Sold
Leeuwstraat 843318 VE DordrechtSterrenburg 1-Oost
€ 309,000 k.k.
- 83 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 18, 2025
- Date of sale
- August 5, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Helemaal instapklaar en verzorgd 3-(voorheen 4)-kamerappartement op de vierde verdieping, met vrij uitzicht over het groen.
Tussen eind 2016 en begin 2017 is de woning volledig gemoderniseerd. Zo zijn de keuken, badkamer en het toilet vernieuwd, de groepenkast is vervangen, de cv-ketel is vernieuwd, alle wanden zijn glad gestuukt en alles is geschilderd. Er ligt bovendien een fraaie laminaatvloer.
Het appartement is daarmee op hoog niveau afgewerkt. Je hoeft hier dus écht niets meer aan te doen. Dankzij de ligging aan het einde van de galerij geniet je hier bovendien van extra rust en privacy. Gewoon inpakken, verhuizen en genieten maar.
Het appartement heeft een ruime, lichte woonkamer met een aparte eetruimte. Liever een extra slaapkamer? Die ruimte is er. De indeling is eenvoudig aan te passen. Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op, gelegen op het oosten. Een heerlijke plek met uitzicht op het groen, een uitzicht dat nooit gaat vervelen. Daarnaast heeft het appartement een moderne en complete open keuken die geheel voorzien is van Pelgrim inbouwapparatuur. Vanuit de tussenhal kom je uit bij 2 slaapkamers, het toilet en de moderne badkamer.
Indeling appartement:
- entree/hal, meterkast en vaste kast met opstelplaats van de cv-ketel (Remeha Avanta CW4, 2016), deur naar de woonkamer;
- woonkamer voorzien van inbouwspots, deur naar het heerlijke balkon gelegen op het oosten, toegang tot de keuken, eetkamer en tussenhal;
- aparte eetruimte vanuit de woonkamer, eventueel eenvoudig weer in een slaapkamer te veranderen;
- moderne open keuken (Belmar) in hoekopstelling voorzien van Pelgrim inbouwapparatuur te weten; 5-pits gasfornuis incl. wokbrander, vaatwasser, combi-oven magnetron en koel/vriescombinatie, kasten, lades en Villeroy & Boch tegels;
- tussenhal met toegang tot de 2 slaapkamers, badkamer en het toilet;
- slaapkamer 1 gelegen aan de achterzijde van het appartement met uitzicht over het groen;
- slaapkamer 2 gelegen aan de voorzijde met een rustige ligging aan het einde van de galerij;
- moderne badkamer met douche, wastafel met meubel, wasmachineaansluiting en Villeroy & Boch tegels.
Pluspunten op een rijtje:
- instapklaar en geheel gemoderniseerd;
- glad gestuukte wandafwerking en fraaie laminaatvloer;
- moderne keuken, badkamer en toilet;
- balkon op het oosten met vrij uitzicht over het groen;
- ligging aan het einde van de galerij waardoor extra rustige ligging;
- eigen berging in de onderbouw van het appartementencomplex;
- voldoende openbare parkeerplaatsen aan de voorzijde.
Oplevering: in overleg/ eind oktober 2025
Het appartementencomplex zelf is ook goed onderhouden. De Vereniging van Eigenaren is actief en betrokken. Zo is recent de coating van het balkon aan de achterzijde vervangen en is de liftinstallatie volledig gemoderniseerd. De maandelijkse bijdrage aan de VvE bedraagt € 223,-
Centrale ligging.
Het appartement ligt vlak bij winkelcentrum Sterrenburg voor de dagelijkse boodschappen. Groen en ruimte vind je om de hoek, met natuurgebieden zoals De Elzen en de Biesbosch. Via de N3 ben je snel op de A16 of A15. Ook scholen en andere voorzieningen zijn dichtbij.
Dordrecht is stads, groen en omringd door water.
Dordrecht biedt een historische binnenstad, leuke winkels, horeca en cultuur, én volop natuur. Je fietst zo naar de Biesbosch of het buitengebied. Als eilandstad, omringd door rivieren, is het Drierivierenpunt een unieke plek met weids uitzicht.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 309,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,723
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 223.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 271 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta CW4 (gas-fired from 2016, in ownership)
Cadastral data
- DORDRECHT N 4815
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- DORDRECHT N 4815
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 223.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,381x
Viewed
40x
Saved
18-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




