Boulevard Zuid 81931 AA Egmond aan ZeeEgmond aan Zee
€ 995,000 k.k.
- 206 m²living area
- 297 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherLuxe wonen aan zee, met ruimte, rust en elke dag zonsondergang!
Description
Zeer riant wonen op een plek waar elke dag voelt als vakantie, met de zee als buurman!
Stelt u zich eens voor: wakker worden met het ruisen van de zee op de achtergrond, ontbijten in een lichte woonkamer en ’s avonds de zon zien ondergaan vanaf uw eigen balkon.
Op steenworp afstand van het strand én het centrum van Egmond aan Zee staat deze unieke 2-onder-1-kapwoning met een woonoppervlak van maar liefst 206 m². Een zeldzaamheid in deze omgeving! Hier geniet u van een combinatie van authentieke details, zoals een erker, en inpandig balkon, met een modern en luxe afgewerkt interieur. Vanuit verschillende vertrekken in de woning – waaronder de woonkamer, keuken, slaapkamer en inpandig balkon – heeft u uitzicht richting de zee en de ondergaande zon.
Met vier eigen parkeerplaatsen, meerdere buitenruimtes, veel privacy in de tuin en de mogelijkheid om een kantoor of zelfs een zomerhuis te realiseren, biedt dit huis alles voor wie ruimte, comfort en strandleven wil combineren.
Indeling woonhuis
Begane grond:
Via de voortuin bereikt u de entree van de woning. De lichte woonkamer met erker en open haard vormt het hart van het huis. De op maat gemaakte keuken, uitgevoerd met hoogwaardige Miele-apparatuur en een interactieve Amerikaanse koelkast, nodigt uit tot uitgebreid koken. Achter de keuken ligt een royale bijkeuken met volop bergruimte en aansluitingen. Verder bevindt zich hier een extra kamer die uitstekend dienst kan doen als kantoor of praktijkruimte.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime, lichte slaapkamers en een royale badkamer met ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en toilet. Vanzelfsprekend heeft de badkamer vloerverwarming.
Tweede verdieping:
Hier vindt u nog eens twee kamers. De grootste beschikt over een inloopkast en toegang tot een inpandig balkon.
Buitenruimtes
De woning beschikt over zowel een voor- als achtertuin. De achtertuin biedt veel privacy en is een heerlijke plek om te ontspannen, terwijl u op de tweede verdieping vanaf het inpandige balkon en terras kunt genieten van het weidse uitzicht over zee en de ondergaande zon.
Bijzonderheden op een rij
* Woonoppervlak maar liefst 206 m²
* Authentieke 2-onder-1-kap met modern interieur
* Op maat gemaakte keuken met Miele-apparatuur en Amerikaanse koelkast
* 3-4 eigen parkeerplaatsen
* Vloerverwarming op begane grond
* 23 Zonnepanelen
* Voor- en achtertuin alsmede een inpandig balkon
* Uitzicht op zee vanaf meerdere verdiepingen
* Erker en dakkapellen
* Mogelijkheid tot kantoor of gelijkvloerse slaap- en badkamer
* Slaapkamer met inloopkast en inpandig balkon op de tweede verdieping
* Rustig gelegen en toch op steenworp afstand van centrum, strand en boulevard
* Slechts 40 minuten rijden van Amsterdam
Deze woning is een zeldzame kans voor wie royaal, comfortabel en sfeervol wil wonen op een van de mooiste locaties van Egmond aan Zee. Kom zelf ervaren hoe het is om hier te wonen. Maak een afspraak voor een bezichtiging en laat u betoveren door de ruimte, het licht en het uitzicht.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 995,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,830
- Year of construction
- 1951
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 206 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 297 m²
- Volume in cubic meters
- 702 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, sliding door, and solar panels
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- EGMOND AAN ZEE A 3210
- Cadastral map
- Area
- 297 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Unobstructed view and sea view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 60 m² (12.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity