Hoogveldsweg 306102 CB EchtHingen
€ 319,000 k.k.
- 103 m²living area
- 855 m²plot size
- 3bedrooms
- Genergy label
Description
Aan de Hoogveldsweg 30 staat deze vrijstaande woning met grote oprit, royale tuin van circa 500 m² en volop mogelijkheden voor wie op zoek is naar ruimte en potentie. De woning is gedateerd uitgevoerd, maar biedt een uitstekende basis om geheel naar eigen smaak te moderniseren en te verduurzamen.
Begane grond
Via de lange entreehal betreedt u de woning. Vanuit hier is er toegang tot de woon- en eetkamer en de trapopgang naar de eerste verdieping. De woonkamer en eetkamer zijn voorzien van een parketvloer en bieden voldoende ruimte voor een zithoek en een grote eettafel. Dankzij de open indeling ontstaat een prettige leefruimte met veel mogelijkheden voor een eigentijdse inrichting.
Vanuit de eetkamer is de gesloten keuken bereikbaar. Ook deze verkeert in relatief gedateerde staat, maar functioneert nog prima. De keuken is uitgerust met een oven, gaskookplaat, afzuigkap en spoelbak. Aansluitend bevindt zich een kleine bijkeuken met toegang tot de ruime provisiekelder, ideaal voor extra opslagruimte.
Achter de keuken ligt een portaal met toegang tot de tuin, een separaat toilet en de badkamer. De badkamer is voorzien van een inloopdouche en wastafel.
Eerste verdieping
De eerste verdieping beschikt over drie slaapkamers van degelijk formaat. Vanuit de grootste slaapkamer is er toegang tot de derde slaapkamer, die uitstekend gebruikt kan worden als kinder-, werk- of hobbykamer. De volledige verdieping is voorzien van een laminaatvloer. Op deze verdieping is nog enkel glas aanwezig. Via een luik is de zolder bereikbaar.
Buitenruimte
De woning beschikt over een ruime tuin van circa 500 m² met volop mogelijkheden voor tuinliefhebbers en gezinnen. Direct achter de woning ligt een beklinkerd terras met overkapping waar het heerlijk vertoeven is. Daarnaast beschikt de tuin over een berging en een groot tuingedeelte dat momenteel door middel van een schutting in twee delen is verdeeld. Hierdoor zijn diverse indelingen mogelijk, bijvoorbeeld voor een speelruimte, moestuin of extra terras. De grote oprit biedt daarnaast voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein.
Bijzonderheden
- Vrijstaande woning met veel potentie
- Grote oprit en ruime tuin van circa 500 m²
- Voorzien van rolluiken
- Cv-ketel uit 2015
- Ruime provisiekelder aanwezig
Omgeving
De woning is gelegen in een rustige woonomgeving in Echt. In de directe omgeving bevinden zich diverse voorzieningen zoals winkels, supermarkten, scholen en sportfaciliteiten. Daarnaast zijn zowel de uitvalswegen als het openbaar vervoer goed bereikbaar, waardoor steden als Roermond en Sittard eenvoudig te bereiken zijn. Een fijne locatie voor wie rustig wil wonen met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 319,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,097
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1890
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 855 m²
- Volume in cubic meters
- 433 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Rolldown shutters and TV via cable
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- ECHT K 1782
- Cadastral map
- Area
- 855 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 444 m² (29.00 metre deep and 15.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,380x
Viewed
58x
Saved
26-6-2026
On Funda
Neighborhood

Hingen
Echt- Residents
- 635
- Family with children
- 41%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



