New
Brugweg 96102 TE EchtPeij
€ 550,000 k.k.
- 189 m²living area
- 565 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Eye-catcher4 Slaapkamers, 2 Badkamers, levensloopbestendig en zwembad!
Description
Een vrijstaand levensloopbestendig woonhuis met zwembad, vier slaapkamers en 2 badkamers. Deze woning voelt direct als thuiskomen, veel lichtinval, een sfeervolle leefruimte en een slaapkamer met badkamer op de begane grond. Het pand is gelegen in de omgeving Pey op een ruim perceel van circa 565 M2 waarbij men de voorzieningen van het centrum van Echt op fietsafstand kan bereiken.
De dorpskern beschikt over alle benodigde voorzieningen zoals winkels, scholen, sportverenigingen en verschillende horecagelegenheden. Wandel en natuurgebieden bevinden zich eveneens op korte afstand van Pey, evenals de toerit richting de snelweg A2 en A73 waardoor steden als Roermond, Eindhoven en Maastricht gemakkelijk te bereiken zijn
Indeling:
Kelder:
Het pand is voorzien van een praktische provisiekelder met een oppervlakte van circa 19 M2. De kelder is onderverdeeld in twee verschillende ruimtes en biedt toegang tot de kruipruimte.
Begane grond:
Via de entree voorzien van tegelvloer zijn de trapopgang, meterkast, kelder en woonkamer te bereiken. De royale woonkamer voorzien van parketvloer biedt veel lichtinval en beschikt over een sfeervolle gashaard. Middels de openslaande tuindeuren is het overdekte terras aan de achterzijde van de woning te bereiken. De halfopen keuken met hoge plafonds voorzien van dakramen en inbouwspots creëert een speelse sfeer en biedt eveneens veel lichtinval. De moderne keuken is voorzien van Siemens/ Atag inbouwapparatuur. O.a: een 4-pits gaskookplaat met aparte wokbrander, vaatwasser, Amerikaanse koelkast en oven. Het kookeiland zorgt voor een sfeervol contact richting de eetkamer en biedt voldoende werk- en bergruimte. Tevens is de keuken voorzien van vloerverwarming.
Middels een portaal is vanuit de woonkamer een modern gastentoilet te bereiken voorzien van zwevend toilet en fonteintje, de terrasoverkapping en een ruime slaapkamer op de begane grond. Deze slaapkamer is voorzien van een inloopkast en toegang tot een moderne badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel met dubbele wastafel, zwevend toilet en ligbad. Naast de badkamer bevindt zich een bijkeuken voorzien van kastruimte, wasmachine aansluiting en CV-opstelling/ 2e meterkast.
1e verdieping:
De overloop voorzien van vloerbedekking biedt toegang tot drie ruime slaapkamers. De drie slaapkamers zijn allemaal voorzien van laminaatvloeren en rolluiken. De eerste verdieping telt eveneens een net afgewerkte tweede badkamer voorzien van een ruime douche, zwevend toilet en een badmeubel met wastafel.
Zolder:
Via een van de slaapkamers is de zolderberging te bereiken middels een vlizotrap. Deze is in gebruik als bergruimte en hier is tevens een 2e CV-opstelling geplaatst.
Tuin en perceel:
Het pand is gelegen op een ruim en volledig aangelegd perceel van circa 565 M2. Aan de voorzijde beschikt het perceel over een oprit met ruimte voor circa 2 tot 3 auto’s, een afsluitbare poort en een fraai aangelegde voortuin voorzien van verlichting, een waterpunt en toegang tot de voordeur.
Aan de achterzijde van het pand vindt men een onderhoudsvriendelijke achtertuin voorzien van vrijstaande garage die uitermate geschikt is als berging. En een sfeervol overdekt terras voorzien van warmtelampen/ inbouwspots waar het heerlijk vertoeven is op zomeravonden.
Het achterste gedeelte van het perceel is aangelegd met een zwembad voorzien van professionele filterinstallatie en afdekzeil. Achteraan op het perceel bevindt zich een ‘’poolhouse’’(circa 19 M2) voorzien van een grote schuifpui die voor veel lichtinval zorgt, een airco en een pelletkachel. De vloer is afgewerkt met een neutrale laminaatvloer. Deze ruimte is uitermate geschikt als een eventueel gastenverblijf of een kantoor/ praktijkruimte aan huis.
Kenmerken:
• Voorzien van een nieuw dak inclusief isolatie (2025).
• Energielabel D.
• Bouwjaar 1964.
• Fraai afgewerkte keuken voorzien van Siemens/ Atag inbouwapparatuur.
• Beide CV-installaties (Intergas) zijn eigendom.
• Grotendeels voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing (HR +) (2 kozijnen op de eerste verdieping zijn voorzien van houten kozijnen met enkele beglazing).
• De slaapkamers op de eerste verdieping zijn voorzien van rolluiken.
• Fraai aangelegde tuin voorzien van zwembad met professionele filterinstallatie.
• Praktijk/ kantoorruimte voorzien van airco en pelletkachel.
Algemene informatie:
• Uitdrukkelijk wordt gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand is gekomen nadat alle partijen de koopovereenkomst hebben getekend, de zogenaamde “schriftelijkheidsvereiste” is in dezen van toepassing.
• De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom en is een uitdrukkelijk onderdeel van de koopovereenkomst. De koper dient deze binnen 3 dagen ná het vervallen van de eventuele ontbindende voorwaarden bij de transporterende notaris te deponeren.
• Een koper/ geïnteresseerde heeft een onderzoeks-plicht en is gerechtigd voor zijn rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten, dan wel adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat en het gebruik van deze onroerende zaak.
• De bij de in-meting gehanteerde Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
• Deze informatie is door Joeri Hendrix Makelaardij zorgvuldig samengesteld en geheel vrijblijvend. Onzerzijds wordt geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle weergegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,910
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1964
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 189 m²
- Other space inside the building
- 25 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 565 m²
- Volume in cubic meters
- 696 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, 2 toilets, shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning, rolldown shutters, and swimming pool
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and energy efficient window
- Heating
- CH boiler and pellet burner
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- ECHT-SUSTEREN AA 665
- Cadastral map
- Area
- 565 m²
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Commercial property
- Consulting rooms
- Not yet present but possible (detached)
Popularity
2,381x
Viewed
48x
Saved
23-5-2026
On Funda
Neighborhood

Peij
Echt- Residents
- 2,990
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 2,943
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.