New
Hendric Dirckszstraat 51135 HK EdamEdam-Zuid
€ 515,000 k.k.
- 128 m²living area
- 189 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
Uw (t)huis begint bij ons!
Deze verkoper laat haar geliefde thuis achter voor een nieuw avontuur. Tijd voor iemand anders om hier weer een nieuw avontuur te beginnen en er een mooi nieuw thuis van te maken!
Deze heerlijke eengezinswoning is gelegen in een geliefde woonwijk en in een autoluw en kindvriendelijk hofje. Een buurt die snel verjongt en waar het prettig wonen is! Geen doorgaand verkeer, zodat kinderen lekker rustig buiten kunnen spelen. Parkeren kun je voor de deur, heerlijk!
De woning is goed onderhouden en heeft aan de voorzijde de beschikking over een ruime garage. Ideaal om bijvoorbeeld lekker te klussen of gewoon om spullen te stallen. In de achtertuin heb je een prachtig vrij uitzicht over water en groen.
Een goede centrale ligging tussen grotere steden zoals onder andere onze hoofdstad Amsterdam. Een woning met veel ruimte, rust en voldoende privacy. In een omgeving waar je bijvoorbeeld lekker kunt wandelen of fietsen en heerlijk kunt genieten van het groene Oudhollandse polderlandschap en zijn typische kleine dorpjes. Het IJsselmeer ligt op 10 minuten fietsen en hier kun je heerlijk zwemmen, watersporten of gewoon genieten van de bootjes. Op loopafstand vindt u het gezellige centrum van Edam met diverse leuke winkeltjes en sfeervolle straatjes. Hier wordt van alles georganiseerd voor jong en oud.
De woning is ook op loopafstand gelegen van diverse voorzieningen zoals een AH supermarkt, bibliotheek, basisscholen, sportverenigingen en opstapplaats openbaar vervoer (bus). De openbaar vervoer voorzieningen zijn uitstekend te noemen met een bushalte op 5 minuten lopen met verbindingen naar bijvoorbeeld de metro in Amsterdam-Noord (25 minuten), Amsterdam CS en Hoorn CS (25 minuten). Met de auto is er een goede ontsluiting naar de provinciale weg, de ringweg A10 op 15 autominuten en de A7 op 10 autominuten.
INDELING
Begane grond: Entree, trap naar de 1e verdieping en toilet, toegang tot de keuken en de garage. Een riante L-vormige woonkamer met openhaard en toegang tot de riante tuin. De tuin biedt privacy en vrij zicht over een waterpartij.
1e verdieping: Overloop met bergkast en vaste trap naar 2e verdieping, 3 ruime slaapkamers en de badkamer met douchecabine, toilet en wastafel.
2e verdieping: Overloop, 4e slaapkamer met deur naar dakterras.
Een huis met rust, vrijheid en ruimte. Een huis waar je jezelf snel thuis zult voelen! Ben je benieuwd of dit jouw nieuwe thuis kan worden? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging en we nemen je graag mee voor een rondleiding door deze heerlijke woning!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 515,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,023
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- Plot size
- 189 m²
- Volume in cubic meters
- 514 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- EDAM D 8536
- Cadastral map
- Area
- 189 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 83 m² (13.25 metre deep and 6.25 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
20-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





