Stadswerven De Hendrik - Blok C - Catharina (Bouwnr. 98)3313 DD DordrechtStadswerven

€ 609,900 v.o.n.
Map
  • 3
  • A++
Calculate monthly payment

Explore all 60 available homes of this type in project

Stadswerven De Hendrik

Description

VERKOOP BIJ INSCHRIJVING: GEEF JE VOORKEUREN DOOR VIA DE PROJECTWEBSITE VOOR 17 MEI A.S. OM 17.00 UUR. Circa 95 m², drie slaapkamers en wonen op één laag: dit appartement is overzichtelijk en toch gezinsgeschikt. De kracht zit in de vier kamers. Iedereen kan een eigen plek krijgen, terwijl de woonkamer de gezamenlijke basis blijft. Aan de eettafel gebeurt van alles. Er wordt ontbeten, geoefend, gewerkt en aan het einde van de dag weer samen gegeten. De slaapkamers geven daarna rust: ouders kunnen zich terugtrekken, kinderen hebben hun eigen kamer of een gedeelde speel- en slaapoplossing. Het balkon op het westen is fijn na school en werk. Juist later op de dag zet je de deur open en pak je nog een buitenmoment mee voordat de avond begint. De gezamenlijke binnentuin maakt het wonen minder anoniem. Je komt elkaar tegen, maakt een praatje en hebt een extra buitenplek naast je eigen balkon. Met energielabel A++ heeft het appartement een degelijke basis. De dagelijkse waarde zit vooral in de verdeling: compact genoeg om overzicht te houden, ruim genoeg voor meerdere levens tegelijk. Langs de kade van Stadswerven haal je makkelijk een frisse neus. Een korte wandeling kan genoeg zijn om de dag af te ronden. - Woningtype: 4-kamer appartement - Woonoppervlakte: circa 95 m² - Aantal slaapkamers: 3 - Buitenruimte: balkon op het westen - Energielabel: A++

Features

Transfer of ownership

Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 609,900 vrij op naam
Asking price per m²
€ 6,420
Status
Available

Construction

Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
New property
Year of construction
2026
Type of roof
Flat roof

Surface areas and volume

Areas
Living area
ca. 95 m²
Other space inside the building
5 m²
Exterior space attached to the building
10 m²
Volume in cubic meters
285 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower and sink
Number of stories
1 story
Facilities
Elevator
Located at
7th floor

Energy

Energy label
Insulation
Completely insulated
Heating
District heating

Cadastral data

DORDRECHT A 0

Popularity

0x

Viewed

0x

Saved

9-5-2026

On Funda

Neighborhood

Stadswerven

Dordrecht
Residents
985
Family with children
29%
Avg. asking price / m²
€ 5,186

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?

Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.