Klompenstraat 10-A6251 NE EckelradeEckelrade
€ 525,000 k.k.
- 168 m²living area
- 935 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherHalfvrijstaande woning met 4 slpk, luxe open keuken en royale tuin!
Description
DEZE WONING WORDT AANGEBODEN DOOR POOTERS MAKELAARDIJ
Deze halfvrijstaande, geschakelde eengezinswoning uit 1978 is gelegen in het charmante kerkdorp Eckelrade, in de gemeente Eijsden-Margraten. De woning beschikt over een inpandige garage en is recent uitgebreid, waardoor er maar liefst vier slaapkamers en een vaste trap naar de zolder aanwezig zijn. Het geheel is gesitueerd op een royaal perceel van circa 935 m² en biedt parkeergelegenheid op eigen terrein voor twee auto's. De ruime opzet van het perceel in combinatie met de rustige, dorpse ligging zorgt voor een aangename woonomgeving met volop privacy.
De woning is voorzien van energielabel C en vormt daarmee een comfortabele en solide basis voor een fijn gezinshuis, gelegen in het groene en geliefde Heuvelland.
Begane grond:
De ruime inkomhal (ca.11 m²) vormt het centrale punt van de begane grond en biedt toegang tot het toilet, de meterkast, een praktische muurkast, de keuken en de trap naar de eerste verdieping. De toiletruimte is deels betegeld en uitgevoerd met een modern wandcloset en een fonteintje. De open keuken (ca.12 m²) is opgesteld in een praktische L-vorm en beschikt over zowel onder- als bovenkasten. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een Atag 5-pits keramische kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, oven, hoge koelkast met vriesvak en een spoelbak. Het geheel wordt gecompleteerd door een stijlvol granieten aanrechtblad. In de aanbouw bevindt zich het gezellige eetgedeelte. De living en eetkamer vormen samen een royale leefruimte van maar liefst ca. 51m². De aanbouw is een echte eyecatcher dankzij de lichtstraat, strak gestucte wanden en plafonds en de aanwezige inbouwspots. De aanbouw is uitgevoerd met kunststof kozijnen en HR++ beglazing, wat zorgt voor veel lichtinval en een comfortabele woonomgeving door de aangebrachte vloerverwarming. De gehele begane grond is afgewerkt met een fraaie pvc-vloer, die bijdraagt aan de moderne en verzorgde uitstraling van deze woonlaag.
Vanuit de aanbouw heeft men toegang tot de inpandige garage en de tuin. In de garage bevinden zich de aansluitingen voor het witgoed en de opstelling van de cv-ketel. Daarnaast beschikt de garage over een praktische vliering voor extra bergruimte.
De ruime, op net zuidwesten gelegen tuin beschikt over een betegeld terras waar men van alle privacy van de zon kunt genieten. Via een trap bereikt men het hoger gelegen deel van de achtertuin, dat is aangelegd met gazon, diverse bomen en beplanting. De tuin is volledig omsloten door deels een houten schutting en een groene heg, wat zorgt voor een beschutte buitenruimte.
Eerste verdieping:
Middels de wenteltrap bereikt men de eerste verdieping. Vanuit de overloop zijn drie royale slaapkamers bereikbaar. Slaapkamer I (ca.12 m²) en slaapkamer II (ca.17 m²) zijn, net als elkaar, aan de achterzijde van de woning gelegen. Slaapkamer III (ca.13 m²) bevindt zich aan de voorzijde. Aan de voorzijde ligt eveneens de ruime badkamer (ca.8 m²), die is uitgerust met een inloopdouche, hoekbad, wandcloset en een wastafelmeubel met granieten blad, onder- en bovenkasten, spiegels en inbouwspots. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van natuurlijke ventilatie. De slaapkamers en de overloop zijn afgewerkt met een lichte parketvloer. Op deze verdieping zijn alle houten raamkozijnen voorzien van dubbele beglazing.
Tweede verdieping:
De zolderverdieping is in twee ruimtes opgesplitst. De overloop kan goed gebruikt worden als hobbyruimte (ca.14m²), opslag of werkplek. De andere ruimte is een ideale vierde slaapkamer (ca.18m²). Beide ruimtes voelen niet als een zolderverdieping door de royale dakkapel die veel daglicht toelaat. De kunststofkozijnen zijn van HR++ beglazing voorzien en de zolderruimte is tevens verwarmd en van laminaat voorzien.
Extra informatie:
- Energielabel C, geldig tot 06-04-2029;
- Nefit Trendline HRC 25CW411 cv-ketel, eigendom, bouwjaar 2018, onderhoudscontract;
- Vloerverwarming in de aanbouw;
- Meterkast, stoppenkast;
- Deels houten kozijnen met dubbele beglazing en deels kunststofkozijnen met HR++ beglazing;
- Grotendeels van rolluiken;
- Tuin gelegen op het zuidwesten;
- Royaal perceel van 935m²
Algemene informatie:
Eckelrade (Limburgs: Ikkelder) is een dorp in het zuidwesten van de Nederlandse provincie Limburg in de gemeente Eijsden-Margraten. Het maakte tussen 1982-2010 deel uit van de fusiegemeente Margraten en heeft circa 535 inwoners. Het is een typisch Zuid-Limburgs dorp met vele monumentale boerderijen. Eckelrade is een van de plaatsen waardoor de Mergellandroute voor fietsers voert. Het bevindt zich hierin tussen Honthem en Gronsveld. Op enkele kilometers afstand van Maastricht.
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste").De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Bovenstaande vrijblijvende informatie is door Pooters Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Echter aanvaard Pooters Makelaardij geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Oppervlakten en maten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,125
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 168 m²
- Other space inside the building
- 42 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 46 m²
- Plot size
- 935 m²
- Volume in cubic meters
- 745 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, rolldown shutters, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline HRC25 (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- EIJSDEN-MARGRATEN C 306
- Cadastral map
- Area
- 270 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- EIJSDEN-MARGRATEN C 1239
- Cadastral map
- Area
- 665 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 760 m² (37.05 metre deep and 20.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,551x
Viewed
46x
Saved
3-1-2026
On Funda
Neighborhood

Eckelrade
Eckelrade- Residents
- 545
- Family with children
- 32%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




