Sold
De Brekken 69201 BC DrachtenDe Swetten west
€ 292,500 k.k.
- 100 m²living area
- 152 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- June 4, 2025
- Date of sale
- June 22, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Starters opgelet! Ben je op zoek naar een goed onderhouden en moderne woning op een hele mooi woonstand? Gevonden!
Opvallende kenmerken van het huis zijn de rustige ligging met vrij uitzicht over de brede groene zoom met vijver vanuit de woonkamer, de tuindeuren in combinatie met de fraaie overkapping en de moderne keuken in de uitbouw van de woning. Let ook op de keurige afwerking van alles! Hier wordt met liefde voor het huis gewoond. De woning ligt aan De Brekken, een rustige straat in de leuke woonwijk De Swetten. Je woont op korte afstand van het centrum, diverse scholen en andere voorzieningen. Wij nemen je graag mee voor een kennismaking.
Indeling
Begane grond
- lichte entree/hal
- toiletruimte met wandcloset
- moderne meterkast met 7 groepen en krachtstroom
- trapkastje en provisiekast
Woonkamer en keuken
Licht en ruim. Over de moderne laminaatvloer loop je de woonkamer binnen. Voor in de kamer is ruimte voor een grote TV/zithoek. Laat je verrassen door het uitzicht op de groene zoom met vijverpartij. Niet alleen fraai maar het biedt je ook de privacy waar je naar op zoek bent. Achter in de woonkamer is plek voor een gezinstafel en door de verplaatsing van de keuken in de uitbouw is er ook ruimte voor een speelhoek of extra zithoekje. Hier zijn ook de openslaande deuren naar het terras en de overkapping in de tuin op het westen waarmee je zomers je leefruimte verlengt naar buiten. De half open keuken heeft een opstelling in moderne lichtblauwe tint met bovenkastjes, apothekerskast en soft-close lades. De vaatwasser, inductiekookplaat en koelkast zijn in december 2024 vervangen en biedt de keukenopstelling verder een afzuigschouw, een oven en een doorstroomboiler voor direct heet water. Door de grote raamvensters komt er zowel in de kamer als in de keuken veel daglicht.
1e verdieping
- bordestrap voorzien van traplaminaat
- overloop
- een tweepersoonsslaapkamer aan de voorzijde met vaste kastenwand
- een kinderslaapkamer of sport- of werkkamer aan de achterzijde
- een tweepersoonsslaapkamer aan de achterzijde met vaste kastenwand
Moderne badkamer met inloopdouche en wastafelmeubel met twee kranen en spiegelkast, een tweede wandcloset en elektrische vloerverwarming
2e verdieping
- vaste trap met deur
- vierde slaapkamer met klein dakraampje, kantelraam en knieschotberging. De extra ruimte die je zoekt, voorzien van dakisolatie en keurig afgewerkt.
Tuin en berging
De achtertuin ligt op het westen waardoor je de lang kunt genieten van de zon! De tuin is onderhoudsarm en is voorzien van sierbestrating en moderne groene borders. De overkapping bij de tuindeuren heeft een transparant dak en houten vlonderplanken, een heerlijke en beschutte plek waardoor je al snel buiten kunt zitten. Hier zit je heerlijk privé door al het groen in de tuin en de stand van het het huis. De aangebouwde houten berging is perfect voor de tuinspullen en de fietsen. Er is een klikohoek gemaakt en de achtertuin is via een steeg bereikbaar. De voortuin is een groene bordertuin. Voor in de straat en in de zijstraat zijn voldoende parkeermogelijkheden.
Overige informatie
- glasvezelaansluiting
- de uitzetramen zijn voorzien van raamhorren en de achterdeur heeft een deurhor
- energielabel C geldig tot 27.8.2030, grotendeels HR++ glas, vloerisolatie, dakisolatie en deels gevelisolatie
- 12 zonnepanelen 280Wp van 2018
- eigen cv combiketel Remeha Avanta bj. 2016
Woonwijk De Swetten
Deze groene "Philips" woonwijk ligt centraal in Drachten, zowel het centrum als alle voorzieningen zoals (basis)scholen en supermarkten zijn op loopafstand. De Swetten heeft een eigen wijkspeeltuin en aan de rand van de wijk kun je heerlijk wandelen en genieten van de omgeving in het Thalenpark.
Interessant? Twijfel niet en maak snel een afspraak voor een bezichtiging en wie weet is dit binnenkort jouw nieuwe thuis! Denk aan je NVM Aankoopmakelaar.
Uit een overeenkomst vloeien pas verplichtingen voort als koper én verkoper de overeenkomst hebben ondertekend. Een mondelinge overeenkomst tussen een particuliere koper en particuliere verkoper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden er is geen koop zolang het koopcontract niet door beide partijen is ondertekend. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Hoewel deze woningpresentatie met de grootst mogelijke zorg is samengesteld blijft de mogelijkheid bestaan dat er fouten en/of onvolledigheden in de omschrijving aanwezig zijn. Noch de verkoper, noch ons kantoor aanvaarden in dit geval enige aansprakelijkheid.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 292,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,925
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1962
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 152 m²
- Volume in cubic meters
- 379 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 28C (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- DRACHTEN A 10773
- Cadastral map
- Area
- 152 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 39 m² (11.00 metre deep and 3.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,509x
Viewed
24x
Saved
4-6-2025
On Funda
Neighborhood

De Swetten west
Drachten- Residents
- 1,975
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 2,716
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




