Stadswerven De Hendrik - Blok C - Catharina (Bouwnr. 95)3313 DD DordrechtStadswerven

€ 669,900 v.o.n.
Map
  • 3
  • A++
Calculate monthly payment

Explore all 60 available homes of this type in project

Stadswerven De Hendrik

Description

VERKOOP BIJ INSCHRIJVING: GEEF JE VOORKEUREN DOOR VIA DE PROJECTWEBSITE VOOR 17 MEI A.S. OM 17.00 UUR. De woonkamer is hier het dagelijkse verzamelpunt. In dit 4-kamer appartement van 117 m² is er ruimte voor samen eten, spelen op de vloer, huiswerk aan tafel en daarna weer even ieder een eigen hoek. Met drie slaapkamers past dit appartement goed bij een gezin dat in de stad wil wonen, maar thuis overzicht en rust zoekt. Eén kamer voor de ouders, kamers voor de kinderen, of een extra kamer die meebeweegt met de fase van je leven. Het balkon op het zuidoosten geeft de dag een frisse start: even buiten zitten voordat iedereen vertrekt. De woning ligt op één woonlaag. Dat maakt het dagelijks gebruik eenvoudig: geen trap tussen ontbijt, slaapkamers en de laatste wasmand van de avond. Energielabel A++ staat in de basis voor een verzorgde woning die past bij deze tijd. In Stadswerven voelt de gezamenlijke binnentuin als een verlengstuk van thuis. Je stapt niet meteen de drukte in, maar vindt dichtbij een gedeelde buitenplek waar buren elkaar tegenkomen en kinderen even uitwaaieren. - Woningtype: 4-kamer appartement - Woonoppervlakte: 117 m² - Aantal slaapkamers: 3 - Buitenruimte: balkon op het zuidoosten - Energielabel: A++

Features

Transfer of ownership

Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 669,900 vrij op naam
Asking price per m²
€ 5,726
Status
Available

Construction

Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
New property
Year of construction
2026
Type of roof
Flat roof
Quality marks
SWK Garantiecertificaat

Surface areas and volume

Areas
Living area
ca. 117 m²
Other space inside the building
5 m²
Exterior space attached to the building
10 m²
Volume in cubic meters
351 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower and sink
Number of stories
1 story
Facilities
Elevator
Located at
7th floor

Energy

Energy label
Insulation
Completely insulated
Heating
District heating

Cadastral data

DORDRECHT A 0

Popularity

0x

Viewed

0x

Saved

9-5-2026

On Funda

Neighborhood

Stadswerven

Dordrecht
Residents
985
Family with children
29%
Avg. asking price / m²
€ 5,186

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?

Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.