Sales history
- Listed since
- February 15, 2025
- Date of sale
- March 1, 2025
- Term
- 14 days
Description
Goed onderhouden 2 kamer appartement met balkon op de 14e verdieping met fantastisch uitzicht over Eindhoven met eigen berging op de 2e verdieping. Het appartement heeft door haar ligging, veel lichtinval en dit geeft een heerlijk gevoel van vrijheid en ruimte. Ook is er een groot gezamenlijk dakterras met adembenemend uitzicht over Eindhoven, een uitzicht dat nooit zal vervelen! met f
Er is een extra gezamenlijke inpandige fietsenberging op de begane grond. De ligging van dit appartement is zeer gunstig met zowel het centrum van Eindhoven alsmede Winkelcentrum Woensel XL op korte afstand. Alle gewenste voorzieningen zijn op loopafstand; scholen, TU/E, Fontys Hogescholen, sportaccommodaties, 2 treinstations, 2 busstations, 2 ziekenhuizen, winkels en horeca, de gezellige Woenselse markt alsmede uitvalswegen. Er is voldoende gratis parkeergelegenheid aan de voorkant waar ook 2 bushaltes zijn tegenover het complex.
INDELING:
BEGANE GROND:
Centrale afgesloten entree met intercom en camerabewaking. Achter de entree bevindt zich de afgesloten hal met moderne liften en het trappenhuis.
APPARTEMENT (14e verdieping):
Rustige, centrale hal die toegang biedt tot 6 appartementen. Naast de voordeur bevindt zich de eigen meterkast met 6 groepen en 2 aardlekschakelaars. De entree met intercom biedt toegang tot de ruime en lichte woonkamer, badkamer en slaapkamer. Entree met laminaatvloer, stucwerk wanden en garderobe. Woonkamer met laminaatvloer, stucwerk wanden en een fraai uitzicht. Moderne keuken met rechte opstelling (2020) vv koelkast, vriezer, vaatwasser, inductie kookplaat, afzuigkap en oven. Ruime slaapkamer met laminaatvloer en schuifpui naar het balkon. Badkamer met toilet, wastafel, ligbad met douchegelegenheid erin, afzuiging en aansluitingen wasapparatuur.
BALKON EN DAKTERRAS:
Fraai overdekt balkon met een geweldig uitzicht. Op de 15e verdieping is nog een extra gezamenlijk dakterras aanwezig.
BERGING: Separate berging op de 2e verdieping met voldoende opbergruimte.
ALGEMEEN:
- Uitstekend onderhouden, goed afgewerkt 2 kamer appartement met fantastisch uitzicht over noord en oost Eindhoven met eigen berging onder in het complex.
- Groot, gezamenlijk dakterras (op de 15e verdieping) met een werkelijk geweldig uitzicht over Eindhoven!
- Een gezamenlijke fietsenberging op de begane grond.
- In 2020 is de keuken en de meterkast vervangen.
- Er is voldoende gratis parkeergelegenheid aan de voorzijde. Op een steenworp van het complex zijn 2 bushaltes. ASML, PACCAR, Philips en de Hightech Campus zijn snel en makkelijk bereikbaar!
- Woonoppervlakte 57 m2.
- Inhoud 190 m3.
- Servicekosten € 201,48 per maand.
- Aanvaarding in overleg.
- Bent u opzoek naar een leuk appartement dat centraal gelegen is? Dan moet u dit appartement gezien hebben!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,263
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 201.48 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 57 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 190 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath and sink
- Number of stories
- 16 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
- Located at
- 14th floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- WOENSEL G 4608
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 201.48 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,588x
Viewed
14x
Saved
15-2-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




