Sold
Slangenburg 533328 DP DordrechtVredenburg en omgeving
€ 229,000 k.k.
- 55 m²living area
- 1bedroom
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- January 10, 2025
- Date of sale
- February 4, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Erg leuk appartement met een schitterend uitzicht op een vijverpartij met bomen en gazon! Prachtige ligging, weids uitzicht, veel privacy en een zeer ruim balkon (ca. 10m2)!
Licht afgewerkt 2- kamer appartement met eigen parkeerplaats in de ondergelegen garage.
Het appartement is gelegen op de derde woonlaag (bovenste) van het Piramidecomplex, waardoor u ver weg kijkt over het Oostkil park met vijverpartij.
Door de grote raampartijen is de woonkamer voorzien van heel veel lichtinval.
Op loopafstand vind je een supermarkt, busverbindingen naar het centrum van Dordrecht én het buitengebied met de Wieldrechtse Zeedijk.
Echt een ideale combinatie van wonen in de stad met het plattelands gevoel.
Dit appartement springt er absoluut uit qua ligging en uitzicht!
De belangrijkste punten op een rij:
- bouwjaar 1978;
- woonkamer met een oase aan licht en open keuken;
- zeer ruim balkon;
- eigen parkeerplaats en berging.
- energielabel C;
- verwarming en warm water via combiketel (Vaillant, 2020);
- nieuwe uitgebreide meterkast geplaatst in september 2024.
Woonoppervlakte 55 m2 ca. Inhoud ca. 190m3.
Indeling begane grond: Afgesloten entree/hal met brievenbussen en bellentableau. Ruime gang met toegang tot trappenhuis en liftinstallatie.
Indeling tweede woonlaag: Entree/hal met trapopgang en diepe bergkast. Door de hoge raampartijen is er veel lichtinval.
Indeling derde woonlaag: Lange gang met spachtelputz wandafwerking, nieuwe meterkast (5 groepen, hoofdschakelaar en 2 aardlekschakelaars) en bergruimte met opstelplaats van de c.v.-combiketel, wasmachine en droger.
Licht afgewerkte woonkamer met laminaatvloer, glasvlies behang en schuifpui naar het woningbrede terras.
Open keuken met een keukenblok in hoekopstelling voorzien van lichtkleurige fronten en zwart/witte metrotegels, carrouselkast en inbouwapparatuur, te weten: koelkast, combimagnetron en gaskookplaat. Verder is de keuken voorzien van een Atag rvs- afzuigschouw en vaatwasmachine.
Slaapkamer met vloerbedekking en toegang tot de badkamer.
De geheel betegelde badkamer is voorzien van een duoblok toilet, modern wasmeubel met spiegelkast en douchehoek met thermostaatkraan.
Het riante, zonnig gelegen terras (zuiden) van ca. 10m2 is voorzien van een vaste betonnen plantenbak.
Bijzonderheden:
- Kunststof kozijnen en isolerende beglazing
- Parkeerplaats in ondergelegen garage
- Berging in de onderbouw
Oplevering in overleg
Nadrukkelijk vermelden wij dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd. Aan deze gegevens kunnen derhalve geen rechten worden ontleend en zijn wijzigingen voorbehouden.
De vermelde afmetingen zijn lengte/ diepte x breedte (bezien vanuit het binnentreden van een ruimte).
De vermelde afmetingen/ oppervlakten in deze informatie zijn gemeten op basis van de BBMI (Branche Brede Meetinstructie). De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoer en van de meting.
Let op! De foto’s in deze verkooppresentatie zijn genomen met een groothoeklens. Voor verkrijging van een reële indruk van de ruimten dient u de foto’s te spiegelen aan de vermelde afmetingen!
Indien er plattegronden aan deze brochure zijn toegevoegd, houdt u er dan rekening mee dat deze plattegronden slechts een indicatie geven van de indeling.
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 van het Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ondertekende koopovereenkomst.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 229,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,164
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 146.80 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 55 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 18 m²
- Volume in cubic meters
- 190 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, elevator, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- DORDRECHT Q 6758
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, in residential district and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 146.80 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,230x
Viewed
35x
Saved
10-1-2025
On Funda
Neighborhood

Vredenburg en omgeving
Dordrecht- Residents
- 2,855
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 3,625
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




