Sold
Jan Romeinstraat 445624 JJ EindhovenPrinsejagt
€ 300,000 k.k.
- 67 m²living area
- 94 m²plot size
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- November 13, 2025
- Date of sale
- December 1, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Keurig afgewerkte studio loft.
De zeer ruime leefruimte is voorzien van één grote raampartij die voor veel lichtinval zorgt. Samen met het bijna 3 meter hoge plafond geeft dit een zeer ruimtelijk en open WOW effect.
In deze loft kan je helemaal jouw eigen sfeer creëren. De slaapkamer is nu deels afgescheiden met het bed op de vloer. Je zou de slaapplek ook op een verhoging kunnen plaatsen en dan daaronder extra werkruimte kunnen creëren.
Er zijn geen servicekosten, gas+ electra slechts circa € 50,-- en mede daardoor extreem lage woonlasten.
Perfect voor een starter of als verhuurobject.
Het project waarvan de studio deel uitmaakt is gebouwd naar een fraai ontwerp van architect Ton Dieben. Een leuke, niet alledaagse studio. Door het jonge bouwjaar is de woning natuurlijk volledig en hoogwaardig geïsoleerd. Een groot voordeel ten opzichte van de veelal oudere appartementen in deze mooie, gewilde woonwijk.
Indeling:
De entree is voorzien van een laminaatvloer met een geïntegreerde entreemat. Een praktische, ruime hal met garderobe en meterkast. Vanuit hier toegang tot de mooie open leefruimte.
Grote en moderne open leefruimte met veel lichtinval en deels een extra hoog plafond.
De riante leefruimte is voorzien van een sfeervolle massief houten vloer. Alle vaste wanden en het plafond zijn neutraal wit gehouden. Een speels detail is de ronde paal die de draagconstructie in het plafond opvangt. Door de grote raampartij (uiteraard voorzien van dubbele beglazing), valt er bijzonder veel licht binnen. De ruimte is meer dan ruim genoeg voor de plaatsing van een zitgedeelte, eetgedeelte en slaapgedeelte. De wand rond het slaapgedeelte is verplaatsbaar. De houten vloer loopt dan ook onder deze separatiewand door.
De architect heeft de keuken, berging en de natte ruimtes allemaal tegen de achterzijde geplaatst. Hierdoor is geen ruimte verloren gegaan voor een extra gang of hal. Het woonoppervlak (67 m2) is zo optimaal benut.
Ook in de achterste ruimtes zijn de plafonds overal 3 meter hoog. Dit geeft extra bergruimte. Ruimte die je vaak tekort komt in een studio of appartement.
Vanaf de linker achterzijde eerst de keuken met een nette keukenopstelling met inbouwapparatuur: elektrische kookplaat, spoelbak, combi-oven en koelkast. Tot slot nog een praktische berg-/ voorraadkast.
Separate toiletruimte met wandcloset en fonteintje.
Ruime, geheel betegelde badkamer met een ligbad waarin je ook kunt douchen. Een bad met vlak douche gedeelte en een vaste wastafel. Het hoge plafond wordt hier praktisch benut om was te drogen.
Vanuit de leefruimte geheel rechtsachter nog een grote inpandige berging. Naast de cv- en WTW ventilatie unit is hier nog voldoende ruimte voor de opslag van spullen. Tegen de achterwand is een extra stevig schap gemaakt waar je veel spullen kwijt kunt.
Aan de voorzijde een kleine buitenruimte die afgeschermd wordt met een beukenhaagje.
Weinig onderhoud, plaats voor een bankje of twee stoelen en een klein tafeltje. Een fijn plekje om nog even van de avondzon te genieten.
Een fijne rustige straat waar de mensen elkaar nog begroeten en een praatje maken.
Bijzonderheden:
* Woonoppervlakte: ca. 67 m2.
* Inhoud: ca. 220 m3.
* Energielabel A: vloer; spouwmuur; dakisolatie; HR++ isolatieglas en WTW installatie.
* Ondergrondse containers voor je afval. Alleen te gebruiken voor omwonende en te gebruiken aan de hand van een pasje. Als die voor het huis vol is kan de container om de hoek gebruikt worden. Papier en glas kan in de ondergrondse containers bij de Jumbo. Je hoeft hierdoor niks aan de weg te zetten en je kunt het afval elk moment van de dag wegbrengen.
* Goede, rustige ligging in de wijk “Prinsejagt” nabij het Winkelcentrum Woensel XL. Alle voorzieningen op korte loopafstand, zoals supermarkt, een groot park, sportaccommodaties, Catharina Ziekenhuis en dichtbij een bushalte met goede verbinding naar het levendige centrum van Eindhoven.
Dit vertelt de eigenaresse :
Ik heb hier vijf jaar heel fijn gewoond en ga nu naar een huis met tuin en garage.
Van binnen is het huis ruim opgezet en hoog waardoor het nog extra ruim oogt en voelt. Ik was destijds meteen verkocht toen ik binnen kwam. Leuk is ook dat mensen die op bezoek komen altijd verrast en super enthousiast zijn.
Ik heb hele lage woonlasten doordat je hier geen servicekosten hebt en minimaal onderhoud. Eigenlijk alleen het voorgevelraam schilderen wat je ook makkelijk zelf kunt doen.
Wc apart zodat gasten niet in je badkamer hoeven te komen.
Rustige wijk maar wel dicht bij de winkels; winkelcentrum Woensel op 1 km en Jumbo op 200 meter.
Goede plek om als starter te beginnen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,478
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 2001-2010
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 67 m²
- Plot size
- 94 m²
- Volume in cubic meters
- 220 m³
Layout
- Number of rooms
- 1 room
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Combiketel (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- WOENSEL P 3477
- Cadastral map
- Area
- 94 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Front garden
- Front garden
- 19 m² (2.40 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,697x
Viewed
31x
Saved
13-11-2025
On Funda
Neighborhood

Prinsejagt
Eindhoven- Residents
- 4,695
- Family with children
- 23%
- Avg. asking price / m²
- € 3,914
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




