Sold
Diepenbrocklaan 56711 GK EdeKomponistenbuurt
€ 475,000 k.k.
- 138 m²living area
- 138 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- November 18, 2025
- Date of sale
- December 9, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Vijf (mogelijk zes) slaapkamers, een ruime woonkamer en veel luxe
Bewoners: "Als starters 20 jaar geleden hier komen wonen op het mooiste plekje van Ede, op loopafstand van het centrum, bos/heide en kindvriendelijke omgeving.
Drie volwassen kinderen verder is het tijd voor ons om kleiner te gaan wonen. De woning is klaar voor een nieuwe eigenaar die, net zoals wij, mooie herinneringen mag gaan maken op deze mooie zonnige plek."
In een van de mooiste lanen van Ede staat deze instapklare woning met een aanbouw, dakopbouw en maar liefst vijf slaapkamers. Een zesde slaapkamer is mogelijk, waardoor het huis zeer geschikt is voor een groot gezin en om vanuit huis te werken. De badkamer is fraai, net als de toiletruimte en de royale keuken met kookeiland. Als je deze woning hebt gezien, ben je op slag verliefd!
Je woont op een prachtige plek in Ede met het centrum, de heide en het bos op een loopafstand van vijf minuten. Voorzieningen als scholen, sportfaciliteiten, cultuur en kinderopvang bevinden zich op fietsafstand. Dit geldt ook voor Intercitystation Ede-Wageningen en het gezellige centrum, met winkels en restaurants. De nabijgelegen N224 zorgt voor een goede verbinding met de A12 en A30.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Het huisnummer is duidelijk te zien op de voordeur. Dit is het huis waar je moet zijn! Achter deze deur is de ruime hal met de meterkast, de trapopgang en een bergkast. Ook de in 2021 vernieuwde toiletruimte, met stuc- en tegelwerk, is vanuit de hal te bereiken.
Met een lengte van maar liefst 10.31 meter heeft dit sfeervolle huis een leefruimte van formaat. Je ziet stucwerk op de wanden en het plafond, een houten vloer en een moderne gashaard bij het zitgedeelte. Een grote pui met openslaande deuren zorgt voor een mooie verbinding met de tuin.
In de open keuken ligt dezelfde vloer als in de hal, met heerlijke vloerverwarming. De kleur van de vloertegels zorgt voor een stoere look en past goed bij de keuken in wandopstelling, met een kookeiland en een fraaie afwerking met hardsteen. Alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een inductie kookplaat met afzuiging, een vaatwasser, Quooker, oven, combimagnetron, koel-/vriescombinatie en een wijnklimaatkast. Dit is een keuken in de categorie ‘van kookliefhebbers, voor kookliefhebbers’!
Eerste verdieping:
De eerste verdieping is ingedeeld met maar liefst vier slaapkamers; twee aan de voorzijde en twee aan de achterzijde. Er ligt laminaat op de vloer en twee slaapkamers zijn groot genoeg om in te richten met een tweepersoonsbed. Zo is er genoeg plek voor een werkkamer/hobbyruimte en kan een van de kamers als kleedruimte worden gebruikt. Kom je een kamer tekort? Op de tweede verdieping is nog een slaapkamer.
In 2021 is de badkamer vernieuwd, met een fraai resultaat. Grote, grijze wand- en vloertegels zijn gecombineerd met mooie kranen en sanitair. De ruimte is ingedeeld met een ruime inloopdouche, een nis met toilet en een badmeubel met prachtige wastafel.
Tweede verdieping:
Wat vroeger een zolder was, is verbouwd tot een volwaardige verdieping. Op de overloop, onder het blad met gootsteen, is plek voor de wasmachine en de houten trap geeft toegang tot een bergzolder.
De vijfde slaapkamer is niet alleen ruim, maar ook heel licht. Er ligt laminaat op de vloer en er zijn twee deuren naar de overloop, wat de mogelijkheid biedt voor nog een (slaap)kamer. Aan ruimte geen gebrek!
Exterieur:
Vanuit de woonkamer en keuken is de achtertuin te bereiken, geheel betegeld en met veel privacy. De ligging is op het noorden, waardoor er vooral zon in de ochtend en vanaf het einde van de middag is. In de zomer, als de zon hoog staat, vind je de hele dag een plekje in de zon. Ook de mooi aangelegde voortuin is een fijne, zonnige buitenruimte waar je even kunt zitten.
Bijzonderheden:
- Dak- en gevelisolatie;
- Uitbouw en een nokverhogende dakkapel;
- Houten kozijnen met isolerende beglazing;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas Kombi, 2017, huur);
- Vloerverwarming in de hal, keuken, toiletruimte begane grond en in de badkamer;
- Vijf (mogelijk zes) slaapkamers;
- Energielabel C.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,442
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1966
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 138 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 138 m²
- Volume in cubic meters
- 463 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, gas heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, to rent
Cadastral data
- EDE C 2116
- Cadastral map
- Area
- 129 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- EDE C 2104
- Cadastral map
- Area
- 9 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 35 m² (6.07 metre deep and 6.11 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,003x
Viewed
67x
Saved
18-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




