Sold
Klaphekweg 156713 HL EdeBloemenbuurt
€ 525,000 k.k.
- 124 m²living area
- 311 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- July 4, 2025
- Date of sale
- July 29, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Deze charmante TWEEKAPPER met GARAGE aan Klaphekweg 15 heeft alles wat je zoekt: sfeer, comfort, ruimte én karakter. Van een gezellige woonkamer met houtkachel, werkkamer op de begane grond, tot een dubbele garage die is omgetoverd tot een sfeervolle bar, zonnig terras met overkapping, praktische bijkeuken en verrassend veel bergruimte. Of je nu een jong gezin bent, zzp’er, hobbyist of gewoon verlangt naar meer vrijheid... Deze woning biedt het. Kom en ervaar het zelf!
KENMERKEN
- Karakteristieke twee-onder-een-kapwoning
- Sfeervolle woonkamer met houtkachel
- Extra werkkamer op de begane grond
- Gesloten keuken met toegang tot praktische bijkeuken
- Moderne badkamer met tweede toilet
- Vliering en kelder voor extra opslag
- Grote voor-/zijtuin met stijlvolle overkapping
- Dubbele garage, ingericht als gezellige bar of mancave
INDELING
De voordeur opent naar een verzorgde hal met nette afwerking, biedt toegang tot het toilet, de trap naar boven en de gezellige woonkamer.
Zodra je de woonkamer binnenloopt, voel je je thuis. Het grote raam aan de voorzijde zorgen voor een fijne lichtinval en geven zicht op het groen buiten. De houtkachel in de hoek knispert uitnodigend voor de lange winteravonden of juist op een rustige zondagmiddag met een boek. De woonkamer is ruim en voelt toch knus aan, met plek voor een grote zithoek én een eettafel waar je urenlang kunt tafelen.
Bij de woonkamer tref je ook werkkamer: een fijne, rustige plek in huis. Een ideale plek om ongestoord thuis te werken, maar ook een mooie ruimte als atelier of speelkamer. Verder heb je vanuit de woonkamer ook toegang tot de kelder. Hier is het koel, droog en uitermate geschikt als wijnkelder of voorraadruimte.
De gesloten keuken ligt aan de achterzijde van de woning en biedt volop werk- en opbergruimte. Hier kun je koken met uitzicht op de oprit. Aansluitend vind je de bijkeuken, een multifunctionele ruimte waar je de was doet, extra voorraad kwijt kunt, maar waar ook een tweede toilet aantreft en direct toegang hebt tot buiten én tot de volgende verrassing van dit huis.
En … dan kom je in een ruimte die maar weinig huizen te bieden hebben: de voormalige garage, nu omgetoverd tot een volwaardige bar/mancave. Zodra je de deur opent, stap je in een andere wereld. Een sfeervolle houten bar, gezellige barkrukken, warme verlichting en ruimte voor een loungeset of spelletjestafel. Hier kijk je met vrienden voetbal, vier je verjaardagen, speel je een potje darten of geniet je gewoon in stilte van een drankje aan je eigen bar. Maar deze ruimte is meer dan alleen gezellig: volledig voorzien van elektra, water en een eigen entree, is dit ook een handige plek voor een atelier, werkplaats, opslag of zelfs studio.
Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers, allemaal licht en netjes afgewerkt. De grote slaapkamer ligt aan de achterzijde en biedt rust en ruimte. De andere twee kamers zijn perfect als kinderkamer, logeerkamer of thuiswerkplek. Alles is netjes afgewerkt en goed onderhouden.
De badkamer is fris en modern met een ruime hoekdouche, derde toilet, wastafelmeubel en een raam dat zorgt voor natuurlijk licht en ventilatie. De rustige kleuren en verzorgde materialen zorgen voor een fijne sfeer.
Via een vlizotrap op de overloop bereik je de vliering: ruim genoeg voor al je dozen, koffers en seizoensspullen. Alles uit het zicht, maar altijd binnen bereik.
TUIN
Al bij aankomst valt de voortuin op: strak onderhouden, met een rij leibomen en kleurrijke beplanting. De brede oprit biedt ruimte voor meerdere auto’s en wordt afgesloten met een stijlvol, elektrisch hek – een combinatie van comfort en veiligheid.
Direct grenzend aan de woning bevindt zich een royale overkapping en dat is met de ligging op het zuidwesten dé plek voor lange zomeravonden, barbecues of gewoon even met een kop thee genieten van de buitenlucht, ook als het regent.
OMGEVING
De Bloemenbuurt in Ede staat bekend als een prettige, rustige wijk waar buren elkaar nog groeten en kinderen kunnen buitenspelen.
En toch woon je hier verrassend centraal:
- Op loopafstand van winkelcentrum Bellestein en het Rozenplein voor al je boodschappen
- Vlakbij het Proosdijpark – perfect voor wandelingen, spelen of een bezoekje aan de kinderboerderij
- In de buurt van basisscholen, kinderopvang en sportvoorzieningen
- Met goede bereikbaarheid via A12, A30, busstation én station Ede-Wageningen
De wijk is levendig en vriendelijk, met een mooie balans tussen jonge gezinnen, stellen en zelfstandig ondernemers. Een plek waar je je snel thuis zult voelen.
WORDT DIT JE NIEUWE WONING?
Klaphekweg 15 is geen huis dat je even snel bekijkt, maar zelf moet ervaren. Of je nu een rustige werkplek zoekt, meer ruimte nodig hebt voor je gezin, droomt van een plek waar binnen en buiten elkaar versterken — dit huis biedt het allemaal. Vraag een bezichtiging aan via Funda en ontdek of Klaphekweg 15 jouw nieuwe thuis wordt.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,234
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Other space inside the building
- 50 m²
- Exterior space attached to the building
- 25 m²
- Plot size
- 311 m²
- Volume in cubic meters
- 642 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing, mostly double glazed, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- EDE K 10163
- Cadastral map
- Area
- 311 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Front garden
- 130 m² (17.50 metre deep and 12.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,331x
Viewed
57x
Saved
4-7-2025
On Funda
Neighborhood

Bloemenbuurt
Ede- Residents
- 2,800
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 4,510
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




