Sold
- 126 m²living area
- 192 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- December 20, 2025
- Date of sale
- January 21, 2026
- Term
- 4 weeks
Description
Terpstrastraat 27 is een ruime en goed onderhouden tussenwoning met een vaste trap naar de tweede verdieping. Je woont hier in een ruim opgezette, kindvriendelijke woonomgeving met vrij uitzicht over gemeentelijk groen, op een perceel van 192 m² eigen grond.
De woning is gebouwd in 1973 en valt op door de hoge gootlijnen, waardoor ook de eerste verdieping heerlijk ruim aanvoelt. In de afgelopen jaren is de woning stap voor stap voorbereid op de toekomst. Zo is het geheel geïsoleerd en voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing. Verwarmen doe je met een energiezuinige HR-ketel van Intergas die ongeveer twee jaar oud is. In 2024 zijn er 9 zonnepanelen geplaatst en dat draagt bij aan het energiezuinige energielabel A. Ook prettig: het platte dak is onlangs voorzien van nieuwe dakbedekking.
Binnenkomend tref je de hal met toiletruimte en de trapopgang. Vanuit hier loop je door naar de lichte L-vormige woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen. De keuken heeft een nette opstelling en is praktisch ingedeeld. Aansluitend vind je de bijkeuken met witgoedaansluitingen en een achterentree, ideaal voor het dagelijkse gebruik.
Op de eerste verdieping kom je op de overloop met toegang tot drie ruime slaapkamers en een complete badkamer. De badkamer is uitgevoerd met een ligbad, douche, tweede toilet en een wastafelmeubel. Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping: een grote, functionele zolderruimte met de cv-opstelling, die je naar eigen wens kunt gebruiken als werkplek, hobbyruimte of extra bergruimte.
De voor- en achtertuin zijn onderhoudsvriendelijk aangelegd. De achtertuin ligt op het zonnige zuidwesten en doordat er geen directe achterburen zijn, geniet je van veel privacy. Achterin staat een houten berging, handig voor fietsen, tuingereedschap en opslag.
Doezum is een gezellig en actief dorp in de gemeente Het Westerkwartier. Door de centrale ligging zit je zo richting Grootegast, Groningen, Surhuisterveen en Leek. In de buurt vind je onder andere een basisschool, openbaar vervoer, sportaccommodaties en een openluchtzwembad. Voor een uitgebreid winkelaanbod kun je terecht in het nabijgelegen Grootegast en binnen ongeveer 10 autominuten ben je op de A7 richting Groningen, Drachten en Heerenveen.
Wil je zelf ervaren hoe prettig je hier woont? Wij van De Flexibele Makelaars laten je de woning graag zien. Maak snel een afspraak, dan leiden we je met plezier rond op deze leuke locatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 285,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,262
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 126 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 192 m²
- Volume in cubic meters
- 435 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR Combiketel (gas-fired combination boiler from 2023, lease)
Cadastral data
- GROOTEGAST H 2437
- Cadastral map
- Area
- 192 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district, open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 59 m² (8.78 metre deep and 6.76 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,698x
Viewed
31x
Saved
20-12-2025
On Funda
Neighborhood

Doezum
Doezum- Residents
- 740
- Family with children
- 47%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.
