Koningin Wilhelminalaan 13972 EX Driebergen-RijsenburgDriebergen-Noordwest
€ 2,190,000 k.k.
- 296 m²living area
- 1,182 m²plot size
- 6bedrooms
Description
De Koningin Wilhelminalaan is één van de mooiste lanen van Driebergen-Rijsenburg gelegen nabij diverse uitvalswegen, NS-station, scholen, winkels en bossen. Deze unieke en erg mooie VRIJSTAANDE VILLA is omgeven door een royale en prachtig aangelegde zonnige tuin. De woning is volledig gemoderniseerd, gerenoveerd, goed geïsoleerd en volledig instap klaar.
Deze monumentale witgepleisterde villa werd in 1912 gebouwd voor A.H.G. Bolleurs uit Rotterdam. Opvallend is de zeer mooie architectuur kenmerkend voor deze bouwperiode. Hoge plafonds, veel originele fraaie details en royale afmetingen.
De woning is gelegen op een perceel van maar liefst 1182m2 en is voorzien van o.a. diverse terrassen, parkeren op eigen terrein, een fietsenberging, veranda, garage/berging en een schitterende monumentale boom.
Het royale woonoppervlak van 296m2 en de 51m2 overige inpandige ruimte met o.a. een aparte werkkamer op de begane grond, 6 slaapkamers en 2 badkamers maken het geheel compleet.
LOCATIE
Driebergen-Rijsenburg is een gezellig dorp met verrassend veel mogelijkheden gelegen in Nationaal Park De Utrechtse Heuvelrug. Goed bereikbaar door de centrale ligging in het land en direct gelegen aan de A12 en NS-Station Driebergen. Tevens is Driebergen-Rijsenburg omgeven door zeer fraaie wandelbossen en natuurgebieden van de Utrechtse Heuvelrug en het Kromme Rijn gebied.
De woning is op loop- en fietsafstand gelegen nabij diverse faciliteiten zoals Health center Hoenderdaal (Padel, golf, tennis, fitness, squash, restaurant etc.), hockeyclub Shinty, voetbalvereniging FC Driebergen en Dalto korfbal vereniging, kinderboerderij en winkels. In de directe omgeving zijn meerdere basisscholen te vinden en ook voor het voortgezet onderwijs zijn er in de nabijheid diverse scholen om uit te kiezen. De woning is gelegen aan een mooie en rustige straat met voornamelijk bestemmingsverkeer.
INDELING
Begane grond: entree, vestibule, fraaie en ruime hal met mooi trappenhuis, luxe zwevend toilet met fontein en toegang tot de kelder. Vanuit de hal zijn alle vertrekken op de begane grond te betreden. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een mooie studeerkamer. De woonkamer is voorzien van zeer hoge plafonds (ca. 3,35m) met fraaie ornamenten, palletkachel met nieuw rookkanaal, houtkachel met eveneens een nieuw rookkanaal, op maat gemaakte inbouwkasten die het gevoel geven van een kamer-en-suite en een volledig geïsoleerde serre met nieuwe schuifpui naar een terras. De luxe woonkeuken is te bereiken via moderne stalen taats deuren vanuit de woonkamer maar ook vanuit de hal. De op maat gemaakte keuken, met een eetgedeelte, is voorzien van alle mogelijke (Miele) inbouwapparatuur zoals o.a. een Quooker, warmhoudlade, 5-pits gaskookplaat, een Amerikaanse koelkast, veel bergruimte en vloerverwarming. Vanuit de keuken is de grote bijkeuken te bereiken. Deze bijkeuken met lichtkoepel heeft veel inbouwkasten, een extra keukenblokje met oven, vloerverwarming en een deur naar de tuin. Vanuit de bijkeuken is de oorspronkelijke garage te bereiken (die gebruikt wordt als berging).
Kelder: vanuit de hal is een grote wijn/provisie kelder te bereiken. Deze droge kelder van ca. 19m2 is voorzien van daglicht en is nagenoeg sta hoog.
1e verdieping: via het erg mooie trappenhuis kom je op de lichte en royale overloop. Opvallend zijn wederom de hoge plafonds van ca. 3 meter. De zeer grote en mooie master bedroom is voorzien op maat gemaakte kledingkasten (walk-in-closet) en openslaande deuren naar een dakterras dat mooi zicht heeft op de tuin en de monumentale boom. De zeer luxe en moderne badkamer is via mooie taatsdeuren vanuit deze slaapkamer maar ook vanaf de overloop te bereiken. Deze badkamer is voorzien van vloerverwarming, heeft een vrijstaand Corian ligbad, een breed Corian wastafelmeubel, een zwevend Corian toilet en een ruime inloopdouche. Deze verdieping heeft nog een royale 2-tal slaapkamers waarvan één met openslaande deuren naar een balkon.
2e Verdieping: deze volwaardige verdieping heeft een overloop met dakkapel, een slaapkamer met inbouwkast, dakkapel en dakraam, een 2e slaapkamer met dakkapel en lichtkoepel, een ruime slaapkamer die in gebruik is als waskamer en voorzien is van de aansluitingen voor wassen en drogen, vaste kasten, bergruimte en een dakraam, een 2e badkamer voorzien van een douche, zwevend toilet, wastafel en dakraam alsmede een ruimte met de opstelplaats van de CV-ketel (Remeha, Calenta, 2018) en veel bergruimte.
TUIN: De woning is gelegen op een zeer fraai aangelegd en royaal perceel van maar liefst 1182m2. Het perceel, voorzien van nieuwe schuttingen, omvat een grote en nieuwe oprit (met laadpaal) voor het parkeren van 2 auto’s en een ruime fietsenstalling. In de zonnige tuin (gelegen op het Zuiden) is een erg mooie karakteristieke monumentale beuk aanwezig die uitgelicht wordt in de avond. De tuin omvat ook veel terrassen, een mooie veranda, een Jeux de boules baantje en een aangelegd terras bij de achterdeur met kunstgras. Het perceel is voorzien van een besproeiing-installatie met een eigen bron voor o.a. beregening van alle bloemperken.
ENERGIELABEL: de woning heeft geen energielabel aangezien dat niet verplicht is bij een gemeentelijk Monument. De verkopers hebben de woning tijdens de volledige renovatie waar nodig onder andere voorzien van gevelisolatie, dakisolatie, vloerisolatie, dubbel glas, isolatiefolie radiatoren, isolatiefolie ramen, voorzetmuren en voorzetramen. De woning is voorzien van een plat dak wat zich uitermate goed leent voor het plaatsen van zonnepanelen.
BIJZONDERHEDEN
-Woonoppervlakte: ca. 296m2
-Overige inpandige ruimte: ca. 51m2
-Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 35m2
-Perceelsoppervlakte: 1182m2
-Inhoud: ca. 1419m3
-Bouwjaar ca: 1912
-In 2020 is de woning aan de buitenzijde geheel geschilderd
-De gehele woning is goed geisoleerd
-Er is een bouwtechnische keuring aanwezig
-De woning is een gemeentelijk monument
-De woning is voorzien van veel zeer mooie originele details zoals ornamenten plafonds, paneeldeuren en glas-in-lood ramen
Kortom: deze uitstekend onderhouden, volledig gemoderniseerde en gerenoveerde woning is instap klaar.
WEBSITE
De woning heeft een eigen unieke website koninginwilhelminalaan1driebergen-rijsenburg . nl
DRONE
De drone video geeft een zeer mooi beeld van de ligging.
PLATTEGROND
De plattegrond van de woning treft u aan in 2-d op Funda of in het meetrapport dat u kunt opvragen bij ons kantoor.
BEZICHTIGING
Wilt u deze woning bezichtigen? Bel of e-mail ons voor het maken van een afspraak.
KANTOOR
U vindt ons kantoor aan de Kerkweg 11 te Zeist (tegenover het Walkartpark).
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 2,190,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,399
- Status
- Available
Construction
- Year of construction
- Before 1906
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Specific
- Listed building (national monument)
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Bouwkundige Keuring
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 296 m²
- Other space inside the building
- 51 m²
- Exterior space attached to the building
- 35 m²
- Plot size
- 1,182 m²
- Volume in cubic meters
- 1,419 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, bath, 2 toilets, underfloor heating, washstand, and sink
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Skylight, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Not required
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and secondary glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- DRIEBERGEN-RIJSENBURG E 28
- Cadastral map
- Area
- 1,182 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
9,811x
Viewed
140x
Saved
14-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





