Sold
Scholten-Hofmansbrink 217152 JJ EibergenSimmelink Zuid
€ 392,500 k.k.
- 110 m²living area
- 270 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- October 30, 2025
- Date of sale
- December 2, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Op loopafstand van het Eibergse buitengebied, in een buurt met veel jonge gezinnen en in de nabijheid van diverse scholen (basisscholen en voortgezet onderwijs) ligt deze zeer complete twee-onder-een-kapwoning met grote erkeruitbouw, garage en carport.
De woning beschikt over een ruime zij- en achtertuin met overkapping, houten schuur, houtopslag en directe toegang tot de garage en een aparte doorgang naar de carport. De woning is gebouwd in 1988 op een perceel van 270 m². Met een woonoppervlakte van 110 m² en een inhoud van 364 m³ is het een prettig ruime woning. De achtertuin is gelegen op het noordoosten, met een goede bezonning en keurig onderhouden. Doordat er een overkapping aan het huis is geplaatst kun je hier in het vroege voorjaar al heerlijk genieten van een kop koffie in de ochtendzon.
Indeling
Begane grond:
Via de overdekte zij-entree stap je binnen in de hal met garderobenis, trapopgang. Modern toilet met wandcloset en fontein. De sfeervolle L-vormige woonkamer is vergroot met een erker en voorzien van grote raampartijen, eikenhouten vloerdelen en een allesbrander. Een woonkamer die een prettige sfeer ademt. Een houten schuifdeur scheidt de woonkamer van de trapkast. De keuken ligt aan de achterzijde van de woning en is ingericht met een inbouwkeuken in een U-opstelling, uitgevoerd in een lichte kleur. De inbouwkeuken is compleet uitgerust met een granieten blad, inductie kookplaat, afzuigkap, combi-oven, koel-vriescombinatie en vaatwasser.
1e verdieping:
De overloop geeft toegang tot twee slaapkamers en de badkamer. Aan de voorzijde zijn twee kamers samengevoegd tot één ruime slaapkamer met inloopkast en airconditioning — ideaal voor de warme zomernachten. De badkamer is werkelijk een plaatje. Betegeld in een rustige, moderne kleurstelling met douche, dubbele wastafel, designradiator, wandcloset en ligbad met daarboven een dakraam voor voldoende lichtinval.
2e verdieping:
Overloop met aansluiting voor wasmachine en droger, evenals de cv-opstelling. Verder is er een derde slaapkamer met eigen wastafel, vaste kasten en bergruimtes onder de schuine kap.
Bijzonderheden:
- Mooie lichte en ruime woonkamer door erkeruitbouw.
- Deels voorzien van rolluiken. Mooie aluminium overkapping met dubbelwandig polycarbonaat dak aan achterzijde.
- Fraai aangelegde tuin. Carport voor de garage in de achtertuin.
- Verwarming en warm water middels een Intergas cv-combiketel en een Daalderop
close-inboiler.
- 10 zonnepanelen en een goede isolatie; daardoor energielabel A
- Keurige staat van onderhoud, zowel binnen als buiten. De pannen zijn voorzien van een
nieuwe coating.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 392,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,568
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 270 m²
- Volume in cubic meters
- 364 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, skylight, passive ventilation system, rolldown shutters, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Multi fuel burner and CH boiler
- Hot water
- CH boiler and gas-fired boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- EIBERGEN K 739
- Cadastral map
- Area
- 270 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 105 m² (10.50 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Carport and detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,441x
Viewed
24x
Saved
30-10-2025
On Funda
Neighborhood

Simmelink Zuid
Eibergen- Residents
- 615
- Family with children
- 35%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




