Sold
Kempjeslaan 26717 EK EdeUitvindersbuurt
€ 550,000 k.k.
- 133 m²living area
- 245 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- October 24, 2025
- Date of sale
- November 23, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Aan de rustige Kempjeslaan in Ede staat deze fraaie hoekwoning met garage, overkapping en een zonnige tuin op het oosten. Met een woonoppervlakte van 133 m², vier slaapkamers en een ruime woonkamer met houtkachel is dit een comfortabele gezinswoning met veel licht en leefruimte. De woning is gebouwd in 2004 en beschikt over parkeergelegenheid op eigen terrein.
De woning ligt in een rustige straat, op loopafstand van winkelcentrum De Spindop, Albert Heijn XL, scholen en een goed onderhouden plantsoen met speelveld. Station Ede-Wageningen ligt vlakbij, net als de uitvalswegen A12 en A30, waardoor omliggende steden eenvoudig bereikbaar zijn. De combinatie van rust, voorzieningen en bereikbaarheid maakt dit een zeer aantrekkelijke woonlocatie voor gezinnen.
Pluspunten van deze woning
+ Fraaie hoekwoning met garage en parkeergelegenheid op eigen terrein
+ Lichte woonkamer met sfeervolle houtkachel
+ Volledig geïsoleerd
+ Vier ruime slaapkamers, waarvan één op de tweede verdieping
+ Moderne badkamer vernieuwd in 2023
+ Tuin op het oosten met ruime overkapping
+ Gelegen in een rustige en kindvriendelijke buurt
Begane grond
Via de entree kom je in de ruime woonkamer van 41 m², waar de grote raampartijen zorgen voor veel lichtinval. De sfeervolle houtkachel vormt het hart van de ruimte. Aan de andere zijde bevindt zich de keuken met houten fronten en veel opbergruimte. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven en inductiekookplaat, koelkast en een vaatwasser.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping vind je drie comfortabele slaapkamers. Aan de voorzijde bevindt zich de royale hoofdslaapkamer van 12,3 m², compleet met een ingebouwde kast voor al je kleding en accessoires. Aan de achterzijde liggen twee extra slaapkamers van 8,4 m² en 12,1 m².
De moderne badkamer, volledig vernieuwd in 2023, is afgewerkt met lichte tegels en subtiele zwarte accenten. Hier geniet je van een ruime inloopdouche, compleet met een verzorgde inbouwnis voor al je douche-accessoires. De badkamer is verder uitgerust met een designradiator en een dubbele wastafel met bijbehorend meubel, waarbij functionaliteit en stijl hand in hand gaan.
Op de overloop vind je daarnaast een separaat toilet, wat bijdraagt aan het praktische gebruiksgemak van deze verdieping.
Tweede verdieping
Via een vaste trap kom je op de tweede verdieping, waar je wordt verwelkomd door een ruime overloop. Achter de schotten vind je extra opbergruimte en er is een vliering aanwezig. Op deze verdieping zijn er ook praktische voorzieningen, zoals een wasmachineaansluiting en de cv-installatie. Daarnaast beschikt deze verdieping over een vierde slaapkamer van 11 m², die perfect kan dienen als slaapkamer, extra logeerkamer, studeerkamer of hobbyruimte.
Buitenruimte
De achtertuin is gelegen op het oosten en beschikt over een royale, beschutte veranda waar je het hele jaar door van een gezellige zitplek geniet, ongeacht de weersomstandigheden. Daarnaast grenst de tuin aan de garage van 13,9 m², die ideaal is voor het opbergen van fietsen, tuingereedschap en andere voorwerpen. Aan de voorzijde van de woning is er parkeerruimte op eigen terrein, zodat je altijd gemakkelijk en veilig je auto kunt parkeren.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 2004
- Woonoppervlakte 133 m²
- Perceeloppervlakte 245 m²
- Energielabel: A
Samenvatting
Kempjeslaan 2 is een lichte en goed onderhouden hoekwoning met garage, overkapping en een ruime tuin op het oosten. Dankzij de royale woonkamer, vier slaapkamers en de gunstige ligging nabij voorzieningen en uitvalswegen is dit een ideale gezinswoning op een rustige en centrale locatie in Ede.
Koopovereenkomst:
Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd.
Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst:
- Asbestclausule;
- Ouderdomsclausule.
Koop je de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 6 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,135
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 133 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Plot size
- 245 m²
- Volume in cubic meters
- 520 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kompakt HRE (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- EDE D 8822
- Cadastral map
- Area
- 245 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 88 m² (8.00 metre deep and 11.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
9,998x
Viewed
174x
Saved
24-10-2025
On Funda
Neighborhood

Uitvindersbuurt
Ede- Residents
- 2,600
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 4,050
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




