Beekmanstraat 993313 CC DordrechtBeekmanstraat en omgeving
€ 435,000 k.k.
- 93 m²living area
- 228 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
Dordrecht - De Staart
Vraagprijs € 435.000,00 k.k.
Heeft u interesse in deze woning? Laat het ons weten via de knop "Neem contact op".
Vrije, moderne gezinswoning met royale tuin op het Zuiden aan het Wantij, richting de Biesbosch. Op een unieke locatie aan de rand van Dordrecht, direct grenzend aan het prachtige Wantij en met een directe verbinding richting de Biesbosch, ligt deze instapklare en moderne gezinswoning. Hier woon je vrij, groen én toch op korte afstand van alle voorzieningen en uitvalswegen. Deze woning combineert een strakke, moderne uitstraling met verrassend veel ruimte - zowel binnen als buiten.
Ligging:
Gelegen in de wijk De Staart, aan de rand van Dordrecht. Je woont hier rustig, met natuur letterlijk in je achtertuin, terwijl supermarkten, scholen en de rondweg richting de snelweg binnen handbereik liggen. Een woning met deze combinatie van ligging aan het water, een tuin op het Zuiden én moderne afwerking is zeldzaam.
Indeling:
Begane grond:
Je betreedt de woning via een ruime voortuin met nette bestrating en verlichting. De royale entreehal valt direct op door de grote licht pui, die zorgt voor een speels en licht geheel. Hier bevinden zich de meterkast, trapkast, extra bergruimte en een modern toilet met zwevend closet en fonteintje. De woonkamer is ruim en strak afgewerkt, voorzien van vloerverwarming en grote raampartijen. Aan de voorzijde kijk je uit over de rustige straat, terwijl de achterzijde direct in verbinding staat met de tuin. De moderne open keuken in stijlvolle zwarte uitvoering is compleet uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven, magnetron, koelkast en een 5-pits gasfornuis met afzuigkap. Via dubbele openslaande deuren stap je zo de tuin in.
Tuin op het Zuiden - volop zon en vrijheid;
De achtertuin is een absolute eyecatcher én ligt ideaal op het Zuiden:
De hele dag zon, van ochtend tot avond ?;
Perfect voor lange zomerdagen, barbecueën en buitenleven;
Meer lichtinval in de woning;
Ideaal voor tuinliefhebbers en gezinnen;
Daarnaast biedt de tuin:
Circa 15 meter diep en 5 meter breed;
Meerdere niveaus met een verhoogd zonneterras;
Groen gazon en veel privacy;
Stenen berging achterin;
En het unieke pluspunt: de tuin grenst aan een natuurgebied met zicht op het water van het Wantij, met een directe verbinding richting de Biesbosch. Rust, natuur en vrijheid komen hier perfect samen;.
Eerste verdieping:
Ruime overloop met toegang tot drie volwaardige slaapkamers. Alle kamers zijn netjes afgewerkt met laminaatvloeren, strakke wanden en inbouwspots. De kleinste kamer beschikt over een praktische inbouwkast én toegang tot een balkon (ca. 3 x 2 meter) met uitzicht over de achtertuinen.
De moderne badkamer is volledig betegeld en voorzien van:
- Inloopdouche met regendouche;
- Zwevend toilet;
- Wastafel met spiegel;
- Designradiator;
- Verlaagd plafond met inbouwspots.
Tweede verdieping
Een ruime zolderverdieping met voorzolder, bergruimte in de knieschotten en een extra kamer. Ook hier is alles netjes afgewerkt met laminaat en strakke wanden. Daarnaast vind je hier de opstelling van de CV- combiketel (bouwjaar 2014), wasmachineaansluiting en de unit voor zonne-energie.
Plan snel een bezichtiging en ervaar het zelf!
Afmetingen:
- Woonkamer totaal ca. 26m²
- Keuken totaal ca. 11m²
- Badkamer totaal ca. 3m²
- Slaapkamer 1 totaal ca. 10m²
- Slaapkamer 2 totaal ca. 10m²
- Slaapkamer 3 totaal ca. 10m²
- Slaapkamer 4 totaal ca. 12m²
- Tuin / Balkon totaal ca. 75/5m²
Bijzonderheden / kenmerken:
- Projectnotaris van toepassing;
- Eeuwigdurende zelfbewoningsplicht van toepassing;
- Anti-speculatiebeding van 2 jaar van toepassing;
- Eigen grond;
- Vrije en ruime gezinswoning;
- Tuin op het zuiden (maximale zonligging!);
- Direct gelegen aan het Wantij, richting de Biesbosch;
- Moderne keuken en badkamer;
- Vloerverwarming op de begane grond;
- Grote tuin met veel privacy en groen;
- Rustige ligging, maar dichtbij winkels, scholen en uitvalswegen;
- Perceeloppervlakte : 228m2.
Bij aankoop van deze woning zal de oplevering binnen 6 weken plaatsvinden. Indien u over wilt gaan tot een optie of aankoop van de woning dient u aan te tonen dat de koopsom van de woning voor u financieel haalbaar is. Dit kan aangetoond worden door bijvoorbeeld afgifte van een uitgebracht advies door een daartoe deskundige en erkende financiële instelling of adviseur.
Plattegronden en afmetingen zijn indicatief.
Dit is een woning die u koopt op de vrije markt. Verbouwen of tussentijds een extra financiering voor een verbouwing afsluiten, dat regelt u zelf zonder aanvullende voorwaarden.
Wanneer u weer wilt verhuizen en de woning verkoopt, kunt u zelf een verkoopmakelaar uitzoeken die de woning voor u verkoopt op de vrije markt waarbij u zelf de verkoopprijs bepaalt.
U mag de woning niet verhuren of op andere wijze in gebruik geven aan anderen, dit geldt ook voor opvolgende eigenaren als u de woning weer gaat verkopen! Bewoning of huur door een eerstegraads bloed- of aanverwant wordt als eigen bewoning beschouwd. Het is niet toegestaan om de woning binnen twee jaar na het tekenen van de akte van levering te verkopen. Dit wordt opgenomen in de koopovereenkomst en akte van levering.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Asking price
- € 435,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,677
- Year of construction
- 1953
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 93 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Plot size
- 228 m²
- Volume in cubic meters
- 279 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remaha Avanta 35C (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- DORDRECHT I 2461
- Cadastral map
- Area
- 228 m²
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district, open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 75 m² (15.00 metre deep and 5.00 metre wide)
Popularity
592x
Viewed
13x
Saved
12-5-2026
On Funda
Neighborhood

Beekmanstraat en omgeving
Dordrecht- Residents
- 615
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 4,127
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.