Sold under reservation
Meergaardenweg 207151 CM EibergenPrins Bernhardstraat eo
€ 315,000 k.k.
- 98 m²living area
- 150 m²plot size
- 2bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherLevensloopbestendige twee-onder-een-kapwoning aan een rustig hofje
Description
Overweeg je om kleiner en levensloopbestendig te gaan wonen? Kom dan eens kijken bij de Meergaardenweg 20 in Eibergen.
Deze levensloopbestendige twee-onder-een-kapwoning ligt aan een rustig, doodlopend hofje en bevindt zich op korte afstand van woonzorgcentrum De Meergaarden met diverse voorzieningen. Een ideale plek voor wie comfortabel en gelijkvloers wil wonen, met alle gemakken binnen handbereik.
De woning beschikt over een goede basis. Keuken, badkamer en toilet zijn functioneel maar licht gedateerd, wat je de mogelijkheid biedt om deze geheel naar eigen smaak te moderniseren. Met een praktische indeling, een slaapkamer en badkamer op de begane grond, een extra slaapkamer op de verdieping en een onderhoudsvriendelijke tuin met berging, biedt deze woning volop mogelijkheden.
DE WONING
Je komt binnen in de hal met meterkast, toilet en trapopgang. Vanuit hier bereik je de woonkamer. Dankzij de grote raampartijen is deze ruimte heerlijk licht en ruim opgezet, met voldoende plek voor een comfortabele zit- en eethoek. De woonkamer vormt het centrale hart van de woning.
De keuken sluit naadloos aan en is praktisch ingericht. Aangrenzend vind je de bijkeuken met witgoedaansluitingen en een deur naar buiten – ideaal voor extra gemak.
Op de begane grond bevindt zich bovendien een ruime slaapkamer, perfect voor levensloopbestendig wonen. De badkamer en het separate toilet zijn netjes en functioneel, maar bieden ruimte voor modernisering naar eigen wens.
Op de eerste verdieping kom je via de overloop bij een tweede slaapkamer. Daarnaast is er bergruimte en knieschotberging aanwezig, waardoor je beschikt over volop extra opslagruimte. Deze verdieping is uitermate geschikt als logeer- of hobbykamer.
BUITENRUIMTE
De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt veel privacy. Hier geniet je in alle rust van het buitenleven, zonder intensief tuinonderhoud. Achterin de tuin staat een vrijstaande berging, ideaal voor fietsen en tuingereedschap.
DE BUURT EN OMGEVING
De woning ligt aan een rustig hofje met voornamelijk bestemmingsverkeer, wat zorgt voor een veilige en prettige woonomgeving. Op korte afstand bevindt zich woonzorgcentrum De Meergaarden, wat deze woning extra aantrekkelijk maakt voor senioren of mensen die graag voorzieningen dichtbij hebben.
Daarnaast zijn winkels, supermarkten en overige dagelijkse voorzieningen goed bereikbaar. Ook het centrum van Eibergen ligt op korte afstand en biedt een gevarieerd aanbod aan winkels en horeca.
BEREIKBAARHEID
De woning is goed bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer. Via de uitvalswegen ben je snel onderweg richting omliggende plaatsen zoals Groenlo, Neede en Borculo. In de directe omgeving is voldoende parkeergelegenheid aanwezig.
BIJZONDERHEDEN
• Levensloopbestendig wonen
• Gelegen aan rustig en doodlopend hofje
• Twee-onder-een-kapwoning
• Energielabel: C (geldig tot 25-03-2036)
• Praktische en efficiënte indeling
• Mogelijkheid tot modernisering naar eigen smaak
• Woonoppervlakte ca. 97,5 m²
• Externe berging aanwezig
AANVAARDING: in overleg
VRAAGPRIJS: € 315.000 k.k.
Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen uit de koopovereenkomst dient de koper een bankgarantie te stellen dan wel een waarborgsom te storten ter grootte van 10% van de koopsom.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 315,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,214
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 98 m²
- External storage space
- 2 m²
- Plot size
- 150 m²
- Volume in cubic meters
- 345 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- EIBERGEN G 3197
- Cadastral map
- Area
- 150 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 45 m² (5.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Popularity
4,573x
Viewed
24x
Saved
1-4-2026
On Funda
Neighborhood

Prins Bernhardstraat eo
Eibergen- Residents
- 1,200
- Family with children
- 26%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.