Sold
Fazantenhof 193755 ED EemnesNoordbuurt
€ 495,000 k.k.
- 117 m²living area
- 133 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- May 9, 2025
- Date of sale
- May 22, 2025
- Term
- 13 days
Description
Fazantenhof 19, een ruime tussenwoning in een rustige, kindvriendelijke wijk! De lichte woonkamer, open keuken en drie ruime slaapkamers bieden volop ruimte en comfort voor het hele gezin. Daarnaast beschikt de woning over een ruime zonnige achtertuin op het zuiden met overkapping, schuur en achterom. Gunstig gelegen nabij centrum Eemnes, scholen, sportvoorzieningen en uitvalswegen.
Perceelgrootte 133 m2 | woonoppervlak 117 m2 | bouwjaar 1973 | energielabel B
De indeling is als volgt:
Parterre:
Entree, hal, toilet, meterkast en trap naar boven. De gezellige en ruime woonkamer loopt over in de open keuken, die is voorzien van inbouwapparatuur. Via de woonkamer toegang tot de achtertuin. In de woonkamer bevindt zich een provisiekast. De gehele benedenverdieping is voorzien van vloerverwarming en een plavuizen vloer.
1e Etage:
Overloop met toegang tot twee (voorheen drie) ruime slaapkamers en de badkamer. De badkamer is uitgerust met een ligbad, dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, elektrische vloerverwarming en mechanische ventilatie.
2e Etage:
Vaste trap naar de zolderverdieping. Praktische overloop met wasruimte, stookruimte en berging. De ruime zolderkamer is voorzien van een dakraam, wat zorgt voor een natuurlijke lichtinval.
Bijzonderheden:
- Tussenwoning in kindvriendelijke en rustige buurt
- 3 ruime slaapkamers plus kleed- / speelkamer
- CV-ketel uit 2021
- Centraal gelegen in Eemnes met alle voorzieningen dichtbij
Eemnes, gelegen centraal in Nederland, aan de rand van ’t Gooi, biedt een rustige en kindvriendelijke woonomgeving met een dorpse sfeer en een nieuw dorpshart. Er zijn diverse scholen en sportvoorzieningen. Ook voor uw boodschappen hoeft u Eemnes niet uit. Meer winkelaanbod, restaurants e.d. vindt u in het nabij gelegen Laren, Blaricum, Hilversum en Baarn. Eemnes heeft zowel oude karakteristieke woonhuizen (unieke woonboerderijen) als onder moderne architectuur gebouwde woningen. Het heeft zeer goede aansluitingen naar de snelwegen A-1 en A-27 (circa 15 autominuten naar Utrecht en circa 25 naar Amsterdam). Gelegen nabij de vele rijke natuurgebieden (Eemnesser polder, bos en heide), waar u wandelend of op de fiets kunt genieten van de rust en ruimte.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,231
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 133 m²
- Volume in cubic meters
- 340 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Rolldown shutters
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired from 2021, in ownership
Cadastral data
- EEMNES A 1849
- Cadastral map
- Area
- 133 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 45 m² (9.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,932x
Viewed
22x
Saved
9-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




