Sold under reservation
Marsstraat 95101 TT DongenWest 1
€ 349,000 k.k.
- 80 m²living area
- 168 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Deze woning wordt te koop aangeboden via Van den Bosch makelaars.
Marsstraat 9 – Praktische gezinswoning op een rustige locatie
Aan de Marsstraat 9 staat praktische woning met een zonnige achtertuin. Met drie slaapkamers, een lichte woonkamer en een functionele keuken biedt deze woning een goede basis voor starters of gezinnen die op zoek zijn naar een woning op een rustige plek.
Belangrijke kenmerken
- Nette, lichte woonkamer;
- Drie slaapkamers;
- Nette badkamer (2022 vernieuwd);
- Zolder met bergruimte en wasmachineaansluiting;
- Zonnige achtertuin met berging en achterom;
- Gelegen in een rustige straat;
- Basisschool in de buurt;
- Aanvaarding per 27-07-2026.
Indeling
Begane grond
Via de entree komt u in de hal met meterkast, toiletruimte, vaste kast en een praktische trapkast voor extra bergruimte. Vanuit de hal loopt u door naar de keuken en de woonkamer.
De keuken is eenvoudig uitgevoerd en voorzien van een gasfornuis, afzuigkap en een keukenblok. Aansluitend bevindt zich de woonkamer, die dankzij de grote raampartijen prettig licht is en een fijne leefruimte vormt.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde en één aan de voorzijde van de woning. De kamers zijn functioneel en beschikken over dubbel glas.
De badkamer is netjes en voorzien van een douche/badcombinatie, een wastafelmeubel en een toilet. Vernieuwd in 2022.
Zolder
De zolderverdieping biedt praktische bergruimte en is voorzien van aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Tuin
De achtertuin is zonnig gelegen, deels betegeld en deels voorzien van kunstgras, wat zorgt voor een onderhoudsvriendelijke buitenruimte. Daarnaast beschikt de tuin over een achterom en een stenen berging met elektra, ideaal voor opslag of het stallen van fietsen.
Duurzaamheid:
- Dak,-en muurisolatie;
- Dubbele beglazing;
- Energielabel C.
Enthousiast geworden? Bel voor een vrijblijvende afspraak. We geven graag de mogelijkheden door!
Meer dan gemiddelde belangstelling: Soms zijn er zo veel belangstellenden voor een woning, dat het moeilijk te bepalen is wie de meest geschikte koper is. Op dat moment kan de verkoper – in overleg met de makelaar – besluiten de (verkoop)procedure tussentijds te wijzigen.
De informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Overige bijzonderheden en voorwaarden:
– Koper is gedurende twintig jaar – met ingang van de dag van de eigendomsoverdracht – verplicht de onroerende zaak te gebruiken om zelf te bewonen en de onroerende zaak niet aan derden te verhuren of op andere wijze in gebruik te geven. Bewoning door eerstegraads bloed- of aanverwanten van de koper is materieel gelijkgesteld aan eigen bewoning. Het verkopen van de woning (binnen 20 jaar) is wel toegestaan, de overige resterende jaren zullen dan worden overgedragen aan de nieuwe koper;
– Er is een (recent) bouwkundig keuringsrapport van deze woning op kantoor ter inzage;
– Zowel onze opdrachtgever, als wij stellen het op prijs indien u na een eventuele bezichtiging uw bevindingen aan ons kenbaar maakt. Bij voorbaat dank hiervoor;
– Bij verkoop vindt de eigendomsoverdracht van de woning plaats bij MVV Notarissen Dongen;
– In de koopakte zal worden opgenomen dat koper binnen 6 weken na het tot stand komen van de overeenkomst een bankgarantie of waarborgsom afgeeft ter grootte van 10% van de koopsom;
– sommige percelen moeten nog door het kadaster ingemeten worden. De genoemde circa perceelsgrootte is dan een indicatie. De kosten voor het inmeten van het perceel komen voor rekening van verkoper.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 349,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,362
- Year of construction
- 1961
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 80 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 168 m²
- Volume in cubic meters
- 332 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2010, in ownership
Cadastral data
- DONGEN A 5569
- Cadastral map
- Area
- 168 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 108 m² (18.00 metre deep and 6.00 metre wide)
Popularity
2,933x
Viewed
46x
Saved
24-3-2026
On Funda
Neighborhood

West 1
Dongen- Residents
- 3,355
- Family with children
- 26%
- Avg. asking price / m²
- € 3,660
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.