Generaal Pattonlaan 235623 KA EindhovenGeneralenbuurt
€ 339,000 k.k.
- 75 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherGemoderniseerd 3-kamer appartement met luxe keuken en badkamer!
Description
Licht en ruim appartement met drie balkons en groen uitzicht
Wonen met ruimte, licht en groen om je heen — dat is wat dit appartement op de bovenste etage aan de Generaal Pattonlaan te bieden heeft. Met een royale woonkamer, twee royale slaapkamers, een moderne badkamer en maar liefst drie balkons is dit een comfortabele thuisbasis in een prettige Eindhovense woonwijk.
De grote raampartijen zorgen voor veel daglicht en bieden uitzicht op het groen rondom het complex. De rustige, lichte afwerking vormt een neutrale basis die bij uiteenlopende woonstijlen past.
Indeling
Entree
De hal geeft toegang tot alle vertrekken en is voorzien van een lichte vloer die doorloopt in de woonruimtes. Een zwarte aluminium glasdeur richting de woonkamer geeft de entree een moderne uitstraling. Het separate toilet is licht afgewerkt met wandcloset en fontein.
Woonkamer Royaal van opzet, met ruimte voor zowel een ruime zithoek als een grote eettafel. De brede raampartijen brengen volop daglicht binnen en geven vrij uitzicht op het groen. Vanuit de woonkamer bereikt u het balkon — ideaal voor een zitje buiten.
Keuken De open keuken sluit naadloos aan op het eetgedeelte. Uitgevoerd in een lichte opstelling met donker stenen werkblad en voorzien van kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast, aparte vriezer en vaatwasser. Ruim kastaanbod en toegang tot een eigen balkon.
Slaapkamers
De hoofdslaapkamer is ruim genoeg voor een tweepersoonsbed en kijkt uit op het groen.
De tweede slaapkamer is licht en praktisch — geschikt als werk-, logeer- of kleedkamer — en heeft een eigen deur naar het derde balkon.
Badkamer Modern en strak afgewerkt met lichte wandtegels, donkere vloertegels met vloerverwarming, inloopdouche met glazen wand, wastafelmeubel met spiegel en designradiator.
Drie balkons
Een bijzonder pluspunt: aan zowel de woonkamer, de tweede slaapkamer als de keuken bevindt zich een balkon. Altijd een plek om buiten te zitten, frisse lucht binnen te laten of te genieten van het uitzicht.
De omgeving
De Generaal Pattonlaan ligt in een rustige, groene ‘Generalen-buurt’ in het noordoosten van Eindhoven. Op korte afstand vindt u winkels, scholen en uitvalswegen als A2, A50, A58 en A67.
Het centrum van Eindhoven met zijn horeca, cultuur en winkels is binnen enkele minuten bereikbaar. Ook de aansluiting op de rondweg en het openbaar vervoer maakt de locatie praktisch voor woon-werkverkeer.
Pluspunten op een rij
• Ruime, lichte woonkamer met groen uitzicht
• Open keuken met inbouwapparatuur en veel bergruimte
• Twee slaapkamers
• Moderne badkamer met inloopdouche
• Separaat toilet
• Drie balkons aan verschillende zijden, dus naar wens altijd zon of schaduw
• Eigen ruime berging op de begane grond
• Rustige ligging met goede bereikbaarheid
• Gunstig gelegen t.o.v. uitvalswegen, Winkelcentrum Woensel of stadscentrum Eindhoven
Benieuwd hoe de ruimte, het licht en de sfeer in het echt aanvoelen? Plan een bezichtiging en kom het zelf ervaren.
Bel 040 – 781 0 781 of mail naar en plan een uitgebreide bezichtiging om alle mogelijkheden te ontdekken.
Princen Peelen Makelaars kan je helpen met je hypotheek, maar ook met de verkoop van je eigen woning!
Fundapresentatie
De Funda-presentatie is samengesteld om je een goede indruk te geven van het object en je uit te nodigen voor een uitgebreide bezichtiging. Hoewel wij bij het samenstellen van de presentatie zorgvuldig te werk zijn gegaan, kunnen geen rechten worden ontleend aan eventuele onjuistheden e.d. Deze presentatie en de beschikbaar gestelde documenten, moet in combinatie met een bezichtiging van de woning worden beschouwd als een uitnodiging tot het doen van een voorstel of het in onderhandeling treden. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Wij aanvaarden echter geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 162 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 339,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,520
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1966
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 75 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 248 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- B
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- WOENSEL L 1759
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
895x
Viewed
32x
Saved
9-6-2026
On Funda
Neighborhood

Generalenbuurt
Eindhoven- Residents
- 5,545
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 4,078
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



