | Nabij het Doetinchemse centrum gelegen met al haar voorzieningen | Volledig geïsoleerd, energielabel B!
Ben jij op zoek naar een levensloopbestendige woning op een fijne locatie nabij alle dagelijkse voorzieningen? Kom dan snel kijken bij deze betaalbare woning aan de Bachlaan in Doetinchem. Woningen waar je gelijkvloers kunt wonen en slapen komen zelden voorbij, maar als je dan ook nog meerdere auto's voor de deur kunt parkeren en heerlijk in je eigen achtertuin of dakterras kunt genieten moet je er heel snel bij zijn! De woning is in 2000 gebouwd wat betekend dat het volledig geïsoleerd is, vandaar het groene energielabel B. Verder is de keuken en sanitair inmiddels gedateerd, wat inhoud dat je als koper de woning zelf helemaal naar eigen smaak kunt maken om er vervolgens nog jaren van te kunnen genieten.
Indeling
Begane grond
Via de entree komt u binnen in de hal met meterkast, trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot een ruime bijkeuken/berging met eigen toegang naar de oprit, hier bevinden zich tevens de witgoed aansluitingen. Vanuit de hal bereikt u de lichte woonkamer, die zich kenmerkt door de prettige lichtinval en directe verbinding met de open keuken aan de voorzijde. De keuken is praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Aansluitend bevindt zich een handige trapkast voor extra bergruimte. Vanuit de woonkamer is de 2e hal te bereiken met toegang tot de separate toilet, de badkamer voorzien van een ligbad, wastafel en douche en aansluitend de slaapkamer, ideaal als hoofdslaapkamer of bijvoorbeeld als werk-/praktijkruimte. Via de woonkamer heeft u door middel van openslaande deuren toegang tot de omsloten achtertuin met overkapping.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot twee slaapkamers en het dakterras. De royale slaapkamer aan de voorzijde biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kastruimte. De tweede slaapkamer is ideaal als logeer- of werkkamer.
Via de overloop bereikt u de stookruimte met CV opstelling en het dakterras, waar u in alle rust kunt genieten van de buitenruimte.
Buiten:
De voortuin is recent nog fraai aangelegd met diverse beplanting en is ruim genoeg voor het parkeren van 2 auto's. Links van de woning staat vrij van het naastgelegen pand, echter heeft de huidige eigenaar besloten om dit af te sluiten.
De compacte achtertuin is tevens verzorgd en voorzien van bestrating, beplanting, privacy en een overkapping met elektrisch te bedienen zonwering.
Kortom: Wil jij graag levensloopbestendig wonen maar ben je niet geschikt voor een appartement? Dan is dit die betaalbare kans die zelden voorbij komt!
Nader kennismaken?
Ben je na het bekijken van de presentatie nét zo enthousiast over de Bachlaan 3 in Doetinchem als wij dat zijn?!
Neem dan contact op met Alpina, Jouw Makelaar In Oost Gelderland. Wij plannen graag een individuele bezichtiging zodat je nader kennis kunt maken met deze unieke woonkans!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 339,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,606
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2000
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 94 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- Plot size
- 166 m²
- Volume in cubic meters
- 324 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- AMBT-DOETINCHEM D 2599
- Cadastral map
- Area
- 166 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 30 m² (5.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,458x
Viewed
42x
Saved
20-3-2026
On Funda
Neighborhood

Muziekbuurt
Doetinchem- Residents
- 815
- Family with children
- 26%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?