Sold
Groningerweg 86-A9766 TR EelderwoldeEelderwolde
€ 1,489,000 k.k.
- 287 m²living area
- 820 m²plot size
- 5bedrooms
- A+++energy label
Sales history
- Listed since
- March 21, 2025
- Date of sale
- May 17, 2025
- Term
- 8 weeks
Description
Ruim en stijlvol wonen aan het water! Deze prachtige designvilla in Eelderwolde, aan de rand van de waterwijk, heeft vele kwaliteiten en daar komt de geweldige locatie nog eens bij!
In deze vrij nieuwe wijk Ter Borch woon je heerlijk aan het water, en op fietsafstand van zowel het centrum van de stad Groningen, het Martini ziekenhuis als de prachtige natuurgebieden (Onlanden) en leuke dorpen. Al in een paar minuten ben je met de auto op de uitvalswegen, de A7 en de A28. En met de boot vaar je eenvoudig met de sluispas van jouw eigen aanlegsteiger naar het Paterswoldse meer of andere bestemmingen. Achter het huis kan je heerlijk vissen, dobberen, zwemmen en suppen.
Op loopafstand bevinden zich twee basisscholen, een kinderopvang, een gezondheidscentrum en een garage. Winkelvoorzieningen zijn op korte (fiets)afstand in o.a. Groningen-Zuid en Paterswolde. Binnenkort is er een grote supermarkt in de wijk en in de directe omgeving zijn er vele recreatiemogelijkheden en meerdere restaurants.
Deze stijlvolle villa, ontworpen door Team 4 Architecten, biedt dankzij de hoogwaardige afwerking en slimme indeling veel wooncomfort. Met een zeer royale living, open luxe woonkeuken, 5 riante slaapkamers (luxe master bedroom) en een royale zolder (over de hele lengte) is de woning perfect geschikt voor een gezin en voor iedereen die van ruimte houdt. De zonnige tuin is gelegen op het zuidwesten en biedt meerdere zitplekken, door begroeiing veel privacy, een vijver en een eigen aanlegsteiger aan het water. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een royale voortuin met een ruime oprit met eigen parkeergelegenheid en een overdekte carport met toegang tot de inpandige garage. Ook op het dakterras kunt u genieten van de weidse uitzichten en mooie ochtend- en avondluchten.
Het betreft een zeer lichte woning met veel lichtinval door de grote ramen en twee schuifpuien. Gelegen aan de Groningerweg biedt deze villa veel privacy. Door de uitstekende isolatie en omdat het kantoor en de royale hal gelegen zijn voor de living en woonkeuken, is het een oase van rust en stilte binnen!
De woning is al uitstekend geïsoleerd maar door de warmtepomp, de 21 zonnepanelen, de vloerverwarming door het hele huis en energielabel A+++ is het een zeer zuinige en duurzame woning.
Kortom: een magnifieke prachtige riante designwoning aan het water met een oase van ruimte en rust.
De indeling van het huis is als volgt:
Begane grond:
Entree/royale hal met zwarte marmeren trap met als eyecatcher de prachtige vide die voor meer openheid en licht zorgt. Toilet met wandcloset en wastafel met warm/koud water. Meterkast. Toegang tot inpandige garage met elektrische bedienbare garagedeur. Werk/slaapkamer met uitzicht op de voortuin. Door 2 openslaande deuren toegang tot de riante lichte open living met eethoek, een royale zithoek met gesloten gashaard (1.45 meter), luxe open keuken met moderne volledig uitgeruste hoogglans witte materialen met o.a. groot kookeiland (4.20 meter), twee koelkasten waarvan een met twee vershoudladen en een met aparte vriezer, luxe Miele inbouw apparatuur: combi oven/magnetron, koffie-machine, combi stoomoven /oven, vaatwasser, Quooker, 4 pits gasstel en wokbrander, afzuigkap en enorm veel kastruimte. Aansluitend de bijkeuken. Twee royale moderne schuifpuien met toegang tot de tuin.
Eerste verdieping:
Via een marmeren trap bereik je de royale overloop met vide, vier ruime slaapkamers waaronder een master bedroom met ruime walk-in en luxueuze badkamer voorzien van oa. Whirlpool, wandcloset, royale inloopdouche en twee wastafels (Alessi). Op deze verdieping bevinden zich een tweede badkamer met ruime inloopdouche, wandcloset en badkamermeubel alsmede een technische ruimte/waskamer met ruimte voor de wasmachine, droger en wasrek. Een warmte terug-win-installatie en een boiler (320 liter). Vanuit de master bedroom heb je toegang tot het dakterras met prachtig uitzicht over de tuin, de Waterwijk, Onlanden en de ondergaande zon.
Tweede verdieping:
Middels een houten vlizotrap wordt de zolder bereikt. Deze is net zo breed en net zo lang als het hele huis met een dakraam. Wordt nu als opslagruimte gebruikt en er bestaat een mogelijkheid om hier slaapkamer(s) van te maken.
BIJZONDERHEDEN:
Ontworpen door Team 4 Architecten
Bouwjaar: 2013 en woning voltooid in 2015
Woonoppervlak: ca. 287 m²
Perceeloppervlak: 820 m²
Energielabel: A+++
Uitstekend geïsoleerd met o.a. Triple glas
Warmtepomp
21 Zonnepanelen
Vloerverwarming
Gasaansluitingen aanwezig
Elektrische garagedeur
Gebruik gemaakt van hoogwaardige materialen
Oprit voor meerdere auto's
Eigen aanlegsteiger
Aan vaarwater gesitueerde topvilla!
Bent u ook nieuwsgierig geworden? Kom dan bezichtigen en laat u verrassen door de ruimte, het lichtinval en het magnifieke uitzicht van deze woning. Wij nemen de tijd om u rond te leiden. Graag tot ziens!
Alfred makelaars & adviseurs
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,489,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,188
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property (residential property on water)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2013
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 287 m²
- Other space inside the building
- 74 m²
- Exterior space attached to the building
- 57 m²
- Plot size
- 820 m²
- Volume in cubic meters
- 1,253 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers, 2 toilets, washstand, double sink, and bath
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight and solar panels
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Roof insulation, triple glazed, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Gas heater, complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler and solar boiler
Cadastral data
- EELDE A 3171
- Cadastral map
- Area
- 820 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, alongside waterfront and sheltered location
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
11,392x
Viewed
126x
Saved
21-3-2025
On Funda
Neighborhood

Eelderwolde
Eelderwolde- Residents
- 250
- Family with children
- 42%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




