von Geusauplein 136245 GC EijsdenEijsden-Breust
€ 432,000 k.k.
- 145 m²living area
- 128 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Este wils woene tiëgenuuver de Sint Martinuskirrek ien Breusj, sjtellekens genetend op dien balkon, mit oetziech op de mèrt en ’t kirrekplein, mooste ins binne koeme loore ien dies unieke drive-in woening.
In het hart van Breust, waar historie, tradities en het dagelijks leven vanzelf in elkaar overlopen, ligt deze verrassend ruime drive-in woning.
Zo’n huis dat je van buiten misschien niet meteen alles prijsgeeft… maar je binnen direct weet te raken.
Hier woon je tegenover de karakteristieke Sint Martinuskerk, met winkels en voorzieningen op loopafstand.
Even een terrasje pakken, een boodschap doen of een praatje maken… het zit allemaal om de hoek.
En toch… zodra je binnenstapt, valt de rust je meteen op. Een plek waar je gewoon graag thuis komt.
Wat dit huis zo prettig maakt:
• Drie volwaardige slaapkamers
• Inpandige garage én eigen parkeerplaats
• Slim ingedeeld met verrassend veel ruimte op alle niveaus
• Ideaal voor werken aan huis
En dan het buitenleven… dat maakt het plaatje compleet.
• Een fijne achtertuin met zij-ingang
• Een ruim balkon op de eerste verdieping
Altijd wel een plekje om even te zitten. In de zon met een kop koffie in de ochtend… of ’s avonds met een goed glas, terwijl de dag langzaam overgaat in de avond.
De indeling is speels en praktisch tegelijk.
Beneden vind je naast de garage een ruime slaapkamer.
De leef verdieping voelt licht en open, met een royale woonkamer en keuken waar het leven zich vanzelf afspeelt. Een plek waar gekookt, geleefd en gelachen wordt.
Boven wachten nog een ruime (ouder)slaapkamer, een extra slaapkamer en een nette badkamer.
Alles met zorg onderhouden, zodat je er zó in kunt.
Een huis dat met je meegroeit. Voor nu én later.
Of je nu een gezin hebt, ruimte zoekt voor werken aan huis of gewoon nét wat meer vrijheid wilt… hier voelt het al snel goed.
En de ligging? Die hoef je in Eijsden eigenlijk niet meer uit te leggen.
Alles dichtbij, Maastricht op nog geen tien minuten en toch dat fijne, dorpse gevoel.
Zo’n plek waar je binnenkomt en denkt: ja… dit is ’t.
INDELING:
Begane grond:
Garage: ca. 18.9 m²
Hal: ca. 10.3 m²
Slaapkamer: ca. 18.5 m²
Tuin: ca. 74 m²
Eerste verdieping:
Woonkamer: ca. 42.6 m²
Keuken: ca. 12.5 m²
Bergruimte: ca. 3.3 m²
Overloop: ca. 5.3 m²
Toilet: ca. 2 m²
Balkon: ca. 8.2 m²
Tweede verdieping:
Slaapkamer: ca. 19 m²
Slaapkamer: ca. 9.1 m²
Berging: ca. 2 m²
Overloop: ca. 4.7 m²
Badkamer: ca. 8.8 m²
Derde verdieping:
Zolder: ca. 15 m²
Souterrain: ca. 48.5 m²
Eijsden, parel aan de Maas, is een charmant en veelzijdig dorp, gelegen in het zuiden van Nederland, nabij de Belgische grens en de historische stad Maastricht.
Het dorp biedt een perfecte balans tussen landelijke rust en de gemakken van de stad, waardoor het een ideale woonplek is voor wie op zoek is naar een rustige, doch verbonden levensstijl.
De omgeving van Eijsden is adembenemend, met uitgestrekte weilanden, de schilderachtige Maasvallei en een netwerk van wandel- en fietsroutes die natuurliefhebbers en actieve buitenmensen aanspreken.
Toch heeft het dorp meer te bieden dan alleen natuur. Het sociale leven in Eijsden is levendig en hecht, met een gemeenschap waar bewoners elkaar kennen en actief betrokken zijn. Diverse evenementen, van lokale markten tot sport- en culturele festiviteiten, zorgen voor een bruisend dorpsleven.
Daarnaast dragen de vele verenigingen en clubs – van sport tot muziek en vrijwilligerswerk – bij aan de sociale cohesie en het gemeenschapsgevoel.
In Eijsden vindt u een gezellige dorpskern met lokale winkels, horecagelegenheden en scholen, waardoor het dorp van alle gemakken is voorzien. De bereikbaarheid van Maastricht en andere omliggende steden maakt het mogelijk om zowel te genieten van het landelijke leven als van de culturele en sociale mogelijkheden die de stad te bieden heeft.
Kortom, Eijsden is een ideale plek om te wonen voor wie het beste van twee werelden zoekt: rust en natuur, gecombineerd met een hechte gemeenschap en een rijk sociaal leven.
Note:
- Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief
- Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan
- De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren;
- Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”)
- Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Kijk op onze website wolfsmakelaars.nl voor meer verkoopinformatie Hier zijn ook onze disclaimer en de algemene voorwaarden te vinden. Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Deze presentatie is slechts indicatief. Wij streven naar een zo zorgvuldig mogelijke informatie van de gegevens.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 432,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,979
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property (split-level residence)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 145 m²
- Other space inside the building
- 63 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Plot size
- 128 m²
- Volume in cubic meters
- 719 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Smart home, passive ventilation system, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Quinta 28c (gas-fired from 2006, in ownership)
Cadastral data
- EIJSDEN-MARGRATEN B 2470
- Cadastral map
- Area
- 128 m²
- Back garden
- 74 m² (9.00 metre deep and 8.25 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,904x
Viewed
17x
Saved
8-5-2026
On Funda
Neighborhood

Eijsden-Breust
Eijsden- Residents
- 4,285
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 3,495
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?