New
Vaartweg 185106 ND DongenDongen-Vaart
€ 765,000 k.k.
- 230 m²living area
- 2,150 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Vaartweg 18 – Vrijstaande woning met veel ruimte, schuur en volop mogelijkheden
Aan de Vaartweg 18 staat deze ruime woning met meerdere slaapkamers, diverse bergzolders, aangebouwde schuur en een vrijstaande schuur. De woning biedt veel leefruimte, een praktische indeling en volop mogelijkheden voor gezinnen, hobbyisten of klussers die op zoek zijn naar extra ruimte. Met een royale tuin, garage en multifunctionele schuur is dit een woning met potentie.
Belangrijke kenmerken
- Landelijk gelegen vrijstaande woning;
- Vrijstaande schuur met mogelijkheden voor hobby of opslag;
- Garage en aangebouwde schuur aanwezig;
- Ruime eetkamer met openslaande deuren naar de tuin;
- Royale zonnige tuin;
- 8 zonnepanelen aanwezig;
- De woning beschikt over een riante oprit, welke plaats biedt aan meerdere auto's;
- Nabij uitvalswegen.
Indeling
Begane grond
Via de entree komt u in de hal met toiletruimte, meterkast, garderobekast en trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal heeft u toegang tot meerdere vertrekken, waaronder de bijkeuken, keuken en woonkamer.
De keuken is voorzien van een vaatwasser, 4-pits inductiekookplaat, combi-oven en koelkast en vormt een praktische ruimte met voldoende werk- en opbergruimte.
Aansluitend bereikt u de woonkamer, waar de haard zorgt voor extra sfeer en warmte. Vanuit de woonkamer loopt u door naar de ruime eetkamer, een heerlijke plek om samen te komen. Dankzij de openslaande deuren staat deze ruimte in directe verbinding met de tuin.
Vanuit de eetkamer heeft u tevens toegang tot de schuur en de garage. De schuur biedt volop mogelijkheden voor hobbyisten of klussers en beschikt daarnaast over extra bergruimte op de verdieping.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich vier slaapkamers. Aan de voorzijde liggen twee ruime slaapkamers, beide voorzien van knieschotten voor praktische bergruimte.
Aan de achterzijde bevinden zich nog twee slaapkamers, beide voorzien van een dakkapel. Eén van deze kamers beschikt daarnaast over een vaste kast.
De badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, douche, toilet en wastafel. Ook bevindt zich op deze verdieping een aparte kast met de opstelplaats van de cv-ketel.
Tweede verdieping
Via een vlizotrap bereikt u de eerste bergzolder, waar zich tevens de omvormer van de zonnepanelen bevindt. Daarnaast is er nog een tweede bergzolder aanwezig, eveneens bereikbaar via een vlizotrap. Beide zolders bieden volop extra opbergruimte.
Tuin
De achtertuin is ruim opgezet en biedt een fijne combinatie van gazon en betegeld terras. Hierdoor is er volop ruimte om te ontspannen, te spelen of gezellig buiten te zitten.
De tuin beschikt ook over een vrijstaande schuur met elektra. De golfplaten en dakplaten bevatten asbest.
Dankzij de royale afmetingen biedt de tuin veel mogelijkheden voor tuinliefhebbers. Daarnaast is de tuin bereikbaar via een praktische achterom.
Duurzaamheid:
- Dak en muur isolatie;
- Dubbele beglazing;
- Cv-ketel;
- 8 zonnepanelen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 765,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,326
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1880
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 230 m²
- Other space inside the building
- 182 m²
- External storage space
- 97 m²
- Plot size
- 2,150 m²
- Volume in cubic meters
- 1,527 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Daalderop (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- DONGEN N 194
- Cadastral map
- Area
- 2,150 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, outside the built-up area, rural and open location
- Garden
- Back garden, surrounded by garden, front garden and side garden
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,541x
Viewed
43x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Dongen-Vaart
Dongen- Residents
- 705
- Family with children
- 38%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.