Dorpstraat 666621 CG DreumelKern Dreumel
€ 375,000 k.k.
- 85 m²living area
- 250 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Eye-catcherGoed onderhouden en uitgebouwde twee-onder-een-kapper met garage
Description
Welkom aan de Dorpstraat 66 in het altijd gezellige Dreumel — waar de buren nog écht gedag zeggen, waar kinderen nog op straat spelen en waar je alles binnen handbereik hebt: winkels, basisschool, sportclubs en zelfs het buitenzwembad voor die zeldzame tropische dagen in Nederland.
Deze goed onderhouden twee-onder-een-kapper is er eentje die alles in zich heeft: een ruime oprit met carport, een vrijstaande garage (voor de auto of die lang uitgestelde hobby), een lichte woonkamer, prima keuken, praktische bijkeuken en drie royale slaapkamers. En alsof dat nog niet genoeg is, krijg je er ook nog een onderhoudsvriendelijke tuin bij — zodat je meer tijd overhoudt om te genieten in plaats van te schoffelen.
Kortom: een heerlijke gezinswoning waar ruimte, comfort en gezelligheid samenkomen. Trek je schoenen uit, stap binnen… en voel je meteen thuis!
WONEN
Heerlijk is het, om aan te komen rijden in de rustige Dorpstraat van Dreumel. Geen drukte, geen gedoe — gewoon lekker thuiskomen. Regent het? Geen probleem! Je stapt droog uit onder de carport of rechtstreeks de garage in. Boodschappen, tassen, kinderen, alles komt droog de deur door.
Zodra je binnenstapt, voel je het meteen: ruimte en licht! De woon-/eetkamer is royaal opgezet en dankzij de slimme uitbouw aan de achterkant heeft de keuken een eigen plekje gekregen, waardoor de woonkamer extra ruim aanvoelt. En dat daglicht? Dat stroomt gul naar binnen via de grote raampartijen aan de voor-, zij- én achterkant.
De houten balken aan het plafond geven het geheel een warme, landelijke sfeer, terwijl de lichte muren zorgen voor een frisse, moderne look. Of je nu met z’n tweetjes op de bank ploft of met de hele familie uitgebreid tafelt — hier voelt alles gewoon goed.
KOKEN
Koken doe je hier in de halfopen keuken – precies goed: gezellig contact met de woonkamer, maar zonder dat iedereen mee hoeft te kijken als het eten nét even anders uitpakt dan gepland. De keuken wordt nu gescheiden door een groot kozijn, maar voor de klussers onder ons: pak die koevoet erbij en voilà, een open keuken!
Het is een heerlijke, praktische ruimte met een royaal werkblad, lekker veel kastjes (ook bovenkasten, want opbergruimte kun je nooit genoeg hebben) en natuurlijk alle inbouwapparatuur die het koken een stukje makkelijker maakt. En er is zelfs nog plek voor een eettafel, of – voor de liefhebbers – een eigen koffiebarretje bij het raam. Cappuccino, uitzicht en een rustig momentje in de ochtendzon… wat wil je nog meer?
Aansluitend vind je de bijkeuken met wasruimte en een praktische achterom. Handig voor als je met modderschoenen of sportspullen binnenkomt — alles blijft netjes uit het zicht.
SLAPEN EN BADEN
Boven kom je via de overloop bij drie prima slaapkamers – stuk voor stuk lekker licht en praktisch van formaat. Geen gekke hoekjes of schuine wanden waar je je hoofd aan stoot, gewoon fijne kamers waar je met gemak bedden, kasten én een bureau kwijt kunt. Op de vloer ligt vloerbedekking, de wanden zijn wit, dus je kunt met een likje verf of een leuk behang je eigen stijl meteen kwijt.
De badkamer is er eentje van het soort “doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg”: wit-beige tegels, een wastafel, toilet en douche – netjes, fris en vooral heel praktisch. Alles wat je nodig hebt, zonder poespas.
En voor wie denkt: “Waar laat ik al mijn kerstspullen, koffers en kampeerspullen?” – geen zorgen! Via de vlizotrap kom je op de zolder, waar je verrassend veel bergruimte vindt.
BUITENLEVEN
Het buitenleven begint al bij de ruime oprit, de grote vrijstaande garage en de strakke voortuin. Samen geven ze meteen een verzorgde indruk – je voelt bij binnenkomst al dat dit een huis is waar goed voor gezorgd wordt.
Achter het huis vind je een helemaal afgesloten achtertuin, dankzij de muur tussen woning en garage. Ideaal voor kinderen, honden of gewoon om rustig in je eigen hoekje te zitten zonder nieuwsgierige blikken van voorbijgangers.
De tuin zelf is onderhoudsvriendelijk ingericht: strak straatwerk, een nette klimopheg en nog eens een berging waar je alles in kwijt kunt. En daar aansluitend nog een overkapping, perfect voor die zomerse borrels, een barbecue of gewoon een kop koffie in het zonnetje. Kortom: een buitenruimte die net zo praktisch als prettig is.
WONEN IN DREUMEL
Rustiek gelegen aan de rivier de Waal, in het meest westelijke puntje van het Land van Maas en Waal, ligt het dorp Dreumel. Dreumel is een zelfstandig dorp wat beschikt over alle basisvoorzieningen, winkels als de Jumbo en het Kruidvat, een huisartsenpraktijk, een apotheek en een basisschool. Daarnaast heeft Dreumel een rijk verenigingsleven en diverse sportvoorzieningen, zoals een voetbalclub, een tennisvereniging en een volleybalclub. Uniek binnen de regio is het openluchtzwembad 'De Zeven Morgen'. De omgeving kenmerkt zich door een rijke natuur, waar het prima recreëren is.
Naast de mooie landschappen, welke gevormd zijn door de rivieren de Waal en de Maas, zijn er veel weilanden en boomgaarden. Een omgeving die jou het gevoel van vrijheid geeft! Dreumel is onderdeel van de gemeente West Maas en Waal, waarin Beneden-Leeuwen een centrumfunctie vervult. Verder ligt Dreumel centraal in Nederland tussen Tiel en Oss, maar ook tussen Nijmegen en 's-Hertogenbosch, met prima aansluitingen op de A15, A2 en de A50.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,412
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 28 m²
- External storage space
- 29 m²
- Plot size
- 250 m²
- Volume in cubic meters
- 335 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Rolldown shutters
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- DREUMEL G 663
- Cadastral map
- Area
- 250 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 124 m² (13.00 metre deep and 9.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,294x
Viewed
34x
Saved
14-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





