Stadswerven De Hendrik - Blok C - Catharina (Bouwnr. 89)3313 DD DordrechtStadswerven

€ 664,900 v.o.n.
Map
  • 3
  • A++
Calculate monthly payment

Explore all 60 available homes of this type in project

Stadswerven De Hendrik

Description

VERKOOP BIJ INSCHRIJVING: GEEF JE VOORKEUREN DOOR VIA DE PROJECTWEBSITE VOOR 17 MEI A.S. OM 17.00 UUR. Drie slaapkamers betekent hier ruimte voor meer dan slapen alleen. In dit 4-kamer appartement van 117 m² maak je eenvoudig plek voor een logeerkamer, een rustige hobbykamer of een fijne werkkamer. Dat past bij een nieuwe stap: gelijkvloers wonen, maar niet kleiner denken dan nodig is. De woonkamer is de plek waar je de dag open laat beginnen, met de eettafel als vanzelfsprekend punt voor ontbijt, krant of bezoek. Op het balkon op het zuidoosten pak je de eerste buitenmomenten van de dag mee, nog voor de stad echt op gang komt. Het appartement heeft energielabel A++ en biedt daarmee een eigentijdse basis. De drie kamers naast de woonkamer geven vrijheid in hoe je wilt wonen. Kleinkinderen die blijven slapen, vrienden die een weekend langskomen of gewoon een kamer waar niets hoeft: het kan hier allemaal een eigen plek krijgen. Stadswerven ligt dicht bij het water en bij de beweging van Dordrecht. Wandel richting de binnenstad voor een lunch of een voorstelling, en keer daarna terug naar je eigen rustige appartement. - Woningtype: 4-kamer appartement - Woonoppervlakte: 117 m² - Aantal slaapkamers: 3 - Buitenruimte: balkon op het zuidoosten - Energielabel: A++

Features

Transfer of ownership

Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 664,900 vrij op naam
Asking price per m²
€ 5,683
Status
Available

Construction

Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
New property
Year of construction
2026
Type of roof
Flat roof
Quality marks
SWK Garantiecertificaat

Surface areas and volume

Areas
Living area
ca. 117 m²
Other space inside the building
50 m²
Exterior space attached to the building
10 m²
Volume in cubic meters
351 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower and sink
Number of stories
1 story
Facilities
Elevator
Located at
6th floor

Energy

Energy label
Insulation
Completely insulated
Heating
District heating

Cadastral data

DORDRECHT A 0

Popularity

0x

Viewed

0x

Saved

9-5-2026

On Funda

Neighborhood

Stadswerven

Dordrecht
Residents
985
Family with children
29%
Avg. asking price / m²
€ 5,186

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?

Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.