Bellefleur 416922 AH DuivenZuidoost
€ 469,500 k.k.
- 111 m²living area
- 208 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherModerne en aantrekkelijke, royale hoekwoning met 2 dakkapellen!
Description
Op geliefde plek en aan de doorgaande weg gelegen, moderne en aantrekkelijke hoekwoning met nieuwe vloeren, keurige keuken, nieuwe badkamer, 3 airco’s, keyless entree, waterontharder, zeer ruime zolder verdieping met 2 dakkapellen. In de op het zuidoosten gelegen achtertuin is een stenen berging en grote overkapping met glazen schuifwanden en 10 zonnepanelen!
Deze woning heeft een zuinig energielabel A, mede door verwarming (stadsverwarming, volledige isolatie, zonnepanelen en het dubbel glas (HR++ op zolder).
Gunstig gelegen met vrije ligging aan achterzijde, grenzend aan een speeltuintje. Basis- en vervolgonderwijs en diverse voorzieningen zijn “om de hoek” te vinden; winkelcentrum ’t Eilandplein heeft diverse winkels, het treinstation en diverse sportfaciliteiten en natuur zijn eveneens op fietsafstand te bereiken.
De ontsluitingswegen A12 (Arnhem), A18 (Doetinchem) en de A3 (Duitsland) bereikt u binnen enkele autominuten.
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal, voorzien van droogloopmat en pvc vloer. Meterkast (stadsverwarming en in 2025 uitgebreide automatenkast), moderne en fraaie toiletruimte voorzien van zwevend toilet en fontein.
De woonkamer is aan de achterzijde van de woning gelegen, voorzien van nette wand- / plafondafwerking en keurige PVC vloer (met vloerverwarming), handig is de trapkast; een extra provisie- en bergruimte. Via een deur doorgang naar een tussenruimte (tochtportaal) met deur naar achtertuin/ overkapping.
De open keuken is aan de voorzijde van de woning, door de grote raampartij is dit een fijne lichte keuken en kijkt men vrij uit over de straat. De keuken is van ca. 2021 voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten; vaatwasser, koelkast, combimagnetron, inductie kookplaat (2025) en fraaie afzuigkap.
Er is veel werkruimte op het compositie werkblad en in de ruimte tussen keuken en woonkamer is er voldoende ruimte om een eettafel te plaatsen.
Tuin:
Middels tussenruimte toegang naar de achtertuin, deze tuin is gelegen op het zuidoosten en net even breder dan regulier omdat deze woning een hoekwoning is.
Het terras is volledig betegeld en er is een poort naar zij-tuin, waar nu een houthok is en toegang naar de voortuin.
In 2024 is er een grote overkapping geplaatst van 36 m2! Er zijn 2 glazen schuifwanden en de ruimte is voorzien van alle (kook) gemakken hiervan is eea ter overname. Deze overkapping is ruim genoeg voor grote eettafel, een ruime bank en fijn is de houtkachel voor verwarming.
1e Verdieping:
Overloop met toegang naar de slaapkamers en badkamer. De overloop en slaapkamers zijn voorzien van nieuwe PVC vloer. Er is een ruime (ouder)slaapkamer (17.2 m2) over de gehele breedte met rolluiken en eigen airco. Slaapkamer 2 (11 m2) is aan de voorzijde en tevens voorzien van eigen airco.
Zeer complete en moderne badkamer uit 2025. De badkamer heeft een inloopdouche met regen- en handdouche, Sun shower* en draingoot. Zwevend toilet, modern wastafelmeubel, spiegel en losse kast. Er is een verlaagd plafond met spotjes, een raam en de aansluitingen voor de wasapparatuur.
*Sun shower (heerlijke warmte middels de infrarood lamp)
2e Verdieping:
Vaste trap naar de verrassend ruime zolderverdieping!
Er is in 2025 door middel van 2 dakkapellen een grote (ouder)slaapkamer gecreëerd, fraai is de PVC vloer, ideaal is de airco en erg luxe is de inloopdouche, de wastafel en een zwevend toilet op deze verdieping.
Algemene gegevens:
Bouwjaar: 1989.
Indicatie inhoud: 398 m3.
Woonoppervlakte: 111.4 m2.
Gebouw bebonden buitenruimte (overkapping): 35.8 m2.
Overige inpandige ruimte (berging): 5.1 m2.
Perceeloppervlakte: 208 m2.
Aanvullende informatie:
Definitief en groen energielabel A.
10 zonnepanelen uit 2021.
Isolatie middels dak, vloer en spouwmuurisolatie.
Warm water en verwarming middels stadsverwarming.
Woning geheel voorzien van dubbele beglazing (ook HR++).
Geen gasaansluiting aanwezig, dus klaar voor de toekomst.
Luxe woning.
Recent gemoderniseerde woning.
Keyless entree mogelijke.
Waterontharder aanwezig.
2e badkamer uit 2025!
Buitenschilderwerk 2021.
Badkamer vernieuwd in 2025.
3 erg ruime slaapkamers aanwezig.
Overkapping in de achtertuin van 2025.
3 airco's aanwezig in de 3 slaapkamers.
De speeltuin achter de woning is vernieuwd.
Keurig aangelegde zonnige achter- en zijtuin op het zuidoosten gelegen.
Nabij alle wijkvoorzieningen (winkels, openbaar vervoer) en natuur gelegen.
Interesse in dit huis? Neem contact op met Alpina Duiven of schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 469,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,230
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1989
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 111 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 36 m²
- Plot size
- 208 m²
- Volume in cubic meters
- 398 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, 2 toilets, 2 sinks, washstand, and shower
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, outdoor awning, CCTV security camera system, smart home, optical fibre, mechanical ventilation, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- Central facility, district heating and solar collectors
Cadastral data
- DUIVEN E 2930
- Cadastral map
- Area
- 208 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 80 m² (12.00 metre deep and 6.70 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,420x
Viewed
31x
Saved
20-11-2025
On Funda
Neighborhood

Zuidoost
Duiven- Residents
- 14,775
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,702
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





