New
De Wiek 1856712 JE EdeIndische buurt
€ 295,000 k.k.
- 65 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Description
Instapklaar appartement met 2 slaapkamers en een multifunctionele vliering op de bovenste verdieping
Een appartement met net een beetje extra, op een mooie plek in het centrum van Ede. Aan De Wiek vind je dit instapklare appartement met twee slaapkamers, een in 2021 vernieuwde keuken, een strakke badkamer en een balkon op het zonnige zuidwesten. Dat beetje extra komt ook vanwege de vliering, met voldoende stahoogte in het midden. Hier is het mogelijk om een dakraam te plaatsen, waardoor deze ruimte in combinatie met een vaste trap als slaap-/logeerplek of werkkamer kan fungeren. Meerdere van dezelfde appartementen hebben deze aanpassing al gedaan.
Op zaterdag is er een gezellige markt voor de deur en voor de dagelijkse boodschappen ben je zo bij de supermarkt. Een kop koffie op het terras, een lekkere lunch of een etentje in een restaurant? Er is volop keuze in Ede! Met de fiets ben je over al zo, de bus stopt om de hoek en na een paar minuten lopen sta je op het perron van station Ede Centrum. Ook zit je vlakbij bos en heide, waar je heerlijk kunt genieten van de natuur. Doordat het appartement op de bovenste verdieping is gelegen ervaar je hier veel lichtinval, rust en privacy, terwijl je als je het gebouw uitloopt kunt genieten van de gezelligheid en gemakken die het centrum te bieden heeft. Het beste van twee werelden.
De indeling is als volgt:
Appartementengebouw:
Op de hoek van De Wiek en de Molenstraat vind je de entree van het gebouw. Het bellentableau met intercom bevindt zich aan de buitenzijde en in het eerste deel van de hal kom je de brievenbussen tegen. Met de trap of lift is het appartement, gesitueerd op de bovenste verdieping, te bereiken. In de privéberging in de kelder van het complex is meer dan ruimte genoeg om de fiets, mountainbike en/of racefiets een plek te geven.
Appartement:
De hal maakt, net als de rest van het appartement, een verzorgde indruk. Lichte kleuren zorgen ervoor dat de hal heel ruimtelijk oogt en er ligt overal dezelfde laminaat op de vloer die netjes is doorgelegd. Aan de rechterzijde vind je de cv-ruimte, meterkast, een van de twee slaapkamers én de badkamer. Aan de linkerzijde bevindt zich de hoofdslaapkamer.
Maar eerst gaan we naar de woonkamer, waar je wordt verrast door veel ruimte, licht én door het zicht tot in de hoge nok. Het vele licht komt binnen door de vele ramen en voor een zithoek, een grote eettafel en de rest van je interieur is genoeg plek in deze gezellige leefruimte.
Hoe ga jij de woonkamer inrichten?
De woonkamer vormt een geheel met de keuken, die in 2021 is vernieuwd. Er is een ruime hoekopstelling aanwezig, uitgevoerd in een mooie kleurencombinatie die goed past bij het geheel en voorzien is van alle benodigde inbouwapparatuur: een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. Allemaal kwaliteitsapparatuur van gerenommeerde merken. Deze keuken is klaar voor jaren kookplezier!
Aan de galerijzijde vind je de ruime hoofdslaapkamer en een tweede slaapkamer, die nu als werkkamer is ingericht. Ook aan deze kant van het appartement weer veel lichtinval, waardoor je je snel thuis zult voelen. De hoofdslaapkamer beschikt over voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote garderobekast, zonder dat de kamer vol oogt.
Dan hebben we nog de badkamer, met donkere tegels op de vloer en merendeels lichte tegels op de wanden. Alle meubels zijn hier goed op elkaar afgestemd. Ook hier hoef je niet te verbouwen, en kun je al snel gaan inrichten!
Exterieur:
Vanuit de woonkamer is het balkon op het zuidwesten te bereiken. Dankzij de ligging op de bovenste verdieping zit je hier bijna de hele dag in de zon en kan je genieten van de prachtige zonsondergang. Een heerlijke plek, met de Concordiamolen in het zicht. Je kunt je hier helemaal terugtrekken en genieten van het uitzicht, de rust en privacy door de ligging op de bovenste verdieping.
Vliering:
Een vlizotrap geeft toegang tot een ruime vliering, die eventueel getransformeerd kan worden in een slaap-/logeerkamer of werkkamer met een dakraam.
Bijzonderheden:
- Hardhouten kozijnen met grotendeels isolerende beglazing;
- Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2022 (geheel) en 2026 (balkonzijde);
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas, 2026, eigendom);
- Ruim appartement met een vliering (mogelijk extra slaap-/werkkamer);
- Twee slaapkamers;
- Moderne keuken (2021) en badkamer;
- Ruime eigen berging met elektra in de kelder van het gebouw;
- Auto parkeren? Dan zijn er 3 opties: openbaar parkeren met een parkeervergunning, betaald parkeren of verderop in een woonwijk gratis parkeren;
- VvE bijdrage € 179,90 per maand;
- Supergezonde VVE;
- Energielabel C.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,538
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 179.90 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1983
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 65 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 276 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas hre (gas-fired combination boiler from 2026, in ownership)
Cadastral data
- EDE K 13619
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 179.90 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
16-7-2026
On Funda
Neighborhood

Indische buurt
Ede- Residents
- 2,150
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 4,541
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



