Sold under reservation
Wantijstraat 293313 XM DordrechtNoorderkwartier
€ 250,750 k.k.
- 65 m²living area
- 2bedrooms
- Genergy label
Description
Dordrecht - Staart
Koopsom van € 295.000,-- k.k. voor € 250.750,-- k.k. (met terugkoopgarantie)
Heeft u interesse in deze woning? Laat het ons weten via de knop "Neem contact op".
Inschrijven kan ook direct via de QR-Code in de brochure. Zonder inschrijving via de link, loot u niet mee!
Kandidaten met een sociale huurwoning van verkoper en met een passend inkomen, krijgen voorrang op deze KoopGarant-woning. Bij meerdere kandidaten gaat de kandidaat met het langstlopende huidige huurcontract voor. Voorwaarde is dat de huur direct na het vervallen van de ontbindende voorwaarde voor financiering opgezegd wordt.
Moderne woning met luxe afwerking aan de Wantijstraat 29 in Dordrecht.
Aan de Wantijstraat 29 staat deze fraaie woning die direct opvalt door de moderne afwerking en het comfortabele wooncomfort. De woning is instapklaar en voorzien van een luxe keuken en badkamer.
Indeling:
Op de begane grond bevindt zich de hal/entree met meterkast, een luxe uitgevoerde toiletruimte en praktische trapkast. De woonkamer is licht en sfeervol en sluit naadloos aan op de moderne keuken, die is ingericht met diverse inbouwapparatuur.
De eerste verdieping biedt een overloop met vaste trap, twee slaapkamers en een luxe badkamer voorzien van compleet sanitair. Daarnaast is er een aparte cv-ruimte aanwezig.
Een woning die zich onderscheidt door de moderne uitstraling, luxe voorzieningen en praktische indeling - ideaal voor wie op zoek is naar comfortabel wonen in Dordrecht.
Afmetingen:
- Woonkamer: totaal ca. 24m²
- Keuken: totaal ca. 5m²
- Badkamer: totaal ca. 4m²
- Slaapkamer 1: totaal ca. 11m²
- Slaapkamer 2: totaal ca. 8m²
Bijzonderheden / kenmerken:
- Zelfbewoningsplicht van toepassing;
- Erfpacht eeuwigdurend afgekocht;
- Met terugkoopgarantie;
- Projectnotaris van toepassing;
- Koopgarant voorwaarden van toepassing;
- De woning wordt verkocht middels een loting;
- Maandelijkse VvE bijdrage circa € 253,37.
Bij aankoop van deze woning zal de oplevering binnen 6 weken plaatsvinden. Indien u over wilt gaan tot een optie of aankoop van de woning dient u aan te tonen dat de koopsom van de woning voor u financieel haalbaar is. Dit kan aangetoond worden door bijvoorbeeld afgifte van een uitgebracht advies door een daartoe deskundige en erkende financiële instelling of adviseur.
Plattegronden en afmetingen zijn indicatief.
Kandidaten met een sociale huurwoning van verkoper en met een passend inkomen, krijgen voorrang op deze KoopGarant-woning. Bij meerdere kandidaten gaat de kandidaat met het langstlopende huidige huurcontract voor. Voorwaarde is dat de huur direct na het aflopen van de ontbindende voorwaarde voor financiering opgezegd wordt.'
Deze woning wordt gepubliceerd met een deadline tot wanneer u zich bij interesse kunt aanmelden, daarna kijken we of er geïnteresseerden met voorrang zijn. Is dit niet het geval dan wordt er geloot.
Bijzonderheden:
o Voorrangsregeling van toepassing voor huurders van een sociale huurwoning van de verkopende woningcorporatie en passend inkomen. De huur moet direct na vervallen van de ontbindende voorwaarde voor financiering worden opgezegd.
o Zelfbewoningsplicht; dus (kamer)verhuur of studentenbewoning is niet toegestaan.
o Inschrijving is alleen mogelijk indien u 18 jaar of ouder bent.
o Degene die inschrijft dient de uiteindelijke koper en bewoner te zijn, koopt u samen dan moet u zich ook samen inschrijven door middel van één inschrijving. De bruto-inkomens van alle kopers tellen mee voor de voorrangsregeling.
o Bij meerdere inschrijvingen (ook uit hetzelfde huishouden) vervalt uw deelname.
o U dient op uw contactgegevens bereikbaar te zijn, indien wij u twee dagen niet hebben kunnen bereiken behouden wij ons het recht voor om de woning aan de volgende kandidaat te verkopen.
o Inschrijven kan tot de deadline gemeld in de advertentie.
o Plattegronden en afmetingen zijn indicatief!
KoopGarant
Deze woning wordt onder (Onder)Erfpacht- en KoopGarantbepalingen verkocht. U krijgt van de corporatie een koperskorting van 15% op de taxatiewaarde van deze woning. Dat scheelt aanzienlijk in uw woonlasten. Deze koperskorting wordt bij terugverkoop verrekend. Met KoopGarant bent u verzekerd van een snelle verkoop als u gaat verhuizen. De corporatie koopt de woning binnen drie maanden van u terug.
We plannen de bezichtiging als eerste met geïnteresseerden die voorrang bij ons krijgen. Als er geen voorrangskandidaten zijn gaan we over tot loting.
Voorwaarden KoopGarant
Aan het kopen van een KoopGarant-woning zijn voorwaarden verbonden. Zo heeft u een zelfbewoningplicht, wat onder andere betekent dat u de woning niet (gedeeltelijk) mag verhuren of aan iemand in gebruik mag geven. Daarnaast moet u uw hypotheek afsluiten met Nationale Hypotheekgarantie (NHG). Bovendien wordt, als u de woning terugverkoopt aan de corporatie, de winst of het verlies gedeeld in een verhouding van 15% voor de corporatie en 85% voor u. Een onafhankelijk taxateur bepaalt de marktwaarde van uw woning bij aan- en verkoop. De aan- en verkoopprijs is een vastgestelde prijs, u kunt hier niet over onderhandelen. De hypotheek moet u sluiten met Nationale HypotheekGarantie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Asking price
- € 250,750 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,858
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 351.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor + upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1915
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 65 m²
- Volume in cubic meters
- 169 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning and mechanical ventilation
- CH boiler
- Redmeha Avanta Ace 28C (gas-fired combination boiler from 2024)
Cadastral data
- DORDRECHT I 2354
- Back garden
- 15 m² (3.50 metre deep and 4.34 metre wide)
- Periodic contribution
- Yes (€ 351.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
7,594x
Viewed
124x
Saved
13-9-2025
On Funda
Neighborhood

Noorderkwartier
Dordrecht- Residents
- 625
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 2,753
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.