Sold
- 121 m²living area
- 213 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- May 13, 2025
- Date of sale
- June 25, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Ruim wonen met een oprit, carport, garage en een zonnige tuin
Bewoners: "Wij zullen onze sjieke slaapkamer met de fantastische raampartijen met uitzicht op al het groen erg missen."
Het is een opvallende verschijning in de straat, deze twee-onder-een kapwoning met een lange oprit, carport en garage. De woning heeft, anders dan bij andere woningen, geen schuin dak met rode dakpannen maar rechte gevels en een plat dak. Qua ruimte is dit een perfect huis voor een gezin, met vier ruime slaapkamers en een werk-/studeerplek. Met een ligging op het zuiden is de achtertuin, met eigen achterom, een heerlijke plek voor de zonliefhebber. De carport wordt nu als overdekt terras gebruikt en de garage als berging/hobbyruimte.
De woning staat in de jonge woonwijk Kernhem op loopafstand van winkelcentrum Parkweide, scholen, een medisch centrum, landgoed Kernhem en openbaar vervoer. De ligging op de hoek van de Ambtsbos en de Spanderswoud is fraai, met veel groen in de omgeving. Stap op de fiets naar het centrum van Ede of verken deze buurt en de groene omgeving lopend. Via de N224 is er een goede verbinding met de snelwegen A12/A30 en de carpoolplaats bij knooppunt Ede Noord is slechts 1 kilometer lopen/fietsen.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Aan de linkerzijde, bij de oprit, is de entree van deze ruime woning. De hal met meterkast staat in verbinding met de eetkeuken, met grote ramen aan twee zijden. Het zicht op het vele groen is fraai, en er is genoeg plek om een grote eettafel neer te zetten. De moderne U-opstelling met granieten blad en achterwand heeft een fraaie uitstraling, en alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een quooker van Grohe, een inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven, koelkast en een vriezer.
Twee stijlvolle schuifdeuren verbinden de eetkeuken met de tuingerichte woonkamer, die geheel als zitkamer ingericht kan worden. De eikenhouten vloer zorgt voor een woonkamer en eetkeuken met een aangename sfeer, die wordt versterkt door de witte paneeldeuren. In de aanbouw is een portaal, met de toiletruimte en een deur naar de tuin.
Om naar de eerste verdieping te gaan, loop je terug naar de eetkeuken. Hier is, tegenover de hal, een portaal met de gerenoveerde trap.
Eerste verdieping:
Op deze verdieping bevinden zich drie slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde. Deze kamers, beide in gebruik als kinderkamer, hebben dezelfde vloeroppervlakte. Aan de voorzijde vind je de grootste slaapkamer, die ook als kinderkamer in gebruik is. In alle kamers ligt laminaat op de vloer en vanuit twee slaapkamers kijk je naar een groenstrook met mooie, hoge bomen.
In 2015 is niet alleen de keuken, maar ook de badkamer vernieuwd. Deze mooie ruimte is ingedeeld met een ligbad, een grote inloopdouche, Sunshower, een toilet en een badmeubel waarop twee ronde wastafels staan. Verder zie je mooie kranen, wandsproeiers in de douche, grote wand-/vloertegels en een driedeurs spiegelkast.
Tweede verdieping:
De ouders hebben hun ‘eigen’ verdieping met een sfeervolle slaapkamer, een werk-/studeerplek en een inloopkast. Bij de werk-/studeerplek bevindt zich een deur naar het dakterras en er hangt een airco-unit, die de ruimte kan koelen en verwarmen.
Deze fraaie en multifunctionele kamer is te bereiken vanaf een overloop, met een inpandige berging en de trap naar de eerste verdieping. Zo heb je als ouders rust en privacy, terwijl de kinderen hun slaapkamer op de eerste verdieping hebben.
Exterieur:
Via het portaal in de aanbouw loop je de tuin in, gesitueerd op het zuiden. Het grote terras grenst aan het overdekte terras, dat ook als carport gebruikt kan worden. Bij de garage is een houten wand voor de kantelpoort gezet, maar deze is eenvoudig te verwijderen. Verder zie je leibomen, een olijfboom en ander groen in de tuin.
Dubbele deuren bij het overdekte terras geven toegang tot de oprit, waar meerdere auto’s kunnen staan. Aan de kant van het voetpad staat, net als in de voortuin, een beukenhaag.
Bijzonderheden:
- Buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2024;
- Stadsverwarming;
- Vloerverwarming op de begane grond;
- Airco op de tweede verdieping;
- Oprit voor meerdere auto’s;
- Groot, overdekt terras (mogelijk carport) en een berging/hobbyruimte (mogelijk garage);
- Energielabel A.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 580,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,793
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2001
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 121 m²
- Exterior space attached to the building
- 33 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 213 m²
- Volume in cubic meters
- 426 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, optical fibre, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- District heating and partial floor heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- EDE N 122
- Cadastral map
- Area
- 212 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- EDE N 127
- Cadastral map
- Area
- 1 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 77 m² (11.90 metre deep and 6.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Detached wooden garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,210x
Viewed
57x
Saved
13-5-2025
On Funda
Neighborhood

De Bossen
Ede- Residents
- 2,425
- Family with children
- 51%
- Avg. asking price / m²
- € 3,983
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




