Sold
Eigenhaard 423312 EH DordrechtTransvaalstraat en omgeving
€ 295,000 k.k.
- 70 m²living area
- 65 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- September 10, 2025
- Date of sale
- September 26, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Helaas is het momenteel niet meer mogelijk om voor deze woning een bezichtiging in te plannen, we kunnen je wel op de reservelijst plaatsen!
Wonen aan de Eigenhaard is een feestje!
Sommige huizen hebben iets héél speciaals; dit huis aan de Eigenhaard 42 is er zo eentje. Vanaf het moment dat je binnenstapt voel je de warmte, de gezelligheid én de sfeer.
Met drie slaapkamers, een verrassend ruime woonkamer en een knusse tuin (inclusief druiven uit eigen geveltuintje) is dit een plek waar je je direct thuis voelt. Ondanks dat het huis niet groot is, schuif je hier zó met acht man aan tafel voor een avond vol gezelligheid.
De badkamer & keuken kregen vorig jaar nog een complete make-over: modern, strak en helemaal instapklaar. De rest van de woning is met zoveel liefde en gevoel voor stijl ingericht, dat merk je bij elk detail, van de inrichting tot het vele groen om je heen.
En de ligging? De buurt is heerlijk rustig, maar op loopafstand van het historische centrum. Groen, gezelligheid en gemak komen hier perfect samen.
Onze verkoopster heeft hier met heel veel plezier gewoond, en dat voel je. Ze gunt dit heerlijke huis nu aan iemand die er net zo verliefd op wordt als zij destijds.
Deze Eigenhaard ís écht goud waard, ga jij dat ondervinden? Neem dan contact met ons op en we plannen de afspraak voor je in!
Indeling:
Wanneer je bij de woning aankomt, valt allereerst de prachtige geveltuin met fleurige vlinderstruik en mooie druif op. Maar achter de voordeur gaat zoveel meer moois schuil!
Hal met garderobekast, meterkast (6 groepen, 2 aardlekschakelaars, slimme meters) en sfeervolle tegelvloer.
Het hoge plafond in de woonkamer maakt deze ruimte zeer licht en ruimtelijk. De woonkamer is voorzien van een grenenhouten vloer, fraaie lambrisering en stucwerk wandafwerking. Vanuit de woonkamer is de trap naar de verdieping begaanbaar.
De keuken bevindt zich in de aanbouw aan achterzijde. In 2024 is hier een prachtige Kvik keuken geplaatst met massief eikenhouten fronten en keramisch werkblad. De keuken bevindt zich in een wandopstelling en een aparte kast met gezellige coffee corner (voorzien van wateraansluiting voor een espressomachine) en is voorzien van een 4 pit inductiekookplaat, oven, koelkast met vriesvak, vaatwasser (Bosch apparatuur) en een Quooker kraan. De keukenruimte beschikt over een prachtige granitovloer.
Vanuit de keuken is de tussenruimte begaanbaar met opstelplaats CV-ketel (Remeha Tzerra, 2019), aansluiting wasmachine, toegang tot de badkamer en tot de achtertuin.
Ook de badkamer is werkelijk een plaatje, deze is eveneens in 2024 geplaatst en beschikt over een ruime douche met koperkleurige inbouwkraan, wastafel op meubel met inbouwkraan, spiegel met verlichting, toilet, designradiator, mechanische ventilatie, een lichtkoepel, moderne terrazzoprint vloertegels en sfeervolle wandtegels.
De buitenplaats is gelegen op het noordoosten, een gezellig stadstuintje waar je 's zomers heerlijk op je lounge set ploft! De berging is aan de woning vast gebouwd, deze is voorzien van elektra en lekker veel bergruimte.
1e verdieping:
De overloop beschikt over hardstenen vloertegeltjes, een wastafel en toegang tot de vliering (middels vlizotrap).
Grote slaapkamer aan voorzijde met grote dakkapel, voorzien van een houten vloer, airconditioning en dubbel glas.
Slaapkamer aan achterzijde met zonnescherm (handmatig), enkel glas ramen.
Kleine slaapkamer aan zijkant met sfeervolle bedstee (1-persoons), vaste kast en een dakraam.
Middels een vlizotrap is de bergvliering begaanbaar, deze is verlicht en aan binnenzijde afgewerkt met gipsplaten.
Algemeen:
- Eigen grond, 65 m².
- Karakteristieke en sfeervolle woning met ruime woonkamer, 3 slaapkamers en buitenplaats.
- Zeer centraal gelegen, nabij het centrum van Dordrecht, NS-station, diverse winkels en park Merwestein.
- In 2024 zijn de keuken en badkamer prachtig vernieuwd.
- Fundering op staal.
- Oplevering in overleg, op korte termijn mogelijk.
De informatie in deze brochure is met de nodige zorg vastgesteld. Aan deze gegevens kunnen echter geen rechten worden ontleend, alle aansprakelijkheid van Maarten Makelaardij is derhalve uitgesloten. Voorts zijn wijzigingen voorbehouden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,214
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1905
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- External storage space
- 3 m²
- Plot size
- 65 m²
- Volume in cubic meters
- 288 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- DORDRECHT K 1091
- Cadastral map
- Area
- 65 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 11 m² (4.93 metre deep and 2.18 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
Popularity
4,071x
Viewed
67x
Saved
10-9-2025
On Funda
Neighborhood

Transvaalstraat en omgeving
Dordrecht- Residents
- 1,050
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 3,761
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




