New
Bakema-erf 2873315 JG DordrechtVan den Broek-erf en omgeving
€ 415,000 k.k.
- 97 m²living area
- 133 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Wonen in Stadspolders betekent: ruimte, rust én alles dichtbij. Aan het Bakema-erf woon je in een groene, ruim opgezette wijk waar gezinnen met veel plezier wonen. En ALS ze verhuizen, het liefst gewoon weer bij elkaar in de buurt.
Dat zegt eigenlijk alles over deze gezellige straat. Vanuit hier loop of fiets je zo naar winkelcentrum De Bieshof, scholen, sportverenigingen en station Dordrecht Stadspolders. En heb je behoefte aan natuur of wat meer avontuur? Binnen een paar minuten sta je midden in de Hollandse Biesbosch.
Op het Bakema-erf zie je direct dat er slim is geïnvesteerd in comfort en toekomstbestendig wonen. Aan de voorzijde beschik je over een eigen oprit, ideaal voor parkeren op eigen terrein. Binnen springt direct de recent vernieuwde keuken in het oog: strak uitgevoerd in stijlvol antraciet en helemaal van nu. Daarnaast zorgen de vloerverwarming, zonnepanelen én energielabel A ervoor dat je hier niet alleen comfortabel woont, maar ook klaar bent voor de komende jaren.
De indeling is bovendien heel ruim en flexibel. Op de eerste verdieping vind je momenteel twee royale slaapkamers, maar een derde slaapkamer is hier eenvoudig te realiseren. De grote open zolder biedt vervolgens volop mogelijkheden: een extra slaapkamer, werkruimte, hobbyruimte of gewoon een heerlijke verdieping waar je nog alle kanten mee op kunt. Extra fijn zijn de 2 airco’s in de woonkamer en grote slaapkamer.
En dan op naar buiten! De achtertuin op het zonnige westen is lekker ruim en biedt genoeg plek voor een loungeset, eettafel, buitenkeuken om zo maximaal te kunnen ontspannen en genieten van je eigen buitenruimte.
Kortom: een heerlijke gezinswoning op een plek waar je voorlopig niet meer weg wilt. Ruimte, comfort, duurzaamheid en een topwijk die Dordrecht op z’n best laat zien.
Indeling:
Entree in hal met toiletruimte, trapopgang, meterkast en toegang tot de woonkamer.
Toilet, volledig betegeld, met wandcloset.
Meterkast (in 2023 vernieuwd), 8 groepen + dubbele groep, aardlekschakelaars, slimme meters, glasvezel aansluiting.
Ruime woonkamer met open keuken aan voorzijde en toegang tot de achtertuin. De woonkamer is geheel voorzien een fraaie PVC visgraatvloer met vloerverwarming en beschikt verder over airconditioning en een praktische trapkast. De woonkamer is strak afgewerkt met stucwerk.
De keuken is in 2023 vernieuwd, deze bevindt zich in U-opstelling en is voorzien van een inductie kookplaat, afzuigschouw, koel-/vriescombinatie, combi-oven (2021), vaatwasser, een ruime hoekkast en brede lades. Verder beschikt de keukenruimte over inbouwspots en een elektrisch rolluik aan voorzijde.
De achtertuin is gelegen op het westen, hier kun je vanaf begin van de middag tot einde dag heerlijk in het zonnetje zitten! Het fijne terras aangrenzend bij de woonkamer beschikt over een zonnescherm. Een onderhoudsvriendelijke tuin, waarbij de vaste perken zorgen voor een groene uitstraling.
De vrijstaande houten berging + overkapping naar de achterom is in 2024 vernieuwd en beschikt over elektra-aansluiting.
Aan voorzijde beschikt de woning over een eigen oprit, ideaal!
1e verdieping:
Overloop met toegang tot alle vertrekken en een vaste trap naar de tweede verdieping. Beide trappen zijn in 2024 voorzien van nieuwe vloerbedekking.
De grote slaapkamer is gelegen aan de achterzijde, hier zijn in het verleden twee kamers samengevoegd waardoor een royale slaapkamer is ontstaan. Deze kamer met dakkapel beschikt over airconditioning, een elektrisch rolluik, inbouwspots, een nette laminaat vloer en vliesbehang wandafwerking. De grote kastenopstelling wordt ter overname aangeboden.
Slaapkamer aan voorzijde, thans in gebruik als kantoorruimte en voorzien van UTP-aansluiting. Ook deze kamer beschikt over een elektrisch rolluik en is afgewerkt met een laminaatvloer en vliesbehang wandafwerking. De grote kastenopstelling wordt ter overname aangeboden.
Badkamer, volledig betegeld, met douchecabine, toilet, wastafelmeubel met kolomkast en designradiator.
2e verdieping:
De ruime zolderverdieping is op dit moment een open ruimte en in gebruik als hobby/sportruimte en berging, maar biedt veel potentie. Door hier extra dakramen of zelfs een dakkapel aan voorzijde te plaatsen, kan je een ruime slaapkamer creëren.
Op deze verdieping bevindt zich tevens de wasmachine aansluiting, opstelplaats CV-ketel (Remeha Calenta, 2016) en de omvormer voor de zonnepanelen.
Algemeen:
- Instapklare gezinswoning op een centrale locatie in Stadspolders, op loopafstand van scholen, het winkelcentrum en het treinstation.
- Eigen grond, 133 m².
- De woning beschikt over een eigen oprit aan voorzijde.
- Energielabel A, op een bovenlicht na volledig voorzien van dubbele beglazing.
- In 2023 zijn 10 zonnepanelen geplaatst.
- Airconditioning in woonkamer en slaapkamers geplaatst in 2021, voor koeling en verwarming.
- De tweede verdieping wordt als woonoppervlakte meegerekend. De ruimte beschikt over een (naar NEN2580 richtlijn) nét te klein dakraam maar is volledig te gebruiken als woonruimte (en wordt nu ook zo gebruikt).
- Oplevering in overleg, voorkeur van de verkopers half/eind oktober.
De informatie in deze brochure is met de nodige zorg vastgesteld. Aan deze gegevens kunnen echter geen rechten worden ontleend, alle aansprakelijkheid van Maarten Makelaardij is derhalve uitgesloten. Voorts zijn wijzigingen voorbehouden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 415,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,278
- Year of construction
- 1990
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 133 m²
- Volume in cubic meters
- 329 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- DORDRECHT R 2492
- Cadastral map
- Area
- 133 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 51 m² (9.86 metre deep and 5.18 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
19-5-2026
On Funda
Neighborhood

Van den Broek-erf en omgeving
Dordrecht- Residents
- 1,615
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,883
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.