Sold
Burgemeester Bruinemanstraat 566651 WW DrutenOranjebuurt
€ 350,000 k.k.
- 75 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- February 4, 2026
- Date of sale
- February 20, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Instapklaar wonen op een centrale locatie in Druten! Aan de Burgemeester Bruinemanstraat 56 vind je dit moderne en uitstekend onderhouden 3-kamer appartement met extra grote eigen parkeerplaats, gelegen in het opvallende en eigentijdse complex De Poort van Druten (bouwjaar 2016). Een fijne plek voor wie comfortabel wil wonen met alle voorzieningen binnen handbereik én wil genieten van licht, ruimte en lage energielasten.
Dit fijne appartement is gelegen op de 3e verdieping van het complex 'De Poort van Druten'. Het appartement beschikt over een prettige indeling en is volledig voorzien van fraaie PVC-vloer met vloerverwarming. Via de hal met meterkast heb je toegang tot het separate toilet, de berging met cv-installatie en de verschillende leefruimtes.
De woonkamer is heerlijk licht en biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek met vrij uitzicht en een gezellige eethoek. De open keuken vormt het hart van het appartement en is modern uitgevoerd met een kookeiland en diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, 5-pits gaskookplaat, koel-vriescombinatie, inbouwkoffiezetapparaat en een afzuigkap. Met deze moderne open keuken houdt je altijd contact met je visite. Vanuit de woonkamer stap je zo het zonnige balkon op (zuiden): een fijne plek voor een momentje buiten. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, ideaal voor slapen, werken of logees. De badkamer is strak en modern ingericht en voorzien van een ruime inloopdouche, wastafel(meubel) en een wasmachineaansluiting.
Het complex is uitgerust met liftinstallatie en dus ook voor minder validen makkelijk toegankelijk. Parkeren doe je op je eigen (grote) parkeerplaats. Ook kun je parkeren op de openbare parkeerplaats.
Zie jij jezelf hier al wonen? Neem dan snel contact met ons op voor een bezichtiging.
Het is mogelijk om deze woning alvast digitaal te bezichtigen door middel van de virtual tour (360 graden foto’s).
Druten heeft veel te bieden, mede dankzij het groot aantal recreatieve voorzieningen, de vele toeristische attracties en het schitterende natuurschoon. De Waalbandijk en de fraaie uiterwaarden zijn op korte fietsafstand. Maar bovenal de ouderwetse gastvrijheid, gezelligheid en gemoedelijkheid. Eigenschappen die wonen in Druten zeker de moeite waard maken!
Indeling:
Entree appartementencomplex: Centrale entree met brievenbussen en intercom, hal met trappenhuis en lift.
Appartement: hal v.v. meterkast; toilet; berging; woonkamer met toegang tot het balkon; moderne open keuken met kookeiland, v.v. vaatwasser, 5-pits gaskookplaat, koel-vriescombinatie, inbouwkoffiezetapparaat en wasemkap; 2 slaapkamers; badkamer v.v. inloopdouche, wastafel(meubel) en wasmachineaansluiting; separaat toilet.
Algemeen: Bouwjaar 2016. Inhoud ± 262 m³. Woonoppervlakte ± 75 m². Gebouw gebonden buitenruimte (balkon) ± 2 m², externe bergruimte (parkeerplaats) ± 25 m².
Bijzonderheden:
- Appartement is v.v. vloerverwarming
- Volledig geïsoleerd: energielabel A
- Appartementencomplex v.v. van lift
- VVE kosten: ± € 175,- per maand
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard door enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,667
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 175.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2016
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 75 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 25 m²
- Volume in cubic meters
- 262 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and passive ventilation system
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR eco (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- DRUTEN B 5103
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 175.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,263x
Viewed
33x
Saved
4-2-2026
On Funda
Neighborhood

Oranjebuurt
Druten- Residents
- 780
- Family with children
- 34%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




