New
Dennenlaan 111931 BZ Egmond aan ZeeEgmond aan Zee
€ 869,000 k.k.
- 118 m²living area
- 844 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherHooggelegen half-vrijstaande woning met uitzicht over de duinen!
Description
Gelegen op een duin, het hoogste punt van Egmond aan Zee, kijk je vanuit deze half-vrijstaande duinwoning uit over de duinen en het dorp richting de zee en vuurtoren. Een fenomenale plek met een uitzicht om heerlijk bij weg te dromen! Hier heeft u het genot om vanuit huis zowel de zonsopgang als de zonsondergang te aanschouwen.
In de zomer is het in Egmond aan Zee altijd levendig met alle toeristen die deze gezellige badplaats bezoeken. Maar hoog op het duin is het rustig wonen en merkt u niets van alle drukte.
Om deze duinwoning te bereiken maakt u een sfeervolle wandeling over de luie trap die u op de top van het duin brengt. Deze trap wordt gedeeld met de buren die aan de straatzijde wonen.
De living van de woning bevindt zich op de eerste verdieping. Dat is dé plek om van het geweldige uitzicht te genieten. De woonruimte is heel licht door de grote raampartijen en biedt via de openslaande tuindeuren toegang tot het riante balkon. Vanuit de woonkamer en het balkon kunt u van de ondergaande zon genieten én wegdromen bij het uitzicht naar zee. De gesloten keuken ligt aan de oostzijde van waaruit u een fraai uitzicht heeft over de duinen en u de zon ziet opkomen.
De drie slaapvertrekken en de badkamer vindt u op de begane grond. Omdat de woning tegen het duin is opgebouwd is er in de laag onder de begane grond nog een souterrain aanwezig. Deze wordt thans gebruikt als gereedschapskelder maar zou, na een opknapbeurt/renovatie, ook kunnen worden aangewend als woonruimte.
Rondom de woning zijn diverse terrassen om zowel in de zon als de schaduw te zitten. Aan de westkant is een ruime tuin aangelegd. Aan de zuidkant bereikt u via een trap over het duin het lagere gedeelte van het perceel met kleine vijver. U waant zich in een duinpark, grotendeels begroeid met dennenbomen en rozenbottels.
Het openbaar vervoer, de bushalte, bevindt zich op loopafstand van de woning en in 10 autominuten bent u bij het treinstation in Heiloo (gratis parkeren). De bruisende binnenstad van Alkmaar bereikt u binnen 20 minuten .
Voor uw auto is een vrijstaande stenen garage aan de straatzijde aanwezig. Daarnaast kunt u per huishouden twee parkeervergunningen aanvragen bij de gemeente. De eerste is gratis.
Wilt u uniek wonen met fenomenaal uitzicht over de duinen en de zee? Bel ons dan snel voor een bezichtiging van deze bijzondere duinwoning!
Bouwjaar: 1959 en in 1998 grondig verbouwd.
Indeling:
Vanaf de straatzijde, waar de stenen garage zich bevindt, neemt u de trap naar boven. Daar aangekomen loopt u door naar het achterste deel van de woning (ingang: de tweede blauwe deur).
Souterrain:
Via een volgende trap naar beneden, naast de woning, bereikt u de kelder. In deze ruimte is verwarming, water en elektra aanwezig. Met een opknapbeurt/renovatie kunt u hier een extra kamer van maken;
Begane grond:
Entree, hal met toegang tot toiletruimte/wasruimte, deur naar de gang met daaraan de ruime badkamer die is uitgevoerd met ligbad, wastafelmeubel, douchehoek en vaste kast. Vanuit de gang betreedt u de ruime lichte werk-/slaapkamer met uitzicht op de tuin. Via een deur bereikt u het benedenbalkon, de tuin en het ‘duinpark’ met trap naar het lagergelegen plateau. Vanuit deze werk-/slaapkamer heeft u toegang tot de naastgelegen slaapkamer met wastafel. Het is mogelijk een rechtstreekse deur naar deze slaapkamer te maken vanuit de gang. De derde slaapkamer bevindt zich aan de oostzijde van het huis. Hierin is ook de meterkast te vinden;
Eerste verdieping:
Via een spiltrap bereikt u de overloop met toegang tot de living. Deze is ruim en licht en biedt het geweldige uitzicht over de duinen, de badplaats en de zee. Vanuit de woonkamer stapt u via twee openslaande deuren het riante balkon op. Droom weg en geniet van de stilte en het uitzicht. Zo bijzonder om vanuit het huis de ondergaande zon en prachtig gekleurde luchten te zien. Dat went nooit!
De woonkamer geeft daarnaast toegang tot een toilet-/bergruimte met cv-ketel . De dichte ruime keuken is vanuit de woonkamer bereikbaar. Hier wordt u getrakteerd op een prachtig uitzicht over de duinen. Het keukenblok is in u-vorm geplaatst en voorzien van een gasfornuis, afzuigkap, magnetron, koelkast, vrieskast en vaatwasmachine. In de keuken is ruimte om een eettafel te plaatsen zodat u hier in alle rust van het ontbijt bij zonsopgang kunt genieten;
Buitenruimte:
De woning staat op een duin waardoor het ‘duinpark’ schuin naar beneden loopt. Er is een trap aanwezig om in het lager gelegen deel te komen, op diverse plekken zijn terrassen aangelegd die veel privacy bieden en die zich in de zon of op een schaduwrijke plek bevinden. Naast het huis is een grote tuin aangelegd.
Bijzonderheden:
- Half-vrijstaande duinwoning met uitzonderlijk fraai uitzicht naar de zee;
- Heerlijk rustig wonen met alle geneugten van de gezellige badplaats en winkels om de hoek;
- Stenen garage voor het stallen van de auto;
- Grote tuin en ‘duinpark’, rondom diverse terrassen en veel privacy;
- Intergas Kombi Kompact C.V.-ketel (2019);
- Voorzien van 12 zonnepanelen (2018);
- Twee parkeervergunningen (eerste gratis) aan te vragen bij de gemeente
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 869,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,364
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 118 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 36 m²
- External storage space
- 20 m²
- Plot size
- 844 m²
- Volume in cubic meters
- 499 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- TV via cable and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- EGMOND AAN ZEE A 3835
- Cadastral map
- Area
- 844 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, open location, unobstructed view and sea view
- Capacity
- 1 car
Popularity
1,110x
Viewed
19x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Egmond aan Zee
Egmond aan Zee- Residents
- 2,420
- Family with children
- 22%
- Avg. asking price / m²
- € 6,182
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.