Sold
Kloosterstraat 461115 BM DuivendrechtDuivendrecht
€ 649,000 k.k.
- 90 m²living area
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- April 10, 2025
- Date of sale
- August 14, 2025
- Term
- 4 months
Description
Charmant en uitgebouwd jaren ’30 appartement van 90 m² woonoppervlakte, met o.a. 3 slaapkamers en een zonnige voortuin die iedere tuinliefhebber zal doen glimlachen.
In de achtertuin kun je in de zomer heerlijk genieten van de zon aan het water. Daar is ook een overkapping geplaatst, een perfecte plek om het hele jaar door te ontspannen. Het appartement is gelegen op eigen grond, een ideale locatie voor zowel een jong gezin als toekomstbestendig wonen.
Het appartement op de begane grond behoudt nog veel van de originele details, zoals de authentieke en suite deuren, een royale erker met geïsoleerd glas-in-loodramen en een schouw. De goed onderhouden parketvloer in visgraat geeft extra sfeer in de ruimte.
Indeling: Via de entree, met authentieke tegels, bereik je de hal. In de hal vind je de garderobe, een trapkast voor handige opbergruimte en het toilet met vernieuwde CV-installatie. Vanuit de hal heb je toegang tot zowel de woon- als de eetkamer.
De woonkamer ademt de sfeer van de jaren ’30, met de authentieke visgraat parketvloer en een prachtige erker met glas-in-loodramen aan de voorzijde. De kamer naast de woonkamer wordt momenteel gebruikt als werk-/slaapkamer, maar is voor verschillende doeleinden geschikt. Via openslaande deuren in deze kamer heb je toegang tot de beschutte voortuin. De originele en suite schuifdeuren scheiden de zit- en eetkamer op elegante wijze, waardoor je zowel een gezellige samenkomst als een intiemere setting kunt creëren.
De eetkamer vormt samen met de open keuken het hart van het huis. De moderne keuken met natuurstenen aanrechtblad werd in 2021 vernieuwd en biedt toegang tot de achtertuin. De keuken is voorzien van een keukenblok met onderkasten, brede lades, een koel-/vriescombinatie, een vaatwasmachine en een gaskookplaat met afzuigkap. Aan de andere kant van de keuken bevindt zich een hoge kast met opbergruimte, een inbouwoven, een inbouwmagnetron op ooghoogte en een klein aanrechtblad voor extra werkruimte.
De moderne stalen en suite deuren verbinden de grootste slaapkamer met de eetkamer. Vanuit de slaapkamer heb je toegang tot de tuin via openslaande deuren, die tevens het daglicht verzorgen naar de eetkamer via de stalen deur en raampartij.
De tussenhal leidt naar de tweede slaapkamer, de wasruimte en de badkamer. De kamer wordt momenteel gebruikt als slaapkamer en heeft twee ramen. De ruime en verzorgde badkamer is volledig betegeld en voorzien van een marmeren vloer, een aparte douchehoek, een ligbad, een tweede toilet, een designradiator en een badkamermeubel met wastafel en veel opbergruimte. Twee ramen zorgen voor natuurlijke ventilatie.
De achtertuin is een heerlijke plek voor jong en oud! Via een achterom is de tuin bereikbaar en ideaal voor ontspanning, barbecues of borrels, met een vrij uitzicht over het water. In de tuin bevindt zich ook een stenen berging. De overkapping aan het water biedt een extra plek waar je het hele jaar door van het buitenleven kunt genieten.
Gelegen in een sfeervolle jaren '30-straat biedt deze woning het beste van twee werelden: de rust van de karakteristieke dorpskern van Duivendrecht en de gemakken van de uitstekende bereikbaarheid naar het bruisende Amsterdam. De Rivierenbuurt, De Pijp en de Amstel zijn met vijftien minuten per fiets te bereiken. Metrostation Van der Madeweg ligt op slechts een paar minuten lopen, evenals buslijn 41 richting Amstel Station aan het einde van de straat. Het NS-station Duivendrecht biedt zowel metro- als treinverbindingen, en de uitvalswegen (A1, A2, ringweg A10 en de Gooiseweg) bevinden zich op korte afstand. Dit is de ideale locatie voor wie wil genieten van comfortabel, modern wonen, met alle voordelen van de stad binnen handbereik!
Technische zaken:
• Verwarming via een eigen CV-installatie (Intergas, bouwjaar 2021).
• Warmwater via de CV-installatie.
• De elektrische installatie heeft een groepenkast met 5 groepen.
Details:
• Er is voldoende parkeergelegenheid rondom de woning. Parkeren kan met vergunning, aan te vragen bij de gemeente Ouder-Amstel (3 vergunningen per huisadres).
• De woning beschikt over een stenen berging met elektra.
• De voorzijde van de woning heeft houten kozijnen met dubbele beglazing.
• De achterzijde is voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing.
• De beschoeiing is goed onderhouden.
• Er geldt een recht van overpad in de achtertuin.
• De overkapping aan de achterzijde van de tuin is voorzien van elektra.
• Bouwjaar: circa 1939.
• Inhoud: circa 350 m³.
• Oplevering in overleg.
• Energielabel: C
• Servicekosten: € 75,00 per maand.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 75 per month
- Last asking price
- € 649,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,211
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 75.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1939
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 90 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 12 m²
- Volume in cubic meters
- 349 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- OUDER-AMSTEL B 3122
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 75.00 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,425x
Viewed
129x
Saved
9-4-2025
On Funda
Neighborhood

Duivendrecht
Duivendrecht- Residents
- 5,610
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 5,757
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




