Esweg 97991 AC DwingelooDwingeloo
€ 750,000 k.k.
- 126 m²living area
- 665 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Open House
- Saturday, December 13 from 10:00 AM to 12:00 PM
Description
Ruim wonen met vrij uitzicht over de landerijen
Aan de rand van het karakteristieke Dwingeloo, op een royaal perceel van circa 665 m², staat deze verrassend ruime vrijstaande woning. Hier woon je in alle rust, met een prachtig vrij uitzicht over de landerijen richting Nationaal Park Dwingelderveld. De woning is zorgvuldig verbouwd en biedt veel comfort, vooral op de begane grond.
In de afgelopen tien jaar is het huis ingrijpend en smaakvol gemoderniseerd. Het dak is volledig vernieuwd, inclusief dakbeschot, pannen en goten. Ook de keuken en badkamer zijn aangepakt en het buitenschilderwerk is recent uitgevoerd. Alles ademt verzorging en aandacht.
De riante garage is daarnaast voorzien van isolatie en nieuwe kozijnen. Daarmee is er een veelzijdige ruimte ontstaan, ideaal voor een praktijk aan huis, atelier of hobbyruimte. Ook het realiseren van een slaapkamer en badkamer op de begane grond behoort tot de mogelijkheden.
De tuin rondom is fraai aangelegd en biedt verschillende plekken om van de omgeving te genieten. Onder de terrasoverkapping zit je beschut en toch dicht bij de natuur. Op de brede oprit is bovendien voldoende ruimte voor meerdere auto's.
Een comfortabel en instap klaar huis met karakter en volop gebruiksmogelijkheden. Rustig gelegen, met het Nationaal Park letterlijk om de hoek. Dit is wonen zoals je het voor je ziet.
Indeling:
Begane grond:
Entree met vernieuwde meterkast, vernieuwd toilet en trapopgang. Ruime woonkamer met een fantastisch vrij uitzicht. De zonnige woonkamer is voorzien van een droge provisiekelder en biedt ook een ruim eetgedeelte. De open keuken is voorzien van een moderne keukeninrichting met inbouwapparatuur als koelkast, diepvries, inductiekookplaat etc. Zeer riante berging/garage met uitstekende mogelijkheden voor het realiseren van extra leefruimte op de begane grond.
1e verdieping:
Via een mooie, gerenoveerde trap naar de lichte overloop met vrij uitzicht en toegang tot het balkon. 3 ruime Slaapkamers. Moderne badkamer met badmeubel, toilet, ligbad etc.
2e verdieping:
Praktische bergzolder, via een schuiftrap bereikbaar.
Algemeen:
Bouwjaar: 1959;
Kaveloppervlakte ca. 665 m²;
Woonoppervlakte ca. 126 m², overige inpandige ruimte ca. 56 m², gebouwgebonden buitenruimte ca. 13 m², externe buitenruimte ca. 0 m², inhoud ca. 626 m³;
Verwarming en warmwatervoorziening door middel van CV-ketel.
Tuin:
Rondom de woning ligt een smaakvol aangelegde tuin met een variëteit aan planten. De tuin biedt zowel zon als schaduw. Onder de terrasoverkapping is het heerlijk toeven.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 815,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,952
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 126 m²
- Other space inside the building
- 56 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- Plot size
- 665 m²
- Volume in cubic meters
- 626 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- DWINGELOO K 817
- Cadastral map
- Area
- 665 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
5,662x
Viewed
34x
Saved
3-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





