Sold under reservation
Olmstraat 46101 BT EchtEcht Noord
€ 495,000 k.k.
- 153 m²living area
- 498 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Description
Stel u eens voor… royaal wonen aan een groene, rustige laan, terwijl het gezellige centrum van Echt zich op loopafstand bevindt. Aan de Olmstraat 4 wordt die woonwens werkelijkheid.
Deze verrassend ruime en uitstekend onderhouden vrijstaande woning met kelder en inpandige garage biedt alles wat u zich kunt wensen: volop leefruimte, comfort en een fijne, rustige woonomgeving met alle voorzieningen binnen handbereik.
Met een woonoppervlakte van maar liefst 153 m² en een inhoud van 680 m³ voelt dit huis direct ruim en aangenaam aan. De royale L-vormige woonkamer van circa 44 m² is heerlijk licht en vormt het hart van de woning. De separate eetkeuken (2002), ruime bijkeuken en vier volwaardige slaapkamers maken het geheel uitermate geschikt voor een gezin of voor wie gewoon graag ruimte om zich heen heeft. Daarnaast zijn er praktische extra’s zoals een inpandige garage, kelder en zolderruimtes met volop bergruimte.
Het geheel ligt op een fraai perceel van 498 m² met een mooi aangelegde, omsloten achtertuin waar u in alle rust en privacy kunt genieten van het buitenleven.
Kortom: een comfortabele, complete en verrassend ruime gezinswoning op een uitstekende locatie.
Een bezichtiging zal u zonder twijfel enthousiast maken!
Globale indeling
Via de entree komt u binnen in een ruime ontvangsthal die direct een prettige eerste indruk van de woning geeft. Vanuit hier heeft u toegang tot de verschillende leefruimtes op de begane grond. De royale L-vormige woonkamer vormt het hart van het huis en biedt dankzij de grote raampartijen een aangename hoeveelheid daglicht. Door de praktische vorm van de ruimte kunnen een comfortabele zithoek en een gezellige eethoek hier moeiteloos worden gecombineerd.
Aansluitend bevindt zich de separate eetkeuken, een fijne plek waar u in alle rust kunt koken en tafelen. Vanuit de keuken loopt u door naar de praktische bijkeuken, een ideale ruimte voor extra opslag, huishoudelijke apparatuur en dagelijkse functionaliteit. Vanuit hier zijn ook de kelder en de inpandige garage bereikbaar, wat het geheel bijzonder praktisch maakt in het dagelijks gebruik.
Op de eerste verdieping komt u uit op de overloop die toegang biedt tot drie ruime slaapkamers. Deze kamers bieden volop mogelijkheden voor een gezin, maar zijn ook uitstekend te gebruiken als werk- of hobbyruimte. De badkamer op deze verdieping is luxe afgewerkt en compleet ingericht.
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Deze verdieping biedt nog meer ruimte en flexibiliteit. Hier bevindt zich een vierde slaapkamer en daarnaast zijn er meerdere praktische bergruimtes aanwezig. Dankzij de beschikbare ruimte en indelingsmogelijkheden kan hier eventueel nog een extra slaapkamer worden gerealiseerd, waardoor de woning zich eenvoudig kan aanpassen aan veranderende woonwensen.
Tuin en berging
De woning is gelegen op een mooi perceel van 498 m² en beschikt over een fraai aangelegde, volledig omsloten achtertuin. De tuin is met zorg onderhouden en biedt een fijne combinatie van groen, privacy en verschillende plekken om van het buitenleven te genieten. Dankzij de ligging op het zuidoosten kunt u hier zowel in de zon als in de schaduw een prettig plekje vinden.
De tuin is sfeervol ingericht met fraaie borders met beplanting, gazon en meerdere gezellige terrasjes waar u heerlijk kunt zitten, bijvoorbeeld om te ontspannen met een kop koffie of om op een mooie dag buiten te eten. Door de beschutte ligging en de groene aankleding ervaart u hier veel rust en privacy.
Via de bijkeuken bereikt u een praktische overkapping (ca. 1,83 x 3,23 m). Dit is een fijne plek om ook bij minder weer beschut toch eventjes buiten te zitten en te genieten van de tuin.
Achter in de tuin is daarnaast een houten tuinberging gerealiseerd. Deze biedt handige extra opslagruimte en is ideaal voor het opbergen van tuingereedschap, fietsen of tuinmeubilair.
De woning beschikt bovendien over een inpandige garage met een vliering en een ruime bergzolder, waardoor er zowel binnen als buiten voldoende bergruimte aanwezig is.
Algemene informatie
Deze vrijstaande woning is gebouwd in 1978 en staat op een ruim perceel van 498 m². Door de jaren heen is de woning zorgvuldig onderhouden, waardoor het geheel zich in een goede technische staat bevindt.
De woning heeft een inhoud van circa 680m³ en beschikt over een woonoppervlakte van circa 153m², waardoor er volop leefruimte aanwezig is. Daarnaast is het huis voorzien van een inpandige garage met een praktische vliering, wat zorgt voor extra bergruimte.
Op het gebied van comfort en isolatie is de woning voorzien van dak- en spouwisolatie.
De kozijnen zijn uitgevoerd in hardhout en voorzien van HR-beglazing (m.u.v. twee slaapkamers). De verdiepingsvloeren zijn uitgevoerd in beton, wat zorgt voor een degelijke en solide basis. De C.V.-installatie betreft een Nefit Trendline uit 2022. Het energielabel van de woning is D.
Indeling
Parterre
Via de ruime en lichte entree/ontvangsthal met garderobe en meterkast bereikt u het gastentoilet, voorzien van toilet en fonteintje.
De royale L-vormige woonkamer (ca. 44 m²) beschikt over een gezellige schouw met kachel en een lichte tegelvloer. Dankzij de grote raampartijen geniet deze ruimte van veel natuurlijke lichtinval en is de woonkamer praktisch in te delen met een separate zit- en eethoek.
De separate eetkeuken is in 2002 volledig vernieuwd en voorzien van een luxe keukeninstallatie met inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, combioven (2006) en vaatwasser.
Aansluitend bevindt zich de ruime en praktische bijkeuken met wastafel en aansluitingen voor wasmachine en droger. Vanuit de bijkeuken is er toegang tot de kelder, de inpandige garage en de overkapping met zicht op de tuin.
De inpandige garage beschikt over een vliering die bereikbaar is via een vlizotrap, waar zich een ruime bergzolder bevindt.
Eerste verdieping
Via de trap bereikt u de overloop op de eerste verdieping. Deze centrale ruimte geeft toegang tot drie ruime slaapkamers en de badkamer. Dankzij de praktische indeling zijn alle kamers prettig bereikbaar en goed te gebruiken als slaap-, werk- of hobbyruimte.
De drie slaapkamers zijn allen van een mooi formaat en genieten van een prettige lichtinval. De slaapkamer aan de voorzijde van de woning (ca. 3,75 x 3,49 m) beschikt bovendien over een balkon, een fijne plek om even naar buiten te stappen en te genieten van het uitzicht op de rustige straat. De andere twee slaapkamers hebben afmetingen van respectievelijk ca. 3,89 x 3,49 m en ca. 3,01 x 4,76 m en bieden eveneens volop ruimte voor een comfortabel slaapvertrek of een andere invulling naar wens.
De badkamer is verzorgd afgewerkt en praktisch ingericht. De ruimte is voorzien van een stijlvolle granieten tegelvloer en beschikt over een fraaie, volledig betegelde inloopdouche met glazen scheidingswand. Daarnaast is er een wastafel met wastafelmeubel aanwezig, die zorgt voor extra opbergruimte, en een toilet. Het geheel vormt een nette en functionele badkamer waar u comfortabel gebruik van kunt maken.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping van de woning. Op deze verdieping komt u uit op een overloop die toegang biedt tot verschillende ruimtes. Net als de rest van het huis biedt ook deze verdieping volop mogelijkheden en extra leef- en bergruimte.
Vanaf de overloop bereikt u de vierde slaapkamer. Deze kamer is voorzien van een dakraam, waardoor er prettig daglicht binnenvalt en de ruimte een aangename sfeer heeft. Hierdoor is deze kamer zeer geschikt als extra slaapkamer, maar bijvoorbeeld ook als werk-, studeer- of hobbykamer.
Op deze verdieping bevindt zich daarnaast een praktische bergzolder waar de opstelplaats van de C.V.-installatie (Nefit Trendline uit 2022) is gesitueerd. Deze ruimte biedt tevens handige extra bergruimte voor bijvoorbeeld seizoensspullen.
Verder is er nog een tweede ruime zolderruimte aanwezig, eveneens voorzien van een dakraam. Dankzij de afmetingen en de lichtinval biedt deze ruimte interessante mogelijkheden en kan deze, indien gewenst, relatief eenvoudig worden ingericht als een vijfde slaapkamer. Uiteraard kan deze ruimte ook uitstekend dienstdoen als hobbyruimte, werkplek of extra opslagruimte.
Kortom, ook de tweede verdieping biedt verrassend veel ruimte en flexibiliteit, waardoor de woning zich eenvoudig kan aanpassen aan de woonwensen van haar nieuwe bewoners.
Locatie
De woning is gelegen op een rustige en prettige locatie in een aantrekkelijke woonwijk nabij het centrum van Echt. Het betreft een mooie brede laan met royale groenvoorzieningen voor de woningen.
Echt heeft een uitstekende centrale ligging in de regio en beschikt over een NS-station en een uitgebreid voorzieningenaanbod met diverse winkels, scholen en sportfaciliteiten. Het centrum, scholen en sportclubs bevinden zich in de directe omgeving van de woning.
Dankzij de gunstige ligging nabij de N271, N276 en de autosnelwegen A2 en A73 zijn steden als Maastricht, Eindhoven, Venlo en Düsseldorf snel en eenvoudig bereikbaar binnen circa 30 tot 45 autominuten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,235
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 153 m²
- Other space inside the building
- 58 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 498 m²
- Volume in cubic meters
- 680 m³
Layout
- Number of rooms
- 12 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit trendline 1410 (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- ECHT K 3637
- Cadastral map
- Area
- 498 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 250 m² (20.00 metre deep and 12.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft, electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
5,357x
Viewed
47x
Saved
18-3-2026
On Funda
Neighborhood

Echt Noord
Echt- Residents
- 2,925
- Family with children