Sold
Herfst 618251 NR DrontenGolfresidentie
€ 695,000 k.k.
- 185 m²living area
- 612 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- July 10, 2025
- Date of sale
- July 28, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Herfst 61 Dronten
Ruime en duurzame woning met energielabel A.
Deze luxe villa ligt op een prachtige locatie op park Golf Residentie Dronten. Rondom de woning ligt een fraai aangelegde tuin die veel privacy biedt. De woning is in 2000 gebouwd en ligt op een perceel van 612 m² eigen grond.
De woning combineert comfort, duurzaamheid en flexibiliteit, en is voorzien van een hoog afwerkingsniveau.
De gehele woning is voorzien van een nieuwe houten vloer en is doorgelegd over beide trappen wat zorgt voor een stijlvol geheel. De vloer op de begane grond is voorzien van comfortabele vloerverwarming.
Een groot voordeel van deze woning is de multifunctionele kamer op de begane grond. Deze ruimte is uitstekend geschikt als praktijkruimte, kantoor aan huis of extra slaapkamer. Er is bovendien de mogelijkheid om een tweede badkamer te realiseren – ideaal voor levensloopbestendig wonen of het ontvangen van cliënten aan huis.
De fraai aangelegde tuin (2018) is een oase van rust en privacy. Via de handige achterom bereikt u gemakkelijk de tuin.
De ruime oprit biedt plek aan maar liefst drie auto’s. De woning is ook op technisch vlak volledig up-to-date. Zo beschikt u over 19 zonnepanelen, een hybride warmtepomp uit 2022 en recent schilderwerk. Het energielabel A bevestigt de duurzaamheid van deze woning.
Kortom, een instapklare woning met veel mogelijkheden en comfort op een aantrekkelijke locatie!
Woning:
Inhoud ca. 778 m³
Woonoppervlakte ca. 185 m²
Externe bergruimte: ca. 6 m²
Perceeloppervlakte: 612 m²
Indeling:
Begane grond:
Via de voordeur betreedt u de ruime en lichte hal, waar u direct toegang heeft tot de moderne toiletruimte met hoogwaardig designsanitair, meterkast en trapopgang. Aan de voorzijde bevindt zich de royale woonkamer met een sfeervolle gashaard en een nieuwe houten vloer voorzien van vloerverwarming.
Aan de tuinzijde van de woning ligt de keuken,met aansluitend de bijkeuken met witgoedaansluitingen en vanuit daar ligt nog een verrassende extra kamer. Deze ruimte is uitstekend geschikt als praktijkruimte, thuiskantoor of als extra slaapkamer.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers en een luxe badkamer. De eerste verdieping is, net als de begane grond, afgewerkt met een doorlopende houten vloer wat zorgt voor een rustige en stijlvolle uitstraling in het hele huis. De overloop is voorzien van een praktische inbouwkast en sfeervolle shutters die zorgen voor een mooie lichtinval en extra privacy. Alle kamers op deze verdieping beschikken over grote raampartijen, waardoor er volop natuurlijk licht binnenvalt. Elke kamer biedt voldoende ruimte voor een bed en opbergmogelijkheden. De luxe badkamer is in 2023 geheel vernieuwd en is voorzien van een inloopdouche, extra breed inbouwmeubel met dubbele wastafel, designradiator en een 2e toilet met geïntegreerde bidetfunctie.
Tweede verdieping:
De tweede verdieping is via een vaste trap bereikbaar en ook voorzien van de nieuwe houten vloer en een Velux dakraam. Achter de knieschotten is extra bergruimte gecreëerd, ideaal voor het opbergen van spullen. De tweede verdieping biedt volop potentie om te worden ingericht als hobbyruimte, kantoor of extra slaapkamer.
Tuin:
De tuin is fraai aangelegd met meerdere terrassen, een mooie aangelegde vijver, een overkapping voorzien van een houtkachel, en een schuur met extra bergruimte. De tuin biedt dankzij de begroeiing veel privacy.
Aan de voorzijde is een ruime oprit met plaats voor drie auto's.
Bijzonderheden:
- Energielabel A
- 19 zonnepanelen
- Hybride warmtepomp uit 2022
- Recent schilderwerk binnen en buiten
- Mogelijkheid tot levensbestendig wonen
- Vloerverwarming begane grond
- Nieuwe toilet en badkamer 2023
- Gehele woning voorzien van een nieuwe houten vloer
- 2 speelrechten voor de 18 holes golfbaan
- Bijdrage VvE Golfresidentie € 2.071,- per jaar
Bestemming:
Woonbestemming
Kadastrale gegevens:
Gemeente Dronten, sectie L, nummer 338, totaal
Vraagprijs:
€ 695.000,- k.k.
Aanvaarding:
In overleg
Afspraken uitsluitend via:
Afspraken voor bezichtigingen kunnen uitsluitend bij VSO makelaars & taxateurs gemaakt worden.
Voor nadere informatie en/of afspraken voor een bezichtiging kunt u contact opnemen met:
VSO makelaars & taxateurs
De Bolder 2
8251 KC Dronten
Contactpersoon:
Kelly van de Luijtgaarden
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 170 per month
- Last asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,757
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 1991-2000
- Type of roof
- Pyramid hip roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 185 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 612 m²
- Volume in cubic meters
- 778 m³
Layout
- Number of rooms
- 12 rooms (4 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Gas heater, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- DRONTEN L 338
- Cadastral map
- Area
- 612 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,597x
Viewed
55x
Saved
10-7-2025
On Funda
Neighborhood

Golfresidentie
Dronten- Residents
- 1,125
- Family with children
- 23%
- Avg. asking price / m²
- € 3,645
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




